0 oy
443 göst.
Aile kategorisinde (63 puan) tarafından
Ben kocamın cimriliriğinden pintiliğinden bıktım usandım benim kız 1 haftadır anneannesinde kalıyor anneannesigilin televizyonunun ekranını kırmış bende yaptırmak yada yaptırılma ücreti neyse siz yaptırın ben veriyim dedim  annemgil hayır olmaz olurmu oyle sey kapa ceneni çocuğa bisey olmadı Allahtan desede kabul etmeseler dahi yakışanı geri yaptırmak yada ücretini vermek neyse eşim bizi almaya geldi bugün öyle neşeli öyle mutlu babam sen tvmi kirdin diyor ağzını ayıra ayıra bende ödeyeceksin yaptıracaksın dedim ben o televizyonu yaptırırım ama azrayida birdaha oraya göndermem diye tehdit ediyor torunları ne olacak diyor kendi annesinin kini kırsa cocuk gider lafını etmeden yaptırır kırmasa bile gider halletcem cozcem yaptircam kendini kullandirtmak için uğraşır benim niye ailemi enayi yerine koyuyor haklı değilmiyim  suratım düştü suratını düzelt bilmem ne küfür ediyor aileme babama sizce napmaliyim

13 Cevaplar

+1 oy
(8,832 puan) tarafından
Ben oyle kocanin agzini yirtarim babama kufredecek heee ananesinin evi de olsa babanesinin evi de olsa bisey kirildiysa odenir kardesim kimse kimsenin cocugunun mazaratligini karsilamak zorunda degil ha ailesi kabul eder etmez sahsem bizde de iki ailede olsa cani sagolsun derler kabul etmezler vende o es degerde bi hediye alir gotururum kusura bakmayin diye esimde laf edemez bi de anama babama kufredecek parcalarim onu terbiyesiz 
(63 puan) tarafından
Aynen öyle terbiyesiz ahlaksız iyice soğudum beni zaten bu evde tehditleriyle tutuyor
(8,832 puan) tarafından
Yano seni gaza getirmek istemiyorum ama yaptigi hata degil yanlis ben harayi affederim ama yanlisi affetmem ya da iyi bi surundurur oyle affederim
(63 puan) tarafından
Ben artık gerçekten soğudum karnımda ikinci var dogumuma 1 ay kaldı çocuklar için duruyorum. Çocukların düzeni bozulmasın diye
(8,832 puan) tarafından
E bacim aklin yokmuydu tehditle duruyorum diyosun ilkini yaptin ikinciyi niye yaptin
(63 puan) tarafından
Kızım 4 yaşında o zamandan bu zamana bizim çocuğumuz hiç olmuyordu istediğimiz halde bile ben boşanmak için gizlice sınava girip sonuca göre  iş bulup yerlestirilmeyi bekliyordum sen 7 8 ay çalış çabala sınava bir gün kala ya kadar bosayacam çok şükür sonunda diyordum ogun bir test benim hayatimi alt üst etti kul plan yaparken kader gülermiş ya o hesap sınava falan girmedim o moral bozukluguyla düşmesi için ağırmı kaldırmadım maydanoz sularimj içmedim hoplamadim ziplamadimmi neler yaptım ama işte ömrü olan bir şekilde hayatta kalmayı basarabiliyor
(8,832 puan) tarafından
Ah kiyamam sana ya ne kadar zor durumdasin ki yavruna kiydin nasil bi pimsikolojideydin ki o masum can bile aklina gelmedi o kadar icten uzuldum ki sana
(63 puan) tarafından
Kız birsey olmadı ama 8 aylık doğuma 1 ay var sen olma olma sınav zamanı tam kurtulacağım gün hamile olacağım tuttu
(8,832 puan) tarafından
Cok sukur olmamis Allah tan cocuga o yasayacsgi varmis bizde bi laf var cekecek cilesi var diye onun hesap senin bebeninde cekecegi varki bisey olmamis rabbim korusun da ben sana cok uzuldum ya o kadar plan kuf hayatini hazirla tam kurtulcam derken vbi daha hamile kal bacim bak bu ilahi bi isaret bu koca senin imtihanin ondan rabbim ayirmiyo seni
(63 puan) tarafından
Ay isyan etmek gibi olmasın böyle imtihan düşman başına
-Reklam-
0 oy
(10 puan) tarafından
Kocam eğer aileme küfür eder veya hakaret edecek şeyler söylerse bile bu çok yanlış bişey kendi ailesine küfür etsek hoşuna gider miydi acaba ne acayipler ya
(63 puan) tarafından
Vallahi senelerce bunun küfrünü hakaretini çekiyorum o kadar çok pismanımki evlendigime
0 oy
(66 puan) tarafından
Canım yanlış anlama cimri herkese cimridir senin kocan sanki senin ailene saygı duymuyor bu da farklı bir konu tabi 
(63 puan) tarafından
Ne gitcek ben defalarca söylüyorum hadi gel avrat pedagoga psikiyatriste vereceğim paraya pikniğe gidelim güzel bir mangal yakalım diyor hayla para pul
(66 puan) tarafından
Yakın arkadaşın var mı evli olan ilişkilerini güzel gördüğün çaya maya davet etsen birbirlerine olan tavırlarını eşinin görmesini sağlasan ? Belki ışık yanar  eşinde
(63 puan) tarafından
Kız ben bundan utanıyorum her girdiğim ortamda beni rezil ediyor insan içine kendi akrabalarıma bile tanistirmiyorum en son biriyle tanıştı denk geldi bana kadın dediki senin kocan ****** gibi odun gibi dedi utandım
(66 puan) tarafından
Anladım bacım ...Önceliğin karnındaki bebeğin olsun bir evladın daha varmış onlara odaklan bı sağ salim kucağına al bı kendine gel sonra düşün bunları ..
(63 puan) tarafından
Bu adamla olurumuz yok zaten 3 4 senemi daha veririm oglum büyüyene kadar sonra o sağ ben selamet
0 oy
tarafından
Ayıp etmiş, zaten ailen istememis ağız içi ile de olsa teklif etmesi gerekirdi. 
0 oy
tarafından
Benim anneme babama küfür edecek ha kendini mahkeme kapısında elleri kelepçeli halde bulup cocugumun boklu bezini bile göremez sen annene babana küfür eden biri için hala ne yapmalıyım diyorsan bizde bosan diyecez binbir gerekçe sayacaksin bosanmamak için o yüzden kendin karar ver ne yapacagina
0 oy
(1,874 puan) tarafından

Doldurmak istemiyorum ama okurken bile sinir oldum ortada bir yanlış var çözmek de eşine düşer ne demek yaptırırım ama göndermem sözünü dinletemiyor musun hiç ne arsız adammış 

0 oy
(3,972 puan) tarafından
benim eşim aileme küfür ettiği zaman sıçarım  ağzına bir daha etse boşarım  seni derim suratına bile bakmam yemek  hic birsey vermem  öyle  herife
0 oy
(7,436 puan) tarafından
Bende soruma cevap istıyom kimse  evden çağrı merkezinde calişmadımı lütfen lütfen  
(3,972 puan) tarafından
calisan kuzenim var evde çalışıyor
(7,436 puan) tarafından
Oh oh maaş  nasıl lutfansa çağrı merkezımı acaba
(3,972 puan) tarafından
izmirde ozel bir sirketin çağrı merkezi 30 bin maas
0 oy
(813 puan) tarafından

Ben öyle kocayi sanırım  döverim :D salak ya boşver sende  benden senin annene göndermiycem hadi bakalım yiyorsa yaptırma de

0 oy
(424 puan) tarafından
Kötü huyları yetmezmiş gibi bide küfür mü ediyor sana adam bile değil ki bu
0 oy
tarafından
Ailene babana küfür etmesine müsaade etme
0 oy
(248 puan) tarafından
Benimde kızım annemlerin yanında büyüdü sayılır aşırı severler ama orada bir zararı olursa öderim tabi ailem kabul etmez ama ben yinede yaparım, ufak tefek şeyler önemli değil ama bugün bir TV ne kadar 
0 oy
(214 puan) tarafından
Bir keresinde eşim beni kızdırmak için babama küfretti. Bende babası annesi ve abilerinin olduğu ortamda babasına dedim ki oğlun benim babama küfür etmiş bende içimden sabaha kadar senin babandır demişim

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 1,439 göst.
0 oy
13 cevap 306 göst.
11 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Prensesannesi0806 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 72 göst.
0 oy
4 cevap 311 göst.
1 Eylül 2023 Aile kategorisinde Melek8663 (700 puan) tarafından soruldu

395,566 soru

11,832,883 cevap

35,907 kullanıcı

...