0 oy
233 göst.
Diğer kategorisinde (2,772 puan) tarafından
Selamün aleyküm arkadaşlar

Bu sene kimin bebişi ana sınıfına başlayacak.

Çanta aldınız mı nasıl birşey alsam acaba diye düşünüyorum.

13 Cevaplar

+1 oy
(6,908 puan) tarafından
Büyük mu istenir küçük mü nasıl olacak bakalm gidecek ama bişe belli değil daha 
(2,772 puan) tarafından
Bana da herhangi bir bilgi verilmedi kayıt yapılırken öğretmen size mesaj çekecek dedi
-Reklam-
0 oy
(455 puan) tarafından
Önü komple sert resim baskı olanlar var ya onlardan alma yırtılıyor, sonra da dikiş tutmuyor açılıyor. Her yeri sağlam bir orası yırtıldı kullanamıyoruz. Bu sene çanta almayı düşünmüyorum. Elime bir yerden küçük bir sırt çantası geçmişti onu kullandırıcam. İnşallah seneye birinci sınıf olacak o zaman güzel birşey alırım. 
(455 puan) tarafından
İstemezler o zaman büyük ihtimalle çünkü küçük çocuk kaç kere yemek yiyecek ki zaten zaman sınırlı iki kere yemek yapmazlar
(14,553 puan) tarafından
anladim yenidogum yaptim yapmasam ugrasirdim da bide yemek parasi da veriyoruz acaba isterler mi dedim
(455 puan) tarafından
Yemek parası da veriyorsanız istemezler, merak etmeyin. Bende doğum yapıcam bu ay içinde son 29 günüm. Yeni kayıt yaptıracaz daha okula başlamadı bizim burada. Geçen sene gittiği okulda yemek veriliyordu. Bu sene okul değiştiriyoruz inşallah burada da verirler yoksa nasıl yetisirim bilmiyorum. Bir kere de fazla fazla yapıp dondurucuya atarım heralde.
(14,553 puan) tarafından
inan bi kerede yapilmiyor ya cok zor oluyor henuz yenidogan cok kucuk insan her ise yetisemiyor ama insAllah sixe de verirler rabbim kolaylik versin cok zor oluyor ilk zamanlar
(455 puan) tarafından
Bir kerede yapılmıyor evet mesela kek günü için bir tepsi kek yaparım iki dilim kek koyarım gerisini dondurucuya atarım. Ertesi gün poğaça olursa bir tepsi poğaça yapar dondurucuya atarım. Biz tüketmeyiz sadece çocuk için olur. Sağolun Allah razı olsun rabbim hepimize kolaylık versin.
0 oy
(879 puan) tarafından
Aleykum selam canm benm kizmda baslayacak daha almadık ama kızım hello kityli istiyor inatla ondan alırız büyük ihtimalle
(2,772 puan) tarafından
Benım kızımda trendyolda bir sürü çanta favorilemiş :)
(879 puan) tarafından
Bnmkide öyle hem hello kity mecbur alaacm yoksa tripleniyor
(2,772 puan) tarafından
Gönülleri olsun yoksa ne alırsak alalım memnun olmazlar benimki öyle:)
(879 puan) tarafından
Aynn canm öyle bende öyle yapacam istediği olsun başkasnda gorupde uzulmesinler herşey onlar için:)
0 oy
(1,624 puan) tarafından

Ben dün lcw aldim batman li 700 tlydi beslenme çantası da ayrica 300 yada 400 tlydi ama okulda yemek verildigi icin ihtiyac yoktu almadim

Geçen yıl gittiği canta eskimişti 
(2,772 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım
0 oy
(236 puan) tarafından
Evet benim kız 5yasina girdi gidicek ama İstanbul annemlerdeyim 1hafta sonra evime dönecem o zaman alışveriş yapilcak 
(2,772 puan) tarafından
İnşallah canım gönülleri olsun da :)
0 oy
(2,024 puan) tarafından
Ne hazirligi kiz 4 yas ben yarin kayita gidecem bi durun sıkıştırmayın
(2,772 puan) tarafından
4 yaş alıyorlar mı acaba
(2,024 puan) tarafından
Cogu okul aliyo
0 oy
(41 puan) tarafından
Benimde kizim5 yasinda anasinifina gidcek bir tane okul var ikametgah dişi o okula vermek istiyorm yalvarcagm almazlarsa bize cikan okula vermek istemiyorm asiri kalabalik ilk defa ayri kalcagz gidecegi yerin daha konforlu guzel olmasini istiyorm olmadi diyanete bagli anasiniflari var komsumun kizi gidiyordu gecen yil yine oraya vercekmis oraya da verebilirm kafam karisik
(2,772 puan) tarafından
İnşallah en güzeli olur canım
0 oy
(422 puan) tarafından
Diyanet kreşine başlıcaz inşallah hayırlısıyla kolay alırsır oğlum hiç bensiz yapamıyor çünkü 
(263 puan) tarafından
Ben geçen sene yarım gün 750 verdik bu sene başka yere taşındım sübyan kursu 1700 olmuş taşındıgm yerdeki otobüs mesafesindeymis bende anaokuluna yazdırdm
(422 puan) tarafından
Eğitimi nasıl ben ilk defa göndereceğim
(41 puan) tarafından
Bende merak ediyorm
(263 puan) tarafından
Kuranı kerime geçti oğlum ilk 2 ay farklı bir öğretmen mdi hiç bişey öğrene mmrdi sonrası doğuma gitti başka bir öğretmen geldi oyunla herşeyi o öğretti Allah razı olsun resmen çocuğum evrim geçirdi bir açıldı ilk zamanlar boşu boşuna gidip geliyormuş elinde boş kağıtla geliyordu boyama sıkıntısı var diyordu öğretmen bende aşırı derecede üzülüyordm evde boyama yapan çocuk neden orda yapamıyor diye boyalarını değiştirdn yine aynı olmadı neyse gitti gelen öğretmenle konuştuk böyle bir şey yok demişti hamdolsun oğlum yapmadığı şey yoktu
(2,772 puan) tarafından
İnşallah alışır sever okulunu
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Valla liste verirler herhalde ama çantası var geçen yıl eşim almış sakladım onu kullansın:)
(2,772 puan) tarafından
Çok iyi zaten şuanda resmen günden güne fiyatlar yükseliyor
0 oy
tarafından
Yaaa ne güzel heyecanlar benimkilerde hemen buyusun  başlasın bende alayım istiyorum..
(2,772 puan) tarafından
İnşallah inşallah Allah'ın izniyle
0 oy
(14,553 puan) tarafından
yok daha almadim haftaya gidip aliriz canta suluk felan 
(2,772 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(137 puan) tarafından
Özel eğitim anaokuluna gidecez bizde sayılıyor muyuz:)
(2,772 puan) tarafından
Tabiki:)
0 oy
tarafından
Kayıtlar 15sinde açılacak kayıt olsun da alışverişe de başlarız inslalah..
(2,772 puan) tarafından
Biz 5 ağustosta yaptık kaydı
tarafından
Bende Perşembe gidip bakicam kaydı çıktı okula..
(2,772 puan) tarafından
Hayırlı olsun inşallah

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 184 göst.
27 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Boncuk22 (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 462 göst.
13 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,607 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 348 göst.
11 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Yawhehw (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 145 göst.
27 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,746 puan) tarafından soruldu

399,434 soru

11,947,544 cevap

36,102 kullanıcı

...