0 oy
65 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (112 puan) tarafından
Kızlar 2 gün önce normal doğum yaptım dikişlerim var ikinci doğumum. Ama bu ilkini de arattı perişan haldeyim. Sancı cekiyorum sanki hâlâ. Rahmim o kadar kasılıyor ki kendimden geçiyorum ağrıdan. Dikislerim ilk gün bu kadar değildi ama bugün üstüne bile oturamiyorum artık acıdan ağlıyorum ne yapacağımı şaşırmış durumdayim. Ne zamana kadar geçer bu durum

6 Cevaplar

0 oy
(271 puan) tarafından
Bı göster istersen cnm bu kadar acimasi normal dgl 

Enfeksiyon fln kapmış olma Allah korusun 

Yada dikişler üst üste geldi 

Bı baktır 
(112 puan) tarafından
Enfeksiyon benimde aklıma geldi ama nasıl anlaşılır bilmiyorum. Krem felanda vermediler kullanayım iyi gelir diycem ama kuru tutmak önemliymis krem felan sürülmez dediler
(271 puan) tarafından
Bana bir hafta boyunca batikon sur dediler enfeksiyon kapmasin dye cnm
Her gün üç defa batikon surmustum ben
 Ama üst üste dikişlerin gelmiş olabilir bnm öyleydi bütün dikişleri üst üste yapmışlardı batikon sürünce bir rahatliodum sadece sonra bnm.farkli oldu içimde parça unuttukları için kanamm geldi gittim öyle öğrendik dikişleri duzelttiler iki güne geçti
Baktır mutlaka
(112 puan) tarafından
Dikislerim aşırı kabarık duruyor muhtemelen benimde öyle doğumdan hemen sonra ultrasonla baktılar pıhtı var içeride onu da vücut atacak dediler ama pıhtı felanda gelmedi hic acaba onlar mı ağrı yapıyor bu kadar
(271 puan) tarafından
Olabilir cnm geç kalmadan git başka doktora göster Allah korusun
Bn çok çektim enfeksiyon kaptım 15 gün hastnede yattim
Ölüyordum bir haftalık bebekle
Ve tekrar kürtaj olmak zorunda kaldım ve rahmime hasar verdiler temizlicez dye
Bekletmeden başka doktora kesinlikle git
-Reklam-
0 oy
(3,661 puan) tarafından
Aynı şeyleri bende yaşadım ikinci dogumumda hem kasılma hemde doğum sancisina benzer sancilarim oldu sebebini anlayamadm
0 oy
(1,098 puan) tarafından
Bir normal bir sezaryen doğum yaptım 3-4 gün çektim o bahsettiğin acıyı özellikle emzirirken tekrar doğuracakmışım gibi oluyor emziremiyordum normal dediler 
0 oy
(144 puan) tarafından
Benim de günlerce sancılarım devam etti. Hastanede 1 gün kaldım o zaman zorlanmıyordum ama eve geldim dikişlerim şişti çok zorlandım sizde de şişlik varsa buz koyun 
0 oy
(6,087 puan) tarafından
12 gün önce doğum yaptım o sancıları 4 gün çektim 5. Gün rahatladım :( mahfetti beni doğum sancısı gibiydi
0 oy
(1,770 puan) tarafından
Rahminzin zorlanma derecesine bağlı olabilir,bnm de 3. Doğumdan 1 gün snr rahim ağzı dışarı sarkmisti görünür haldeydi Dr toparlanır zamanla dedi ilk 1 hafta doğum sancısı gibi yerimde agliyordum o kdr zor olmuştu 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 203 göst.
0 oy
3 cevap 78 göst.
11 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Metinin annesi (329 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
25 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 195 göst.
23 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kurabiye0 (195 puan) tarafından soruldu

395,485 soru

11,830,785 cevap

35,902 kullanıcı

...