+1 oy
234 göst.
Diğer kategorisinde (147 puan) tarafından
Şimdi ben köye gitmek istemiyorum her gittiğimde bir sorun ve her gittiğimiz de baya paramız gidiyor ve ayrıca kaynanam temiz değil en az beş gün kalıyoruz ben banyo yapamıyorum demeyin sen temizle yap temizlesem ne arkamı dönüyorum ayni.konterneda kalıyorlar dışarı ayakkabisiyla evin içinde geziyorlar.eşim bu sefer diyor gidelim ben annneme birakacam çocukları sana suprizim var diyor bir gidesim var bir gitmeyezsim maasindanda az para kalıyor onunlada ayi zor getiririz sanki oyun ediyor bana gidesim yok ama şimdi supriz hazirlamissada diye düşünüyorum kararsizim

6 Cevaplar

0 oy
(1,599 puan) tarafından

Allah aşkına köyde ne sürprizi hazırlayacak.

Sürpriz,tarlada çalışmak :D
(4,889 puan) tarafından
kayseriye gdince gidiyoruz biz urgup avanos falan . bu sene gtmicez insallh kayseriye gecen sene cck kucuktu cok zorluk cekmistim. daha dedim tobe gdersek de otele gdelim oyle otelde kalalim dort bes gun. halanin evine gdioz yasli hasta artik cck kucuk. falan canli cenaze gbi olmustum. otelimize gderiz rahatca yatar kalkariz dusumuzu aliriz dinleniriz sabah kalkar dilasiriz akraba ziyareti o bu halalra gderiz gunduz aksam otele doneriz dedim. hasta yasli mi bakayim vocuk mu bakayim. gezeyim ki hazirlanayimmi. ceset gibi olmustum gecen sene. oda gezmeye ciktik hergun illaki ama yinede elalemin evinde kalana kadar daha dedim tovbe rahatca otele gdelim. herkes otelde kaliyor gidince orda evi olmayan akrabalar akrabasinda klmiyir. bix niye rahatimizi dusunmuyoruz da millet kirilir diye gidyoruz hasta yasli kadinin evine misafir gibi kalmaya yatili. gecken iyiydi sorun yokdu da simdi yaslandilar zaten ben yapmasam icim rahat etmio yaosam canli cenazeye donuyorum
(147 puan) tarafından
Eşimle daha hiç gezmedik aliverise çarşı cikmissak oturup birşeyler mecburiyetten yemissizdir özel olarakta hiç gitmedim hep annesi e gezmeye goturur
(2,474 puan) tarafından
Köyu tarladan,cobandan ibaret sanmayın lütfen.herkes herşeyi Heryerde yapabilir.koyde de sürpriz olabilir yani.
(1,599 puan) tarafından
Eslemcim gecenin bı körü iyi misin bacimcim.
(1,599 puan) tarafından
Bak arkadaş demiş hep anasına gezmeye gideriz diye yalan söylüyor bariz işte gelsin diye ha kafasına taş düşmüştur bunda bilemem. Ben doğma büyüme koydeyim çevremde gezilecek o kadar yer olmasına rağmen biz her zmn bi yerlere gideMİyoruz işte bunu demek istedim.
-Reklam-
0 oy
(1,644 puan) tarafından

Benimki de aynı kandırıyor yaylaya cikartcam vs diye sonra bakki sabahtan akşama kadar malak gibi yatıyor anca :woot:

(147 puan) tarafından
Aynı benimki
0 oy
(948 puan) tarafından
Gitmeden bilemezsin :) gidip gör bence. 
(147 puan) tarafından
Hiç gitmek istemiyorum
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Bunu gitmeden bilemezsin
(147 puan) tarafından
Gidecem birgün gececez beş gün kalacam gitmek istemiyorum