+2 oy
615 göst.
önce Diğer kategorisinde (72 puan) tarafından
Geçen gün bizim komşunun çocuğu kızımın scoterri kırdı neyse bende gittim ailesine söyledim oğlun böle yaptı diye kadın oğlunu dövdü kızdı ertesi gün küçük kızı bana abla babam demiş ona scotter indirime girince alcam demiş. Bugünde kaynanam gitti onlara benim torunumun scotteri kırdı ya parasını yada ona yenisini al dedi. Kadın 400tl kaynanama verdim. Bende kaynanama dedim keşke demeseydin ayıp oldu dedim. Kaynanam bşy olmaz dedi. Bende gittim kadına gizliden parasını verdim kabul edemem dedim benim çocuğumda seninkini kırabilirdi dedim ben bu parayı alsam vicdan azabı çekerim dedim, k. Bkmayın dedim verdim. Ne ben o parayla zengin olurum nede o fakir ama ortada bi vicdan var vicdanım kabul etmedi. Evet kırdı çok üzüldüm bende yeni almıştık ama çocuk işte

22 Cevaplar

0 oy
önce (6 puan) tarafından
Kırılan oyuncak yerine gelir kırılan kalp eskisi gibi olmaz cocuk çocuğa olan şeylere kızamam  
-Reklam-
0 oy
önce (4,409 puan) tarafından
Ay ben çok pintiyim heralde. Tamam çocuk kırdı dıye dövmesin tabii ki ama bilerek kırmıs. Biletek kırmasa bile alırdıö ben parasını şahsrn. Başkasınınkini ben cocuugym kırsa ben de parasını verırım bardak degıl kı bu lafını etmeyelim. Ya dda bızım scooter mı pahalı brn anlamadım :D gerci 400 olsa da alırım ya 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 681 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde sazh (5,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 164 göst.
19 Mart 2022 Diğer kategorisinde fadimana (422 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 409 göst.
24 Şubat 2022 Diğer kategorisinde fadimana (422 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 355 göst.