0 oy
346 göst.
Diğer kategorisinde (42 puan) tarafından

Kızlar merhaba biraz moralim bozuk.Şimdi doktordan geldim.32+5 günlük hamileyim.Bebeğin kilosu 1.900.Doktor az dedi. Ben 15 günde 3 kg almişım çocuk 300 gr.almış. Doğuma da az kaldı.Sanırım bebek 3kg'yu göremeyecek.Bebeği doğunca küveze falan alırlar mı sizce?Bir de Vitamin olarak ocean momy kullanıyorum yanında feramat demir ilacı bir de magnezyum alıyorum.Acaba vitamin yeterli gelmiyor mu kızlar?size vitamin yanında ek bir ilaç verildi mi?

7 Cevaplar

0 oy
(3,024 puan) tarafından
Doguma az kaldi derken :D bacim onumde kos koca 2 ay var daha relax bol sut urunu tuket
(4,563 puan) tarafından
Nerde bulabilirim
(3,024 puan) tarafından
Kiz normal kabak cekirdegi yokmu kiz bal yazdigima bakma lafin gelisi marketde veya oazarlarda bulabilirsin cnm ben sagiyodum zamaninda  su bi 5 dk di lebince 1 parmak kalinliginda yag cikiyodu yukari kabak cekirdegin sayesinde bol bol su yaninda ic vede yesillikntuket hele dere otu ben bi oturusta  1bag yiyodum bide rezene cayi demle demle iç ben 1 sallama posetini 1 litrelik suluga demliodum
(4,563 puan) tarafından
Çok sağol ben bir denim inşallah faydasını görürüm bir de bebeğimm 1 haftadan fazladır saatlerce emmiyor aç kalıyor açlıktan da yatmıyor sürekli ağlıyor neden olabilir sizde de oldu mu bu zamanlard
(4,563 puan) tarafından
Tabloya göre yeni huysuzluğu başlamalı ama 2 haftadır var acaba dişle ilgili birşey mi gaz sancısı da yok kaşıkla ağzına süt dokunce yine biraz yiyor ama emmiyor
-Reklam-
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Bide aldigin kilo degil odem.merak etme dogumdan sonra ter ile gidio onlar ❣️
0 oy
tarafından
Canım bekler ise iki ay var daha doğumuna gayet iyi çok kilolu olup kuveze girenlerde var herşey kilo değil sağlıklı gelsin de yeter takma kafana taktikca almaz zaten
0 oy
(441 puan) tarafından
Bebeğin kilosunun kullandiginiz vitaminle pek alakası yok bence oğlumda sadece kan ilacı kullandım 4.5 kilo doğdu. Sizin bebeğinizin kilosu da öyle çok düşük değil daha 7 hafta var doğuma tahmini 1 kilo alır yani 3 kiloyu görür ki 2.5 kilo üstü normal kabul ediliyor. Kuveze alinmanin kiloyla alakası yok. Solunum sıkıntısı varsa 5 kgda olsa kuveze girer. 
0 oy
tarafından
Istiyosunuz ki bebekleriniz tosun gibi olsun:))) Yahu bebegin son ayda kilosunu alir zaten.. vitamin bebegin kilo almasi icin degildir!!! Beslenmene dikkat et yeter sagliklı dogumlar
(42 puan) tarafından
yok kuzum ondan değil.doktor az dedi kilosu.Ondan endiselendim
0 oy
(161 puan) tarafından
Canm merak etme daha Cook zamanın var alır elbet....3 kilonun altında olunca kuveze mi alıyorlarmış   bilmiyordum

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 357 göst.
4 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 95 göst.
0 oy
0 cevap 56 göst.
24 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Caglasagdc (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 286 göst.
19 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Betiz (6,440 puan) tarafından soruldu