0 oy
372 göst.
Diğer kategorisinde (213 puan) tarafından
Kazılar eşimle bı gün önce tartıştık ve watsap dan mesaj atım bı tık var profili gözüküyor engelememiş beni illaki İnterneti açıyordur neden benim ona açtığım mesaj iki tık olmuyur watsap da böyle bı özlelik varmı yoksa benmi bilmiyormmm

12 Cevaplar

0 oy
(236 puan) tarafından
İlk defa duydum bilmiyorum 
-Reklam-
0 oy
(5,344 puan) tarafından
tel kapaliysa da iletilmiyor tek tik gozukur . tel acinca iki tik olur. okursa iki mavi tik olur
(213 puan) tarafından
Tm işte yada bu internet açmıyor durrr ozmnn
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Geçen biri burda yazmıştı artık engelleyincw foto gitmiyomuş ama belki internetti de kapatmış olabilir o zaman da tek tık olur
0 oy
(743 puan) tarafından
Böyle bir özellik var evet fakat nasıl yapılıyor bilmiyorum. Arkadaşımdan duydum tek tık okunmamış msjlarina cevap geliyo. WhatsApp ayarlarda böyle bir özellik yok program falan indiriyorlar bence. A

WhatsApp ta ki sadece çift tık olup mavi olmuyor onu kapatabiliyoruz. A
tarafından
Hileli whatsapplarda var
0 oy
tarafından
apk'lerde var bu özellik. normal whatsappta ilk defa duydum. internetini kapatmamışsa engellemiştir.
0 oy
(174 puan) tarafından
İki tik olup mavi olmama okundugunu gösterme var ama tek tik olup profil göstermeyi bilmiyorum canm
0 oy
(3,016 puan) tarafından
İnterneti kapatmıştır
0 oy
(513 puan) tarafından

image

her telefonde var bu özellik gizliliklerden yapiliyor
0 oy
(262 puan) tarafından
Var galiba okudu bilgisimiydi neydi ayarlardan kapatiyo vatsap normali hilelimi esinin bide inti kapaliysa tek tik oliyo belkide intinkapatiyodur acincada iki tika donusur vatsaptan ara araniyor yaziyosa inti kapali caliyor yaziyosa inti aciktir ordan anlarsin
0 oy
tarafından
Hileli wp kullanıyo olabilir yada internetini açmamış olabilir 
0 oy
(1,521 puan) tarafından

Artık engelleyince foto gitmiyo canoo bende eşimle tartıştık eşimi engelledim mesaj atmış engelli olduğu için gelmedi mesajlar internetin niye kapalı diye sordu kapalı degil seni engelledim dedim :D

0 oy
(67 puan) tarafından
Evet var o ozellık kuzenım öyle kullanıyo ama nası yaptıgını bilmiyorum

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 145 göst.
6 Ekim 2021 Diğer kategorisinde 12345ftmmm (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 177 göst.
28 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Nur_3838 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 141 göst.