+3 oy
489 göst.
önce Diğer kategorisinde (22 puan) tarafından
Selamın aleyküm hanımlar diğer postta belirttim eşime sürpriz yapmayı planlıyorum  her şeyim hazır fakat;

* masayı LED ışıkları ile susleyecegim zaten ışık olucak acaba mum koysam mı?

*Mum yerine böyle güzel bir canlı çiçek koysam mı acaba? Koy diyorsanız ne tür bir çiçek olabilir? 

*Bir de ne tür bir yemek yapabilirim iki kişilik hafif. Yemekle pek aram yok. Fikir verirseniz internet aracılığı ile yapacağım bir şeyler. 

Ekstra önerileriniz varsa önerilere açığım :)

15 Cevaplar

0 oy
önce (1,046 puan) tarafından
Bir kadin olarak uyarayim dedim erkek milleti icin degmez bir gun anlayacaksin ne dedigimi:))) ha ha şaka şaka 
Ay inan mesaji yanlis okumusum anladim evin ayriymis:)))
önce (22 puan) tarafından
Ya zaten beraber önceden yemek yenmiş olucak. Biz yemeği saat 7 gibi yeriz eşimde zaten gelmiş olucak yemek yencek geç saate kadar oturulacak bende çocuğun uyku saatinde gidip yatıracağım. Yine acıkmış oluruz illa hafif bir yemekle güzel bir masa hazır edeceğim yani öyle masa donatmicam
Sorun değil:)
Bence abur cubur cerez pasta tarzi o zaman daha guzel olur çayda koyarsin yemek olmaz
Yıl dönümü için pasta düşünüyorum ama bakacağım yemek işi olmazsa öyle yapacağım teşekkür ederim ❤️
-Reklam-
0 oy
önce (648 puan) tarafından

Nedense aklıma ilk gelen patlıcanlı karnıyarık pilav geldi.:)  yemek olarak

Aslında çok güzel yaparım onu da  romantik olur mu acep :)))
önce (648 puan) tarafından
Restorant havasi gibi olur . Bilemedim şimdi.
Aklımda bulunsun düşüncem teşekkür ederim ❤️
0 oy
önce (89 puan) tarafından
Ne severse onu yap :) Led ve mum birlikte fazla geldi bana. Mum daha romantik. 
LED almıştım ama deneyerek bakacağım
0 oy
önce (853 puan) tarafından
Ben bu yıl özel birşey hazırlamam..hediye alacağım akıllı saat yeter bence:)))
Ben ilk defa böyle bir şey yapacağım heyecanlıyım açıkçası hediye de alacağım tras takımı seti ihtiyaç var diye
0 oy
önce (9,092 puan) tarafından
Uyarıyı hangi zihniyet ile verdiler acaba:)
Bilemiyorum...
0 oy
önce (970 puan) tarafından
Mum daha hoş olur canım eşinin sevdiği yemekleri yapabılırsın hoşuna gıder yorumlarda evin ayrı ama sanırım kaynananla yeme içme bir galiba .. Senın için daha kolay olur sürpriz hazırlamak 
Evet o yönden avantajliyim biraz LED aldım heycanla 4 tane şimdi deneyeceğim bakalım hoş durmazsa mum ayarlicam.
Yada ledi başla yerlere koy masaya mum koy nasıl güzel olursa öyle yaparsın
Öyle yaparım artık teşekkür ederim ❤️
Rica ederım canım
0 oy
önce (215 puan) tarafından

Küçük comleklerde fajita yapabilirsin. Hem Cook basit hemde aşırı şık duruyor bende eşime yapmıştım. Kurbandan et kaldiysa bonfile de olabilir. Yada tavuk sarma. Aklıma gelen bunlar. Allah mutluluğunuzu daim etsin <3

Çok teşekkür ederim dedikleriniz çok mantıklı başka aklıma yatan fikir olmazsa deneyeceğim bakalım  ❤️
0 oy
önce (309 puan) tarafından
Harikasın canım başka da bişey demiyorum,mum daha romantik olur bu kokulu olanlardan.Dur bende kocama böyle bir şey yapıyım fikir oldu banada teşekkür ederim kizzzzz:D
Ay ne demek :D
0 oy
önce (42 puan) tarafından
Diğer yazdıklarının bir kısmını okudum da bence yemek yerine soğuk bir içecek 

(mesela ben böyle ambiyanslı durumlarda ALKOLSÜZ mojito yaparım malzemeler nane limon şeker ve buzlu su bu kadar) 

yanına yanarlı dönerli meyve tabağı tarzı bir şey buna çerezler eşlik edebilir. Bunlar olmaz dersen sütlü tatlı veya kek yapabilirsin 
Yukarda bir arkadaşta bu şekilde bir örnek verdi. Teşekkür ederim bakacağım artık :)❤️
0 oy
önce (581 puan) tarafından

Uyarıı neee alakaaaaa fhdhhsha biri fesatlanmış aman aman:D

Bende şaşkınım
0 oy
önce (66 puan) tarafından
Cokertme kebabi ona uygun tabak salata corba bamya yogurt corbasi vs
Kız akşam geç olucak ağır olmaz mı bunlar yani ikinci defa yemek yicez gibi olcak
0 oy
önce (1,908 puan) tarafından
Kız kadın kötü birşey sormamışki neden uyarı veriyorsunuz 
önce (309 puan) tarafından
Kıskançlıktan olabilir
önce (1,908 puan) tarafından
Neden tanımadığı etmediği birini kıskanıyorlar anlamış değilim pes yani
¯\_(ツ)_/¯ herkesin hür düşüncesi
0 oy
önce (512 puan) tarafından
Canim öyle yemeğin romantiği olmaz bana göre. Belki de vardır. Ama her turlu yemek yapabilirsin. Önemli olan sunum şekli. Ve sarımsaklı,  soğanlı olmasın. Yemekten sonra yakınlaşırsanız rahatsız etmesin. Hafif istiyorsan alinazik,  pilav fena olmaz. Ya da ulasabiliyorsan balık tarzı yapabilirsin. Ayaklı bardakların varsa masada hoş durur. Ledleri masanın kenarlarına,  sandalyeye veya odanın bir yerine sarabilirsin. Perdede de güzel olur tutturabilirsen. Mum masada daha hoş durur. 
Güzel fikirlerin için teşekkür ederim ❤️
0 oy
önce (2,766 puan) tarafından
Limon soslu tavuk arpa sehriye pilavi yoğurtlu bi meze bi de közlenmiş patlican salatası yeterli. Mumlar fazla bence parlak taslar var ya onlardan serpebilirsin ya da incili bisryler gul yapraklariyla
Bu da güzel fikir çok teşekkür ederim ❤️ Bu akşam gelen önerileri düşünüp kendim için en uygun olanı yapacağım inşallah
0 oy
önce (421 puan) tarafından
Bence yemekle ugrasma zaten yenecekmis kuruyemis pasta vs o sekilde guzel sunumluk bardaklarada icecek koyarsin Kdeh vRsa guzel oluyor mum yakarsin kuru gul yapragi vRsa masanın üzerine serpistirirsin birde aralara ikinizin fotograflarini koyarsin gayet romantik olur yada balon al koy imkaninda ne olur bilmiyorum fikir olsun sadece balonlara ip bagla tavana tuttur balonlari uclarina resimlerinizle birlikte romantik yazilar yaz o sekildede guzel oluyor 
Daha bir hafta var bakalım son anda neler oluyor ama dediğin şekilde de çok mantıklı

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 378 göst.
5 gün önce Aile kategorisinde Merhus (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 453 göst.
30 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Merhus (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 219 göst.
21 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 437 göst.