0 oy
174 göst.
Aile kategorisinde (332 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar kızım 15 aylık gün içinde kapı çalınca kızım koşup bana sarılıp çığlık atıyor veya birsey yere düşse hemen gözleri açılıyor bana koşuyor ya 

6 Cevaplar

+1 oy
(2,929 puan) tarafından
Benim oğlum da öyle artık alıştım . Önceden daha coktu büyüdükçe azaldı korkusu şu an 17 aylik
(332 puan) tarafından
Kızımda da yeni oldu bu iki üç gün olacak böyle bir şey yaşıyor
-Reklam-
0 oy
(1,698 puan) tarafından
Olabilir o dönemde. Benim kızımda motosiklet sesinden korkardı. Duyunca hemen gelir bacaklarıma sarılırdı. Şimdi 25 aylık hicbir şeyden korkmaz maşallah. 
(332 puan) tarafından
İnsallah geçici ya çok fazla gün içinde kapımız çalıyor her çaldığında anlatıyorum da elini de tutup kendimle götürüyorum ama bi daha çalınca yine aynı tepkiyi veriyor
0 oy
tarafından
gece de korkuyor mu? birtane dua var Peygamberimiz torunları hasan ile hüseyine sürekli okurmuş onu yapmanızı tavsiye ederim
tarafından
Arapça bilmiyorum Türkçe okunuşu nasıl bulucam
tarafından
atayım ama mahreçlerine dikkat edin
tarafından
Euzu bi kelimâtillâhi't-tâmmeti min kulli şeytanin ve hammetin ve min külli aynin lammeh."
tarafından
Mahreçleri ne oluyor
tarafından
yani messla şapkalı a'lar varya onları a ve e arası bir seste okuyorsunuz. onun dışında yazıldığı gibi okuyun
0 oy
(949 puan) tarafından
Çok normal benim kızımda küçükken ezan sesinden korkar ağlardı.. zamanla geçti
0 oy
tarafından
Ani sesler genelde çocukları hep korkutur ya benim kız da anı sesten etkilenirdi zamanla alıştı.
0 oy
(27 puan) tarafından
Benim kızımda hep ara ara korkar normal bir şey bence 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 491 göst.
25 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 312 göst.
10 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,267 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 69 göst.
10 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Myangell (630 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 60 göst.
28 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Gizemli sevdam (321 puan) tarafından soruldu

397,182 soru

11,879,412 cevap

35,995 kullanıcı

...