+1 oy
205 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,748 puan) tarafından
Kızlar.ne olur acil vebap Berin yazamıyorum bile elim çok fena sivribiberden yanıyor üç saatir denemediğim şey kalmadı yağ sirke çamaşır suyu limon dış macunu geçmiyor dayanamiyorum acil birşey yaparmi

10 Cevaplar

0 oy
(118 puan) tarafından
Ben de cok sey denemistim gecmemisti ya zamanla geciyo iste. Çamura bulamistim ellerimi sanki almisti biraz acisini . Dene istersen 
(1,748 puan) tarafından
Yok canjm dün ne yaptiysam geçmedi çocuklarımla.bile ilgilenemedim açıdan elimi sudan ciksrinca sanki tüpün üstünde yakiyormusum gibi hisediyordum telefonu elime bile alamıyordum dün bir krem aldık oda işe yaramadı acile gittik oda birşey yapmadı ağrı kesici atıp uyudum halen yanıyor ama dünkü gibi şiddetli değil
(118 puan) tarafından
Gecmis olsun ya. Iyi en azindan hafiflemis biraz . Nasil bi biberdi o oyle
(1,748 puan) tarafından
Kız bilmiyorum eşimde sasirdi nasıl bu kadar yanar diye benimde ilk defa başıma geldi normalde elimi surunve yakardı ama iki saate dururdu budefa birgün boyunca yanmasını çektim
-Reklam-
0 oy
(625 puan) tarafından
Yanık kremi verir büyük ihtimalle. Ellerini buzlu suya koy veya buz al ellerinde gezdir. 
(1,748 puan) tarafından
Birtane uyusturan krem vaf aldım canim hic işe yaramadı dün yoğurt süt sirke limon ne denemedim ki bana mısın demedi acile gittim oda birşey yapmadı gece ağrı kesici atıp uyudum şimdi de yanıyor ama şükür dün gibi değil elimi hicbirsege suremiyordum sanki dokundugum şeyler cayır cayır yaniyordu
0 oy
(926 puan) tarafından
Zeytinyaği sürüp bekle canm benm bir arkadaş keserken aslında şurup iki üç kat eldiven takarmis hiç de acı.hissetmezmis
(1,748 puan) tarafından
Yaptım canum dün neler yaptım geçmedi ah ah bilseydim bu kadra acı asla surmezdim almazdım da buzluk için aldım ama bin pişman oldum bundan sonra tovbe asla eve sokmam
(926 puan) tarafından
Zeytinyaği yaradı mı bari ise
0 oy
(145 puan) tarafından
Çamur, domates,yoğurt bunlardan birini dene iyi geliyor denendi onaylandı ツ
(1,748 puan) tarafından
Yok canım denedim hepsini dün neler denedim yorumlarinizi okudum ama inan açıdan yazamiyordum telefon sanki ateş gibiydi
0 oy
(18 puan) tarafından
Yoğurt dene 
(1,748 puan) tarafından
Denedim cnm herşeyi denedim şükür düne göre biraz iyi
(18 puan) tarafından
İyi şükür canım bendede olmuştu çok kötü bişey geçer inşallah
0 oy
(1,089 puan) tarafından
Buzlu su içine koyabilirsin elini yada zeytinyağı kantaron sürebilirsin
(1,748 puan) tarafından
Yaptım vanim hepsini yaptım geçmedi en son dün acile gittim oda birşey yapmadı ağrı kesici atıp ağlaya ağlaya uyudum şükür dünkü gibi değil yanıyor halen ama şiddetli degil
(1,089 puan) tarafından
Tüh ya kötü olmuş valla canım geçer inşallah biran önce
0 oy
(550 puan) tarafından
Şurup acıyı biraz hafifletir, bi dene istersen
(84 puan) tarafından
Ne şurubu
(550 puan) tarafından
Parol, Calpol hangisi olursa fark etmez.
(1,578 puan) tarafından
Şurubu ellere mi sürmek gerekir
(1,748 puan) tarafından
Şurup değil canim dün arveles attım zaten yorgundum uyudum dirwk halen bile yanıyor ama dünkü gibi değil resmen dün cehennem gibiydi
(550 puan) tarafından
Evet canım şurup. Şanlıurfa'ya misafirliğe gittiğimde orda çok acı biber ile birşeyler yapardı, bende yardımcı olurdum elim yanardı orda bana hemen şurup verirlerdi, acısını zaten geçirmezdi ama hafifletirdi.
(1,748 puan) tarafından
Yok cnm bu acısı hafifleyecek gibi değildi berbat birseydi nasıl bir acı biber yanmasiydi bende bilmiyorum daha tövbe eve sokmam dün aglaya ağlaya uyudum o kadra ki yanıyordu dayanilack birşey değildi sabah bile hafif yanması devam ediyordu
(84 puan) tarafından
Çok üzüldüm çok geçmiş olsun acı olduğunu bilmiyormuydn ilk vurduğunda mi bu kadar şiddetli oldu geçmedi yoksa devam mı ettin işe
(550 puan) tarafından
@Mercimek tanesi Çok geçmiş olsun canım. Biber acısı çok fena, birde merak ettim eldiven takmış mıydın.? Şuan yanması geçti mi.?
(1,748 puan) tarafından
İlk yaptığımda hisetmedim cnm hepsini doğradım attım buzluğa tam dinleneyim biraz dedim o an başladı
(1,748 puan) tarafından
Yok cnm eldiven takmadım fazla acı değildir diye düşündüm bugün dolma.bjberler kalmıştı dolma yapayım dedim elime eldiven geçirdim birtane hafif yandı dayanilmayacak gibi değildi
0 oy
(4,751 puan) tarafından
Camura bula canim. 

Aman dikkat et yanlislikla bi taraflarina surme :D
(1,748 puan) tarafından
Kız çamur bile işe yaramadı dün ne denemedim ki domates çamaşır suyu dış.macunu süt yoğurt kremler aklına ne geldiyse ama bana mjsjn demedi sirkeyle limon yağ hersey
(84 puan) tarafından
O hatayi ben 2 kez yaptım Allah düşmanimin başına vermesini
0 oy
(792 puan) tarafından
Ne denediysem olmadı o zamanla geçmediği sürece sen hiçbir şeyle geçiremiyosun her şeyi denedim ama olmuyor sadece anlık elimi içine sokunca rahatlıyodu ama çıkarınca yine aynı geçmiş olsun iyi bilirim o acıyı 
(1,748 puan) tarafından
Kız bir gün boyunca sürdü yanması Rabbim dusmanima yaşatmasın kaç defa oturup ağladım çocuklarımla ilgilenemedim hicbirsey yapamadim geçmesi için ne yollar denedim olmadı en son sabah hafiflemisti şükür şimdi gecti ama kabus gibiydi daha tivbe ettim eve sokmam çok teşekkür ederim cnm
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Tobeliyim ben acı biber doğramaya .beter bı acı aman aman elini yakan heryerini yakio valla .buzlu su rahatlatiyordu ama geçmiyordu .sabunla sürekli yıka geçmiş olsun :(((
(1,748 puan) tarafından
Abovv sorma kız normalde sürerim elimi yanar iki saate geçer ama budefaki berbat birseydi birgün boyunca çektim kremler acile gittim evde doğal denemedigim şey kalmadı bana mısın demedi kaç defa oturup ağladım çocuklarla ilgilenemedim gece ağrı kesici atıp ağlaya ağlaya sizmisim sabah hafif yanıyordu ama şükür şimdi gecfi elimi dokundugum herşey cehennemdi sanki çocuklara dokunamiyordum sanki herşey yanıyordu dün ne cektim bir ben bir Allah bilir artık eşime dedim elimi keselim kurtulayim
(2,474 puan) tarafından
Hahhahah son cumlene sesli güldüm alemsin :)))vallaha aynı öyle oluyor kesip atası geliyor insanın.sende doğrama kız turşu falan mı yaptın nettin
(1,748 puan) tarafından
Kız sorma eşimde bu yanmaya dayanamıyon kesmesine nasıl dayanacan dedi jsjsjs kız yok turşu için değildi.buzluga yemeklik için atmak içindi aslında çok fazla acı olacagini tahmin etmedim normalde alırım az acı olur bu kadar yakmaz demekki budefa ki çok aciymis bugün kalan dolma biberler vardı onuda eldivenle yaptım korkudan biberi kokladım kokusundan belliydi ne kadar acı olduğu normalde o bibere de dokunmazdim eşim seviyor yap ben yerim atma dedi ona yaptım ben hayatta yemem
(2,474 puan) tarafından
Bazen karışık koyuyorlar sinir oluyorum.jalaponeyi çok seviyorum aslında turşu yapmak istiyorum da fena yakiyormus . ablam yaptı eldivenle ondan bile geçmiş aman aman onu da hazır yerim dedim tobeliyim yeminle öyle önce bı ucundan bakıyorum tadına aciysa direk çöpe atıyorum asla dogramam.esine dograttir kız çok seviyorsa kendini feda etme:))))

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 108 göst.
24 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 295 göst.
22 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Birdilektut (1,289 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 138 göst.
9 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Bilgebabar34 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 76 göst.