0 oy
191 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Bel için kapalı emara gireceğim korkuyorum haftaya cuma günü kapalı emara girenler kaç dakika sürüyor acaba bide sutyen de takmamak lazım demi Demir olduğu için çok mu kötü acaba bir kere cesaret edemedim gitmedim emar günüme şimdi ikinci kere aldım bunada korkudan gitmeyebilir o yüzden yorumlarsanız sevinirim 

16 Cevaplar

0 oy
(10,166 puan) tarafından
üstünde metal bir şey olmayacak canım. sadece yatacaksın, belki takır tukur sesler ürkütür. kapalı alan fobin varsa zorlar ama bir şey yok yani
tarafından
Ağzını kıpırdamak serbest yani bende dua falan okurum o zaman tabi eğer cesaretimi toplar gidersem aslında açık emara girsem daha iyi olurdu benim için Ama şehir Hastanesi'nde var oda ters düşüyor biraz bana uzak kalıyor
(10,166 puan) tarafından
ağzını oynat bir şey olmaz, mr çekilecek yer sabit kalsın yeter. ben beyin ve el bileğinden mr a girdim ayaklarımı falan sallıyordum :)
tarafından
Gözde ben girdiğim zaman 2 parmakta da yüzük unutmuştum :D
(10,166 puan) tarafından
bir şey oldu mu kız
tarafından
Yok valla olmadı ama ayakları mı salladım kadın görsün durdursun diye ama görmedi :D
Bide ameliyatlı parmağımdaydı biri
-Reklam-
0 oy
(2,554 puan) tarafından
Yarım atlet giy canım hani hiç demiri felan olmayanlardan  ben öyle yaptım.. hiç hareket etmemek gerekiyor o sıkıyor insanı bi ben orda zorlandım elinde olmadan refleks olabiliyor bazen. 
tarafından
Çok dar alan nefessiz kalmaktan korkuyorum
0 oy
tarafından
Canım benim ben girmedim ama benim arkadaşım girdi korkulacak bir şey yok 45 dakika civarı sürüyor ve üzerinde ne kadar demir içeren şey varsa çıkarmak sonrasında sütyeni de her şeyde geçmiş olsun
tarafından
Uzun sürüyormuş tm teşekkür ederim
tarafından
Uzun sürme meselesi makinelerden kaynaklı olabiliyor
0 oy
(1,627 puan) tarafından
Çıplak ol önlük verilecek zaten ben 4 kere falan girdim korkulacak bisey yok ki evet yer dar ama yapacak bisey yok gözünü açma ben öyle yapiyorum gözüm hep kapaliydi 15 20 dkfalan sürmüştü 
0 oy
(4,549 puan) tarafından
Demirsiz sutyen takarsın. 

Sakinligini koru . Korkulacak bisi yok 
0 oy
(3,110 puan) tarafından
Orada soyunma kabini oluyor canım ,bende emara girdim gözlerimi kapadım çıkana kadar hiç açmadım sende öyle yapabilirsin
tarafından
Başına birşey takıyorlar mi acaba internette başa böyle yüzünü kapatacak şekilde birşey takıyorlar di
(3,110 puan) tarafından
Takmıyorlar
(3,110 puan) tarafından
Ha birde ses çıkıyor makinadan bazen ondan da endişe etme o da normal
tarafından
Tm teşekkürler
0 oy
(409 puan) tarafından
Valla sen şimdi emar diyince bı nefesim kesildi derin derin aldım nefes :) bende de var bu korku sanki nefes alamayacak misin gibi ,şimdi emarlarin bı adı vardı cocuklarda ve kapalı alan korkusu olanların yanında biri daha girebiliyor ,benim kızımda öyle yaptık ,
tarafından
Şimdi sende böyle yorum yapınca bende vazmıgeçsem ikinci kere iptal mi etsem diye düşündüm açıkçası:(
(409 puan) tarafından
Canım gözlerini kapat duanı et saniyelik sürer ,Allah yardımcın olur canım ,benim 3 yaşındaki kızım iki kere düşündü ,o bile girdiyse hepimiz gireriz
tarafından
Teşekkürler canım inşallah
0 oy
(350 puan) tarafından
Benim kapalı alan korkum var nefes alamıyormuş gibi hissederim bende belim için amara girdim yatınca gözünü kapat mümkünse gözünü hiç açma güzel şeyler hayal et farklı yerde gibi öyle sakin kalabilirsin ben gözümü arada bi kere açtım kendimi zor sakinleştirdim 20 dk filan sürdü benim. Üzerind metal olmasın düğme yada başörtü kullanıyosan iğne dahi takma, geçmiş olsun
tarafından
Gözümü hiç açmadan durmaya çalışacağım artık bakalım teşekkürler
0 oy
(3,894 puan) tarafından
Ben defalarca girdim bazen uzun bazen kısa sürüyor sesler rahatsız edici sadece onun dışında önlükle olmamak için sütyen yerine yarım atlet giymiştim düğmesi fermuarı var diye pantolon yerine eşofman giymiştim o şekil yapabilirsin
0 oy
(17,956 puan) tarafından
Ben yıllar önce gitmiştim. Hiç bişey yapmıyorsun. Uzan gözünü kapat uyu istersen . Kısa sürüyor uyuyacak.kadar değil de. Geçmiş zaman ne kadar sürdüğünü hatırlamıyorum 
0 oy
(2,061 puan) tarafından
Ben bır kaç kere girdim şimdi senede bır kere girmem gerekiyo üstünde metal hıc birşey olmasın evde hazırlanıp gidersin zaten sütyen dâhil olmayacak korkmana gerek yok cok uzun sürmez sesler çok sinir bozucu o kadar dua okursun bol bol 
0 oy
(671 puan) tarafından
Kız emarda ne var bi kutunun içinde giriyosun ses geliyo sadece yatıyorsun bişey dokunmuyor canın acımıyor hareket etmeden yatıcaksın asla korkulacak bişey değil 10 dk içinde bitiyor hareket etmezsen cabuk biter edersen uzar süresi ben şarkı söylüyorum içimden boş yatınca zaman geçmiyor hahahaha
0 oy
(714 puan) tarafından
Tek giremedim eşimle beraber girdik ayağımı tutmuştu:)))
0 oy
(190 puan) tarafından
Demir olan hicbisey takma küpe kolye bileklik sütyen toka hicbisey olmamalı bide korkma 15- 20 dakika anca sürüyor az ses çıkıyor tak tuk falan diye ama sakin kal korkma 
0 oy
(1,540 puan) tarafından
Ben dar alanda kalamam normalde. Gözlerimi kapattım ve içimden şarkı söyledim çıkana kadar da gözlerimi hiç açmadim canim
0 oy
(283 puan) tarafından
Ben beyine girdim ses var sadece o sesler başımı agritti oda migrenden heralde yoksa korkulacak bişey yok benim gibi korkan birisi girdi Allah deansiz dert vermesin emara girmek en kolayı.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 96 göst.
20 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selincikkkkk (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 34 göst.
0 oy
6 cevap 96 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Popcornnn (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 102 göst.

399,988 soru

11,964,644 cevap

36,134 kullanıcı

...