+1 oy
1,420 göst.
Diğer kategorisinde (131 puan) tarafından

Bu kadar açık konuşan kadın görmedim bn şahsen yanlışmıyım.

image

22 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Keşke özelden yazılanları ifşa etmeseniz, kadin özelden yazmış kendide bilirdi post açmayı.
(3 puan) tarafından
Evet tekrar teşekkür ederim
(131 puan) tarafından
Alala sen çokmu zekisin ya,
(3 puan) tarafından
Size atacağım fotoğrafını o zaman bence utanacaksınız
(3 puan) tarafından
Sapıkça Bir şey sorarsam da burayı tekrar yazarsınız
(8 puan) tarafından
Yasin küçük madem lütfen onune gelenle birlikde olma kendini basitlestirme
-Reklam-
+1 oy
(39 puan) tarafından
Bence kadın. Burda kız korkmuş tam olarak nasıl birşey yaşadığını yazmışki anlaşılsın yaşı küçük evet ama cahillik yapmış gitmiş başına böyle bir şey geleceğini düşünmemiş burda herkesin üstüne gitmesine gerek yok bence çünkü erkek olsaydı bence bunları sormak yerine daha farklı birşeyler sorardı benim buram böyle sizinki de öyle mi ya da nasıl diye bence gayette yaptığı şeyden korkmuş bir genç kız 5 aydır hamile olduğunu düşünüyor içini rahatlatmak için o linkten bu linke atlayıp durmuş burda soru cevap görünce de hem gebelikten hemde anneler bölümünden yazmış durmuş naçizane fikrim :) herkeste maşallah linçlemek için yer aramış erkek diye ama bir kız çocuğuysa herkes üstüne gitti bu kız bu saatten sonra kime neyini anlatsın Allah korusun başına bir iş geldimi bu şekilde tepkiler gelince kime ne anlatsın bir kadını daha kaybettik geçmiş olsun... 
(3,380 puan) tarafından
Aynen katılıyorum bu gibi bir soruyu sadece korkan bir genç kız sorar kesinlikle erkek değil
(39 puan) tarafından
Bu kıza erkek diyenlere heralde hiç gerçek bir erkek sapıklık yapmamış nasıl birşey olduğunu bilmiyorlar. Şahsen ben üzüldüm ve rahatsız oldum yazılanlardan. Kız olduğunu kabul edip aşağılayan mı dersin hakaret eden mi dersin ne ararsan var herşeyden önce hepimiz ya anneyiz ya anne olmak için bekliyoruz. İleride bizim evladımız bir hata yaptımı bize anlatamayacak mı tabiki olanları tasvip etmemek ayrı hakaret etmek yargılamak aşşağılamak çok ayrı. Unutmasınlar ki hepimiz insanız hataya açığız ben insanları kınamamaktan yanayım elimden geldiğince çünkü annem kimi kınamışsa çocuklarınds görmüş bende kınadım benimde çocuğumda oldu bu işler böyle herkes şapkasını önüne alıp düşünecek bende bir evlat yetişiyorum ilerdr böyle birşey başıma gelirse tabiki hiç kimse istemez ama evladımla nasıl konuşuyorum benden korkmasını ister miyim diye düşünmeli
(3,380 puan) tarafından
Bazıları gerçekten öyle sadece negatif yönden hep bir cevap yarışı
(39 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum
+1 oy
(2,478 puan) tarafından
İyi de burdaki konuşmalar Google üzerinden görünüyor zaten yani fazla yüklenmeye gerek yok.erkegi bilmem ama buraya go.tundeki kılları atan kadinlar vardı asıl onlar sapik.yani bu kadın ya erkektir diye birşey demiyorum beni alakadar etmez ama Google mesela hamilelikle ilgili bişey yaz bura çıkıyor yani .erkeklerin olduğunu varsayarak düzgünce şeyler konuşulmalı burda bence açık seçik şeyler konuşulmamalı nebilim sonuçta platform herkes girebilir.
+1 oy
(48 puan) tarafından
Birşey diyeceğim.Erkekse de erkek .Kimse kafanıza silah dayayıp posta cevap ver demiyor.Linç yemekten korktuğu için yaşını gizlemiş eşim demiş bence .İşinize gelmeyen postlara cevap vermeyin o kadar basit...
(3,797 puan) tarafından
Yazacağım yorum, burada kendini belli etmeden dolaşan onlarca yüzlerce erkek olduğuna adım gibi eminim. Kimseyi taciz etmedikleri sürece ki bu postta da kimse kimseyi rahatsız etmemiş ne diye uğraşıyorsunuz ki? Yazma cevap rahatsız olduysan açık açık yazılmasından.
(3 puan) tarafından
Erkek olsam zaten özel sorular sorarım kimseye bir şey sormadım taciz de etmedim
(3 puan) tarafından
Evet yargılanırım diye yaşımı gizleyip eşim dedim ki zaten gene de yargılandım
0 oy
(131 puan) tarafından

image

buda sorduğu soru
(682 puan) tarafından
Bence erkek değil ama sacma bisey sormuş 5 ay geçmiş hamile miyim diyor
(131 puan) tarafından
Erkek emin ol bütün postlarına bakın
(131 puan) tarafından
Erkekmisinnn diye yazdım postu kapattı
(682 puan) tarafından
O zaman erkek gerçekten sapık
(3 puan) tarafından
Ben erkek falan değilim tamam mı sizin bu yaptığınız hiç hoş değil ayrıca postu falan kapatmadım hala posta orada duruyor yapmayın lütfen ben size özelden herhangi bir cinsel soru mu sordum sapkınlık mı yaptım ama amacınız ne neden böyle yapıyorsunuz yaşım küçük olduğu için öğrenmeye çalışıyorum iftira atıyorsunuz şu an
(131 puan) tarafından
Yaşın ilişkide küçük değil hamile kalıp kalmamakta mı küçük, hadi cnm hadi, postunda yok bastım yok
(3 puan) tarafından
Nasıl yok Allah aşkına ben dört tane post açtım bir tanesinde yaşımı yanlış yalan söyledim ve eşim dedim bunu da açık açık söylüyorum girip bakabilirsiniz insanlar yargılaması diye yazdım öyle evet yaşım küçüktü ben isteyerek böyle bir şey yapmadım sadece yemek yemeye diye gittik şimdi yine ayrıntı verdim diye beni sapık ilan edecekler
(587 puan) tarafından
Masallah kizim yasin kucuk ama elin adamlariyla bungolova gidin yemedigin halt kalmıyor  her postun ayri bi tuhaf
(3 puan) tarafından
Ben 2. Yılımı kutlamaya gittim bir şeyler yapmak için gitmedim. Zorla oldu rızam yoktu. Böyle diyince de zorla kimse bisi yapamaz kimseye deniyor. Ayrtini verince de sapik olan ediliyorum. Diyeceğim şu Allah kimseye böyle bir şey vermesin
(8 puan) tarafından
Birinin bütun postlarina nasıl bakılıyor ben bulamadım
(5,343 puan) tarafından
Kesinlikle erkek feğşl
(3,380 puan) tarafından
Bence erkek değil, dediği gibi yaşı küçük toy bir kız
0 oy
(14,651 puan) tarafından
Erkek olduğunu nerden çikardinki. Bence yanliş bişeyler yaşamiş bir kadın bu. Hatta bu konularda o kadar bilgisizki yaşi çok küçük muhtemelen. 
(131 puan) tarafından
Sizde inandınız , hep boşalmaktan, penisten vs bahseden biri kadın olamaz
(131 puan) tarafından
Erkemisin deyince postu kapattı
(3 puan) tarafından
Ben postu falan kapatmadım posta orada duruyor lütfen iftira atmayın erkek olsam sizinle alakalı SORULAR sorarım ben kendimle alakalı şeyler sordum orada niye bana böyle yapıyorsunuz cahilim ve sadece yaşadığım en korkusuyla soru soruyorum ayrıntılı şekilde yazmışsınız diyorsunuz ayrıntılı şekilde ne yazmışım ben sadece zevk suyu popoma geldi dedim Dedim
(587 puan) tarafından
Yalani birak her postunu silmisin hic soru yok
(3 puan) tarafından
Fotoğrafını attım ben silmedim buranın modaratoru kapatmış. Burada soru açmadım zaten. Anneler toplandık kısmı sanırım gebelik testleri başlığı altında açtım
0 oy
(1,330 puan) tarafından
Evet gördüm bunu bende sapık ya 
(3 puan) tarafından
Ben soru kısmında dolaşıyordum baktım aramızda erkek var diye yazılmış ben de acaba kim diye girdim baktım kendimmişim ben nasıl erkek olabilirsem niye böyle bir yani SORULAR sorayım daha ayrıntılı daha özel SORULAR sorarım. Zaten ondan sonra o kişiden hemen ayrıldım çünkü korktum ilk kez böyle bir şey başıma geliyor yani erkek olsam zevk suyuyla Popoyla falan ne işim olsun ki daha özel şeyler sorarım
(1,330 puan) tarafından
Dediğim gibi kendine dikkat et cahillik yapma bir anlık zevkle hayatını da karartma derim
(8 puan) tarafından
Yasin küçük zevk suyuvs nerden biliyorsun onu araştırma gereği neden. Duyuyorsun 22 yasimda evlendim öğle şeyleri hiç bilmedim madem küçüksün evimde edebinle dur bir abla tavsiyesi
(1,330 puan) tarafından
Maalesef bu devirde 13 14 yaşında kızlar bile her boku biliyorlar artık bir evlenmedikleri kalıyor.
(8 puan) tarafından
Benim çevrem öğle değil şükür
0 oy
(10,136 puan) tarafından
Az önce gordum gebelik bölümünde gülmekten hala karnıma ağrı giriyor :))))
(131 puan) tarafından
Bide bütün postlarına bakın ya şaka gibi, hep afedersiniz şeyden bahsetmiş, kadın değil eminim
(10,136 puan) tarafından
Bende öyle düşünmüştüm
(3 puan) tarafından
Yapmayın lütfen lütfen ben erkek falan değilim kimseyle alakalı özel herhangi bir şey sormadım kendimle alakalı daha ayrıntılı şekilde yanlış anlaşılma olmasın diye yazdım yazdığım şey de kimsenin herhangi bir özeli değil
0 oy
(9,680 puan) tarafından
Burdakilere kalsa "seks" veya "cinsel ilişki" vs kelimesini kullanan herkes erkek zaten.. ayrıca aramızda değil burası sohbet bölümu orası gebelik bölumu.. senin gelip burda post açman ayrı saçma, onun 5 ay boyunca regl olup da hâlâ hamile miyim acaba diye sorması ayrı saçma...
(3 puan) tarafından
Ben erkek falan değilim gerçekten kimseye cinsel anlamda hiçbir şey sormadım kendimle alakalı şeyler yazdım onlarda popoma zevk suyu geldi dedim bunun neresi erkeklikle alakalı sapıklık kadınların herhangi bir özel şeyini mi sormuştum evet belki yaptığım şey çok saçma bir ay sonra böyle bir şey mümkün olmadığını bilmem gerekir yaşımın Küçüklüğünden dolayı soru sordum sadece
(9,680 puan) tarafından
Yalancı biri olduğun kesin ama. Bi 19 yaşındayım demişsin bi 25.
Birinde erkek arkadasımla oldu demissin, birinde eşimle bu durumu yaşadıktan sonra boşanma durumu oldu demissin. Önce kendini net ifade et sonra burdakilerfen yardım almaya calıs.
(3 puan) tarafından
Dediğim gibi sadece yargılamalarından korktum sonrasında insanlar bana özelden güzelce abla gibi cevap verince ben de tekrar bu postu düzgünce açmak istedim evet eşimle dedim erkek arkadaşımla deseydim bir sürü neler söyleyecekti ki 19 yaşındayım erkek arkadaşım böyle bir şey yaptı deyince bile insanlar namusuna sahip çıksaydın inşallah Hamilesindir falan dediler
(9,680 puan) tarafından
Canım yaptığın doğru bişey değil oncelikle bunu söyleyim, 19 yaşında daha tazecik bi kızsın.. kimsenin senden faydalanmasına izin verme. Okul okumuyor musun
(3 puan) tarafından
Okul okuyorum üniversitedeyim birinci sınıfım şu an birinci sınıfı bitirip ikiyi geçtim daha sonrasında zaten o kişiden hemen ayrıldım diğer postumda da bahsetmiştim zaten gelip bana böyle bir şeyi benden benim rıza olmadan yaptı bazıları yazmış ki kimse kimseye zorla bir şey yapamaz haklısınız bana orada bir şey yapmadı yani Poponu zevk suyu geldi diye diye yine beni sapık Görecekler
0 oy
(571 puan) tarafından
Bende böyle düşünüyorum kadın değil gibi
(3 puan) tarafından
Ben erkek falan değilim sadece yaşım küçük olduğu için buradaki ablalardan yardım istedim kimseyle alakalı özel bir şey falan sormadım kendimle alakalı şeyler yazdım yanlış anlaşılma olmasın diye de popoma zevk suyu geldi dedim bunun neresi sapıklık
(571 puan) tarafından
Böyle şeyler böyle yerlerde konuşulmaz bir
İki eğitim görseydin biraz aklın.olsaydi bunu düşünürdun iki
(3 puan) tarafından
Haklısınız ama sorabilecek kimsem yok etrafımdam
0 oy
(84 puan) tarafından
Kızlar baktım simdi 19 yaşım hep aynı şey yazıyor bide yaşı 25 yazmış önceden baksanıza insan şüphelenir yani 
(163 puan) tarafından
Millet yargılar diye 25 yazmış güya ben de biseyler yazdım sonra post kapanmisti
(3 puan) tarafından
Ben 25 yaşındayım dedim çünkü 19 yaşında olduğumu söyledigim zaman insanlar bana yargılama yaptılar 19 yaşında senin bir erkekle yemek yeme de ne işin var dediler ben de bir şey söylenmesin diye 25 yaşındayım dedim asıl bana burada birisi özelden sapıklık yaptı kaç beden sütyen giydiğimi sordu Sonra da bana Instagram’ını verdi oradan konuşalım istersen dedi ben de sen erkeksin neden Instagram’ını verdin dedim eşimin Instagram’ı ortak kullanıyoruz dedi Gerçekten Ben erkek falan değilim kimsenin özelini sormadım kendimle alakalı şeyleri anlattım hiçbir kadın bu kadar ayrıntıya girmez demişler ben sadece bazı yerime zevk suyu geldiğini söyledim kimseninkine seninki nasıl seninki de böyle miydi demedim
(3 puan) tarafından
@Ebruyaa Ben postu falan kapatmadım gerçekten orada duruyor dediğim gibi yargılanmaktan korktuğum için 25 yaşındayım dedim zaten konularım hep aynı farklı farklı konular açıp durmadım kimseye özel ile alakalı bir şey sormadım neden böyle Yapıyorsunuz anlamadım sizinle alakalı sizinki de böyle miydi şöyle miydi şuranız diye bir şey sordum mu sorduysam birisi çıksın evet sordu desin
0 oy
(7,079 puan) tarafından
  Ciddimi bu kadar  cahillik mi desem   z kuşağı bilgi çağı   ve bu tarz bir   post    bilemedim belkide erkek   dalga geçiyor olabilir
(3 puan) tarafından
Erkek falan değilim gerçekten sadece ilgisizliğimden dolayı buradaki ablalardan yardım istedim kimseye özelden özelini bir şeyini sormadım
(7,079 puan) tarafından
O zaman için rahat olsun o yolla gebelik olmaz artı 5 ay  geçmiş  bunları bılmen lazım öle sorarsan millet şüpeye düşer elbette     erkek arkadaşı bile olsa öle ortamlara girme gırıyorsanda herşeye hazır ol    benden abla tavsiyesi   biraz değerinizi bılın
(3 puan) tarafından
Abla zaten hemen o kişiden ayrıldım biraz da ayrıntılı yazdım da insanlar beni erkek ve sapık sandı yani popomu zevk suyu geldi dedim bunun neresi sapıklık ben anlamadım çünkü sürtünmeyle dediğim zaman insanlar sanıyor ki boşaldı falan beni şimdi yine sapık ilan edecekler
(7,079 puan) tarafından
Boşver     birşeyler yaşamak istiyorsan bunu evlenerek yaşa     böyle sorular sormak sapık gibi görünmek zorunda kalmazsın
0 oy
(131 puan) tarafından

Kapatmadın dimi bak bakim

image

(3 puan) tarafından
Fotoğrafını aşağıya attım bakarsınız
(3 puan) tarafından
Bence siz gizleyin bu postunuzu iftira atıyorsunuz çünkü
0 oy
(3 puan) tarafından

Bakın BEN GİZLEMEDİM buranın moderatörü sanırım

image

tarafından
zan yapmak bu kadar basit işte:) tamam erkek değilsin kimseye de kanıtlamana gerek yok ama lütfen saçma sapan şeyler yapıp hayatını karartma. kimseye GÜVENME.
tarafından
burada kimseye güvenme derken erkeklerden bahsediyorum.
(3 puan) tarafından
Zaten bir daha asla böyle bir şeye düşmem ben 5 ayda her gün öldüm dirildim.
(360 puan) tarafından
Yargılamak bize düşmez canım kim ne derse desin ayrıca o sapiktan inşallah gerçekten ayrılmış sındır zaten zorla sahip olmaya çalışmış pislik uzak dur boyllerinden
(7,143 puan) tarafından
O değilde sen bu testleri yaptıktan sonra hamilesin yada değilsin diye bilgi vermediler mi yada beş ay ölüp dirilecegine bı doktira gitmeyi akıl edemedinmi postun o kadar komikki o yüzden kimse inanmadı ya hiç bişey bilmeyen bl erkeksin yada aşırı safsin ikisinden biri
0 oy
(187 puan) tarafından

Eşi olduğu halde mi bu olayı yaşamış :angry:

(131 puan) tarafından
Birinde eşim demiş birinde sevgilim demiş, birinde 19 yaşındayım demiş birinde 25
(187 puan) tarafından
HasbunAllah,bu tür olaylar çok garip geliyor bana.
0 oy
(256 puan) tarafından
Erkekmi bilmem ama yalancı  biri o kesinde bi 19 yaşındayım bi 25 yaşındayım 
(131 puan) tarafından
Emin olun erkek bütün postlarına bakın hep cinsellik
0 oy
(368 puan) tarafından
Ya bana nedense erkek gibi gelmedi bitakim hatalar yapmış tepkilerden dolayı da ne yazacağını bilememiş hamile kalmaktan korkan bir genç kız gibime geldi
(131 puan) tarafından
Peki ya yalanları, bı 19 yaşındayım demiş bı 25
(368 puan) tarafından
Dedimya hani 19 derse herkes çok küçüksün falan der diye 25 demiştir bence
0 oy
(231 puan) tarafından
Erkek olduğunu sanmıyorum kız bence korkmuş sevgililer ve bir şey olacakken kaçmış aşağıda öyle yazmış sevgilisi arka taraftan zorla yapmaya falan kalkışmış ve boşalma olmuş oda korkuyor hâliyle insanları bu kadar karalamayın 
(131 puan) tarafından
Kimseyi katlraladığım yok ne o beni tanır ne ben onu ama erkek , diğer postlarına bakın hep cinsellik
(231 puan) tarafından
Baktım hep aynı soru ile alakalı postlar açmış belliki korktuğu şeyler var 19 yaşında cahil bence
0 oy
(137 puan) tarafından
Tamam da post açacak kadar önemli konumu ki erkekse özelden yazanlara cevap verilmez yada admine şikayet edersiniz atar yani bide kız kendini zorunlu hissedip açıklama yapmış çoğu yorumda genç kendi özel hayatı öyle bir durum yaşamış paylaşmış ya bilgisi yok ya da ergen ergen grupta takılmak istemişte olabilir 
(131 puan) tarafından
Erkek emin olun,
0 oy
(30 puan) tarafından
Grcemr bu kadar büyütmeye asla gerek yoktu. Sende bir kadınsın sende bir annesin...

Genç kız sonuçta gönlü düşebilir, sevebilir. Bunda ne gibi ayıp var.

Kalkıp çocuğa yapışan o değil yanlış tercih yapmış, ki başına gelen olan taciz. Biri kalkıp ben tacize uğradım şüphelerim var dese aynı tepki verilmez. Ama kız çok masum bilgisiz olduğu çok belli. SIRF TEPKİ GORMWK İÇİN BU POSTU AÇIP İNADINA ERKEK DİYİP YAŞINI YALAN SÖYLEMESİNİ BAHANE EDİYORSUN. Ben soylim sana kız normal olarak buradaki kadınlar tarafından linç edileceğinden korktu ve yaşını yalan söyledi bunun kadar normal bir durum yok. 

Ve çoğu kişi evinde edebinle otur demiş. Kız sevme yaşında sevemez mi? Hayatına birini almayı neden haketmesin. Kız bilseydi başına geleceğini gider miydi..? Bu kadar cahil olmayın sizinde çocuklarınız var / olacak...!
(30 puan) tarafından
Bende aynı yastayım kızla. Hayat şartları gereği   17 yaşında evlendim bir bebeğim var. Ve bu yüzden evlilikte olan her durumu biliyorum. Kızın aklı var devir bilinmemezlik devri değil ki kıza nerden biliyorsun bunları diyorsunuz...!

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 81 göst.
0 oy
3 cevap 67 göst.
22 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,223 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 136 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Zehra77 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 286 göst.

392,803 soru

11,747,335 cevap

35,736 kullanıcı

...