0 oy
528 göst.
Aile kategorisinde (296 puan) tarafından
ek is yaptigi icin 9 da eve geliyor yemegini yiyor dükkana gidiyor saat gece 2 3 bazende 1 de geliyor ben onceden bekliyordum ama gun icerisinde iki cocuktan dolayi cok yoruluyorm onun icin anahtarini alip gidiyor ben uyuyorm soylemesi ayip o saatte gelip benden yatak isi istiyor bende uyumus oluyorum sabah bana dediki iki gune bir is istiyorum bende o satte ben uyuyorm k.bakma diyorum oda bana yapmassan seni aldatirim dedi bende aldat dedim zikrin neyse fikrin odur git ne yaparsan yap dedim 

19 Cevaplar

+7 oy
(542 puan) tarafından
Eşinin soyledigi çok yanlış ama senin yaptığında çok büyük yanlış eşin sizin için iki iş yapıyor adam hangi saatte istesin yani eğer böyle yapmaya devam edersen olacağı o olur
-Reklam-
+2 oy
(3,379 puan) tarafından
Eşin ek iş  yaptığı için o saatte söylemesi bana çok normal geldi kocan sonuçta sizin için çalışıyor, Uyku bi bahane olamaz, Hiç mi gece yarıları bir anda uyanıp yaşamadınız böyle bir şey..  Ama son sözü haklıyken kendini haksız durumuna düşürmüş oldu.. 
+1 oy
(5,091 puan) tarafından

Yuh yani o ne demek ya aldatiririm . Gırtlağını sıkarım ben olsam:(

0 oy
(1,525 puan) tarafından
Ben de senden ilgi istiyorum vermezsen aldatırım de. 
(7,143 puan) tarafından
İşte o zaman bir kadın cinayeti olur
(1,525 puan) tarafından
Aynen öyle. Kadınalar 2.sınıf insan çünkü. Her türlü aşağılamaya hakarete katlanmalı ama erkek hep el üstünde tutulmalı. Sen karına çocuğuna sevgi saygı ilgi gösterme kadın da reddedince suçlu olsun. Sen önce o kadının ruhunu doyur bakalım o zaman sen soylemeden zaten kadın sana yanaşır yorgunluk bile hissetmez. Hem bu etkenlerin çalışıyorum mantığı çok saçma. Bu ilgilenmemek için bir bahane değil çalışmak zorunda zaten. Benim ablamda çalışıyor 24 saat nöbet tutuyor ama evine gidince çoğuyla da eviyle de ilgileniyor. Ben çalışıyorum diyip ayaklarını uzatıp yatmıyor.
0 oy
(667 puan) tarafından
Bu lafın karşısında nasıl sakin kalabildin?
(296 puan) tarafından
inanki laflarindan cenesinden o kadar sıkıldım ki ne yapiyorsa yapsin artik
(667 puan) tarafından
Bir anlık sinirden bile olsa söylenecek bı laf değil.
0 oy
(183 puan) tarafından
Kızlarda adam bekliyor gelsinde ihanetcilik oynayalım kolaydı öyle ne kadar günah 
0 oy
(48 puan) tarafından
Bu lafı söylemesi aldatmış kadar oluyor işte.Sana saygısı kalmamış
0 oy
(2,703 puan) tarafından
Sen erken gelip birlikte olmazsan bende seni aldatırım deseydin. Mikrop.  Öyle birşey mi var ya. 
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Eşin çok çalışıyor anladığım kadarıyla  sende keşke terslemeseydin dinen eşi geri çevirmek pek doğru değil eşinde çok saçma konuşmuş bunun için ihanet edilirmi harama gidilir mi 
0 oy
(107 puan) tarafından
Eşin ne işi yapıyor 
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Aldatitim demesi tabikide kabul edilemez ama o saate geliyor yani o saate zamanı oluyor istemesi gayet normal başka saatlerde olmuyor demekki işten dolayi keşke terslemesydin 
0 oy
(137 puan) tarafından
Ya Allahiskina abartmayın yok kesenler yok bicenler oluyor bu da yemek yemek gibi tuvalet gibi bir ihtiyc 3saat sürmeyecek ya yap yani sende adam haklı o öyle söylemiş 
0 oy
(175 puan) tarafından
Eşim 5'te işten çıkıyor. Maddi durumumuzda fena değil ama ek bir iş var kazancı çok iyii sermaye koyacak dükkanda 5ten sonra gidip en geç 9 gibi dönecek. Henüz genç ve kendindeyken yapabilir ama yapmıyor. Eve gelip ayağını uzatıyor. Senin eşin sizin için bu kadar çabalıyor dile kolay her gün o saate kadar çaliş kolay değil. O saatte geldiği için tabii ki o saatte isteyecek. Söylediği söz çok kırıcı olmuş haklıyken haksız duruma düşürmüş. Bence kocanın değerini bil 
0 oy
(7,067 puan) tarafından
2 günde bir istiyorum ne demek ya ne kadar ayıp bir şey 
0 oy
(4,146 puan) tarafından
Eşinin iki güne bir istiyorum demesine takıldım nesin sen s.x işçisi mi yakislamanin da bir adabı vardır kendiliğinden gelişen birşey seni arzuluyorum özlüyorum demek varken iki güne bir istiyorum demek bana çok kırıcı geldi 
0 oy
(1,187 puan) tarafından
Bacım sende adamı idare et . Ek iş yapmak kolay değil.  
0 oy
(1,055 puan) tarafından
Ben hamileyim mesela yapamıyorum hamileyken canım istemiyor ne yapayım. Eşim de beni aldatsin o zaman. Yemin ederim 7 aylık hamileyim 3 4 kere anca birlikte olmusuzdur
0 oy
(15 puan) tarafından
Eşin sizin çalışıyor o satte istemesi çok normal bazen gece yarısı bile kalkıp isteyenler var çok normal belki seni korkutmak için demiştir öyle bide çok günah melekler sabaha kadar sana lanet eder dinde reddetmek günah sebebide erkeklerin gözü dışarıya kaça biliyor helali varken şeytan uğraşıyor dışardan biriyle harama bulaşmasına buna sebep olma cnm fıkrat böyle erklerde çabuk soğuyor kadından hele reddedince valla Allâh afetsin beni bnde ediyorum bu aralar doğumdan sonra isteğim yok oldu çok korkutuldum cnmı çok yaktılar girmeye korkyrm eşim anlayış gösteriyor bakalım ne yapcaz
0 oy
(3,340 puan) tarafından
Tamam çü.kün kopara yada başka bir sorun olur beni alıştırdigin rıtim bozulursa ben aynısını sana yaparım.

Yada tamam hayatım ne iki günde biri hergun 23:00 bu evde se.ks yapılacak sen olsanda olmasanda kabul ediyorsan buyur derdim ben :))
(3,340 puan) tarafından
Herkes çalışıyor yapacak birsey yok kimi konforlu kimi zor şartlarda ama herkes memnun yada memenun olmadığı hayati zamanında verdiği kararlar sonucu olarak yaşıyor.Ah vah para etmez.Calisma şeklinden memnun değilse bunun sorumlusu sen değilsin bir bedel ödetme bir ceza gibi cinsellik kullanılmamalı.Cinsellik bir  istek arzu dürtüdur yani.
Sen onu  karın tokluğuna çalışan iscisisi değilsin.
Bazen 3 gün üst üste bazen haftada 1 bu sizin istek duygu durumunuza bağlı.
Zaten bu davranış şekli yüzünden içinden gelmez insanı  n
Sonrada Kadınlar neden seker çuvalı gibi yayılır hiç karşılık vermiyor neden isteksiz yada neden rol yapıyor  deniyor.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 663 göst.
2 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 1,665 göst.
0 oy
16 cevap 749 göst.
10 Şubat 2021 Aile kategorisinde Cemree (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 462 göst.
13 Eylül 2021 Aile kategorisinde Ayselvin (11 puan) tarafından soruldu