0 oy
388 göst.
Diğer kategorisinde (8,680 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

bu postlar sona erecek :) 

12 Cevaplar

+4 oy
(10,350 puan) tarafından
Keşke tiktok kapansaydı instagram yerine
(8,680 puan) tarafından
onun üzerine de çalışma yapıyorlar herhalde, halkımız bunu istiyor, halkın istekleri bizim için önemlidir dediler. sanki çok umurlarındaymış gibi
(10,350 puan) tarafından
Halkın istekleri önemliyse önce kendilerinden başlasınlar
-Reklam-
+2 oy
(28,275 puan) tarafından

Ülkeyi bilmem de en çok bu platform rahatlayacak 

tarafından
Başka bir platform daha kullanıyorum emin ol orda burdan daha çok Instagram postu açılıyor. Ölecekler resmen İnstagramsiLiktan:)
(28,275 puan) tarafından
Yani bilemem ama bayağı baydı bu konu
tarafından
Cidden öyle Instagram olmadan ne yapıyorlarmış acaba meraktayim.
(8,680 puan) tarafından
mesele instagram değil ki. hür iradenle kullandığın şeyin yasaklanması
(2,864 puan) tarafından
+ valla öyle jdjdjdj ☺️
+1 oy
(5,995 puan) tarafından
Kullananların gözü aydın benlik bişey yok:D
0 oy
(688 puan) tarafından

Doğru haberse :D

(8,680 puan) tarafından
bakan kendi tweet atmış
0 oy
(231 puan) tarafından
Daha tam açıklama yok
(8,680 puan) tarafından
açıkladı bakan
0 oy
(729 puan) tarafından

İstegramsiz hayat nasıldı kaç yıl öncesinde bide 2016da falan sonra baya popüler oldu sanrm kulanmadgim için pek bilemiyorum ilgi alanım değil şuan burda positalrda denk geliyorrum soran oluyor:D 

(8,680 puan) tarafından
olmasa da olur dert değil ama bir nesil instagramın içinde büyüdü ve instagramsız hayat nasıl bilmiyorlar
(729 puan) tarafından
Aynen ee aclidmi bari.?
(8,680 puan) tarafından
açıldı açıldı
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Kiz bu yuzden tatil iptal edenler varmis bunu duyunca cüs demistim :)
(8,680 puan) tarafından
bir nesil instagramın içine doğdu, instagramın olmadığı bir dönemi bilmiyor. bu yüzden normal aslında.
(4,220 puan) tarafından
Sanirim 2014 sonrasi olmali cunku benim hesabim vardi o zaman akilli telefon.o zaman almistim oncesi varmiydi hatirlamiyorum
(8,680 puan) tarafından
aşağı yukarı öyledir tarih, ben de öyle tahmin ediyorum. o dönemde ergenlikte olanlar onsuz hayat bilmiyor
(4,220 puan) tarafından
9.30 aciliyormus :) ayy aklima ne geldi o zamanlar instegram actim diye yargilayanlar bugun 4 yasindaki kızına hesap acti
(8,680 puan) tarafından
herkes bir şekilde bulaşıyor valla, kendini uzak tutan hala var, onları tebrik ediyorum
0 oy
(633 puan) tarafından
Kapandığından beri hiç girmedim :/ merak ediyorum neler olup bittiğini. 
(8,680 puan) tarafından
hep girdim bir değişiklik yok:)
0 oy
(562 puan) tarafından
İnstagram kullananlar için gözleri aydın. Biz eşimle 5 yıldır sosyal medya kullanmıyoruz. İnşallah Tik tok kapatılır o uygulama gerçekten çok kötü bir hal almaya başladı.
(8,680 puan) tarafından
kullanmak ya da kullanmamak işte kişinin tercihi. 1 tane bile tiktok videosu izlemedim komple kapatmak yerine içeriklere dikkat edilse o da faydalı olabilir ama kontrolü çok zor maalesef.
(562 puan) tarafından
Aynen senin de dediğin gibi çok zor.
0 oy
(203 puan) tarafından
Hiç etkilenmedim valla ama burası kapatılsa daha çok etkilenirim saçma bi okuyucuyum uzun postları millet okumadan geçer aksine onları olurum hep :D
(8,680 puan) tarafından
işte herkesin bir beğendiği şey var
(203 puan) tarafından
Tabi canım herkesin ilgi alanı farklı sonuçta
0 oy
(67 puan) tarafından
Aslında alışmıştım eksikliğine ve daha mutlu hissettim zamanla kendimi .. kendimi çok karsilastiriyomusum başkalarının hayatlarıyla benim görmemi sağladı sanırım eskisi kadar kullanmicam 
(8,680 puan) tarafından
bu çoğu kullanıcının em büyük hatası. çoğu kişi yaşamadığı hayatı yaşıyormuş gibi yapıyor
(67 puan) tarafından
Evet ama bilemiyosun ya doğru sanıyorsun:) çok nadir paylaşım yaparım ama başkalarıni görünce ben  kendimi kötü hissediyodum.. Allah herkese mutluluk versin gözüm yok çok şükür anlatabildim umarim
(2,245 puan) tarafından
Hazır alışmışın ne güzel açılmadan siliver işte :)) ben hiç açmadım sosyal medya hesabı bi burda bi YouTube da takılıyom.. bi arkadaş yada kuzen ortamına girince herkesin bi elinde Instagram sürekli bir takip yada paylaşım derdindeler anı yaşayan o anın tadını çıkaran kalmadı malesef.
(67 puan) tarafından
Doğru diyosun valla öğretmenim ben oradan takip ettiğim egitim sayfaları var yoksa aslında çok düşündüm silmeyi:) ama kendime sınır koyucam çok kararlıyım
(8,680 puan) tarafından
valla benşm için de şu an ek gıda, çocuk doktorları onlar önemli tabii ben de foto paylaşıyorum reels reels geziyorum ama o reelslere ara versem hiç fena olmaz
0 oy
(19,272 puan) tarafından
Evet bende izledim haberde açılıyo bi saate

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 375 göst.
19 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Bir deniz annesi (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 958 göst.
26 Nisan 2021 Diğer kategorisinde İlla (1,192 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 530 göst.
21 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde ❤️prensesingunlugu❤️ (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 325 göst.
29 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Nisazeynep (103 puan) tarafından soruldu

393,751 soru

11,775,212 cevap

35,793 kullanıcı

...