0 oy
150 göst.
Diğer kategorisinde (8,338 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

imageperdeciye görsele uyumlu göstercemde örnek olrak bu gri nasil

image

koltuklarim bunlar kızlar 

imagebu tarz fon perde düşündüm cokmu boğar başka nasıl renk tercih etmeliyim birde bu fonlar kapaniyor deilmi süs filan deil yani nasıl deyim stor falan yapiyorlarya içine onu isdemiyorum yani tül bide fon tamamlar deilmi anladinizmi anlatabildimmi

7 Cevaplar

0 oy
(8,338 puan) tarafından

En İyi Cevap
Koltuklar perdelerin renginde gorseldeki koltuk renkleri bir deil 
-Reklam-
0 oy
(10,124 puan) tarafından
Fonlar kapanıyor ama oda zifiri karanlık gibi olur onu göze al tullerin beyaz ve halinin açık renk olması gerekiyor aksi halde bogar
(8,338 puan) tarafından
Peki lacivert gri koltuga başka ne renk fon  bogmaz ki perdeler düz beyaz olcak zatende
(10,124 puan) tarafından
Açık tonlar ancak
0 oy
(10,330 puan) tarafından
Yok ya başka bak bence. Düz gri olabilir ama mavi mavi her yer boğar.
(10,124 puan) tarafından
Benim seni boğduğum gibi mi :)))
(8,338 puan) tarafından
Evt ya o yüzden fonları ne renk yapsam sasirdim şuanda çokta hararet gecirirm lacivertin icinde
(8,338 puan) tarafından
Foto ekledim düz gri nasil şekliyle gostercem yani bundan isdiorum die perdeciye
(10,330 puan) tarafından
Düz gri daha güzel duruyor canim
0 oy
(18 puan) tarafından
Bence düz al bunların modası geçiyo gibi sanki ben gri alırdım koltuğunla aynı ton
0 oy
(625 puan) tarafından
Büyük 3 lü koltuk lacivert olmasaydı perdeler güzel dururdu ama oda çok lacivert olur gibime geldi bilemedim. Boğabilir. Veya beyaz hali ortasına lacivert şeritli desen olsa açar 
(8,338 puan) tarafından
Foto ekledim düz gri o nasıl olur
0 oy
(989 puan) tarafından
alcaksan koltugun renginden al birebir lacivert olsun ikili renkleri sevmiyorum senin tercih ama fonlar zatn sus gb duruyor bende guneslik tul fon var 4 yillik evliyim bibkez bile fonlari acmadim daha
(8,338 puan) tarafından
Peki içeriyi gostermiyomu kapatmiyorsun güneşlik olarak ne kullanıyorsun perdeler göstermiyor ozaman içeriyi bizim ev cadde üzeri evler falan var da kapatmam lazım mecbur storda isdemiyorum içine süs olarak kullanmam anlayacağın foto ekledim düz gri bakarmisn
(989 puan) tarafından
guneslik kalin beyaz perde her perdecide bulunur bizde cadde ustuyuz hatta 1.kattayiz iceriyi gostermiyor bile
0 oy
(625 puan) tarafından

image

image

image

Bu en sondaki biraz gözü yorabilir de böyle şerit gibi düşünmez misin
(8,338 puan) tarafından
Ay evet teşekkür ederim bulamadım görselini 1. Yi gostercem canım saolasn☺️❤️

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 61 göst.
10 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,273 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 80 göst.
9 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde rabia33 (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 484 göst.
29 Mayıs 2021 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 116 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,640 puan) tarafından soruldu

392,760 soru

11,745,766 cevap

35,730 kullanıcı

...