0 oy
140 göst.
Diğer kategorisinde (639 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

İnceltsem nasil durur acaba bunlar boyle kaliyor hep bir sagini solunu aliyoz :) :D tipime bakın hele regl ken ben ben değilim hayattan soğutuyor beni resmen 

Bilgiler icin tesekkurler kizlar fotoyu kaldirdim :) bu kadar bilgi yeterli oldu harmanladim 

6 Cevaplar

0 oy
(8,711 puan) tarafından
inceltme, ince kaş hiç iyi olmuyor. sonra kaş küserse çıkmıyor da bir daha
-Reklam-
0 oy
(1,917 puan) tarafından

kaşın bence böyle çok güzel ben kalın ve doğal kaş severim sana da yakışmış :) sadece çok istersen inceltmeden toparlatabilirsin canım

0 oy
(14,712 puan) tarafından
İnceltme ama ikisine aynı şekil ver. Simetrik durmuyor. Fotoğrafa göre soldakinin şekli güzel ama sağdaki şekilsiz bence. Sagdakide soldakine uygun olursa yakışır yüzüne.
0 oy
(3,403 puan) tarafından

Kaslarının inceltmeye değilde biraz kavis verebilirsiniz çok hafif, kasların oval  ,yüzünde yuvarlak eskisi gibi ince kavisli kas şeklinde değilde,  kalın sonlara doğru hafif kalkık durması için

0 oy
(1,603 puan) tarafından
İncelt. Bnm kaslariimda çok gür alıyorum 1 hafta sonra çıkıyor hiç küsmüyor. Keşke küsse valla bıktım recep ivedik gibi gezmekten:D
(639 puan) tarafından
Benim kasimda sacimda küsmedi bugüne kadar:))
(1,603 puan) tarafından
Aynen bnmde
0 oy
(4,179 puan) tarafından
Kas uclarinizi kisatmaniz gerekiyor bence bu Kaş şekli sizi üzgün olmasanız bile üzgün ve yüz ifadenizi yorgun gösterir 
(639 puan) tarafından
Evet ben ne zaman aynaya baksam hep bunu görüyorum düzgün bir kuaför bulsam diycem degistir biraz seklini

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 177 göst.
8 Haziran 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 98 göst.
17 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Lzgn (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 139 göst.
0 oy
1 cevap 70 göst.
9 Haziran 2022 Aile kategorisinde Anne.adayii (904 puan) tarafından soruldu