+1 oy
108 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (21 puan) tarafından

image

Kaç aydır uyuyamıyorum sabaha kadar .. bu ilaçları aldım eczaneci bunları verdi yan etkileri yoktur dedi bilen kullanan varmi 

3 Cevaplar

0 oy
(10,124 puan) tarafından
Resim yok cnm
(21 puan) tarafından
Şimdi koydum unutmustum
(10,124 puan) tarafından
Bu ilaçları bilmiyorum cnm eskiden kullandığım ilaclardandir belki dedim
(21 puan) tarafından
Teşekkür ederim ♥️ belki bilen olur inşallah
-Reklam-
0 oy
(10,341 puan) tarafından
Bu ilaçları doktor yazmadı mi? 

Gyrex annem kullandı. Bir yan etkisi yok ta doktora danışmadan lütfen içme.
(21 puan) tarafından
Haklısınız ama herşeyi doktora baglamamak lazım ben 7 yıl once doktora gitmiştim bana doğum kontrol ilacı yazmıştı içtim 7 yıl boyunca ben tedavi altindayim riskli durumum felç geçirme durumum var sağ bacagim şiş sırf o doktor yüzünden hayatım genlicigim maf oldu  .. doktora gidince anlat derdini kaç saattir sonra ilaç yaziyorlar zaten sonuç ilaç.. teşekkür ederim
(10,341 puan) tarafından
Canım bu ilaçlar öyle ha deyince kullanılacak ilaçlar değiller. Bunların mg doktorub ayarlaması lazım. Bunları bırakmak ayrı dert zaten birden bırakılmaz azaltılması lazım yoksa daha kötü olursun.
(21 puan) tarafından
Teşekkür ederim eşim ısrar ediyor iç diye yoksa uyuyamıyorum geceleri diye o aldı ilaçları :/
0 oy
(7,479 puan) tarafından
Eczacı  verdi derken. Doktora danışmadan ilaç kullanmak bana çok yanlış geliyor canım. Doktora gidip sorunun kaynağını bulup ona göre tedavu olmak varken. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 338 göst.
12 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lavanta... (238 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.
5 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Serennn (1,267 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
9 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (254 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 41 göst.

392,799 soru

11,746,911 cevap

35,735 kullanıcı

...