0 oy
250 göst.
Moda kategorisinde (242 puan) tarafından
Eşimim is yerdinden arkadaslariyla pinige gidecez mangal felan yapilcak festival var sanirim birde eşleri de olacak siz olsaniz ne giyerdiniz

12 Cevaplar

0 oy
(3,037 puan) tarafından
Pantolon giyinen biri olmadığım için spor rahat bir elbise üzerine de pamuklu eşarp yakmasın 
(242 puan) tarafından
Bende elbise düşünüyorum testtürlüyum abarti olurmu
(3,037 puan) tarafından
Her elbise de abartı değil ki benim bir sürü spor elbislerim var altına terlikle çok güzel oluyor
-Reklam-
0 oy
(9,488 puan) tarafından

şort tişört takılan bir insanım her yerde :) ama şimdi festivalde varmış elbise giyerdim herhalde, yazın pantolon zorunda olmadıktan sonra giymem 

0 oy
(629 puan) tarafından
Şort tişört terlik :) Tesettürlü olsam da pamuklu veya Müslim tarz bol paça pantolon üstüne de uzunca bir gömlek. 
0 oy
tarafından
Sıfır kol içlik uzerıne fermuarlı kapşonlu eşofman takımı tarzı takım gıyerdım ben rahatıma duskunum altına da spor ayakkabı ğılnılte top oynamayı ip atlamayı severım gezerım de oturmam :D
0 oy
(712 puan) tarafından
Valla bana kalsa heryere pijamayla gitcemde iste olmuyor :))
0 oy
(15,252 puan) tarafından
Senin giyim tarzına göre değişir ama rahat edeceğin ve şıkta olabileceğin bir kiyafet seçmelisin. 
0 oy
(9,654 puan) tarafından
Ben piknikte rahat olmak isterim eşofman tarzı takımların var indlardan altına rahat spor ayakkabı ve pamuklu yakmayacak şal eşarp vs. 
0 oy
(5,705 puan) tarafından
Ben olsaydım altı üstü takım giyerdim hani pantolon üstünde tunigi oluyor yaa takım normal ince bir şal çok sıcak valaha yada gömlek 
0 oy
tarafından
Festival varsa rahat bir elbise giyerdim ama sadece piknikse tunik pantolon takım giyerim
0 oy
(19,788 puan) tarafından
Tesettürlüysen eşofman takım giy uzun yada pantolon tunik 
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Siyah renk bol gündelik takım. Rahat bi şal :)
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Tesettür eşofman takımları güzel olur bence. Hem de rahat edersiniz. 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 515 göst.
13 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (888 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 143 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Buket masal (2,457 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 113 göst.
7 Eylül 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Merve97 (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 192 göst.