0 oy
247 göst.
Aile kategorisinde (12 puan) tarafından
Arkadaslar gurbette yasiyorum  annem köyde. Gun icinde belki 10 defa ariyorumdur,acmayinca direk panik oluyorum ya biseu olmussa anneme,gun gectikce artiyor korkum.bazen gece 1 veya 3 de bile ariyom ,yani luften tavsiye verenler yardimci olsun

Kaybetme korkusunu nasil yenebilirim?

10 Cevaplar

+1 oy
(7,079 puan) tarafından
   Ben yıllarca naparım annem giderse dedim kaç defe rüyalarımda onu  kaybettim ağlıyarak uyandım   ama    o gerçekle 2 yıl kasım 5 te karsılaştım  yasayamam sandım yaşıyorum  gülmem  yemem gezmem  gibi gelıyordu  gezdım yedim güldüm    yine ağlıyorum zaman zaman  ama artik korkmuyorum  çünkü annem kalbıme yerleşti bedenımde   tavrımda hatta gülüşlerimde  bazen aynada yüzümde      seni çok seviyorum  annem 
-Reklam-
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Psikoloğa giderek çözüm bulursun başka türlü tek başına yapamazsın 
0 oy
tarafından
İyide bir gün ölecekler zaten , belki biz onlardan önce öleceğiz , hiç birşeyin garantisi yok ki . Ölümlü dünya sonuçta neyin korkusu bu?
0 oy
(62 puan) tarafından
Bununla ilgili video var YouTube da kaybetme korkusunu yenmek yaz çıkar.. 
0 oy
(8,667 puan) tarafından
Ben gecenin 1 inde 3 ünde arasam ağzıma sicar yuregimemi indireceksin der korkudan zırt pırt aramazdim:)))
0 oy
(1,055 puan) tarafından
Annem kanser olunca defalarca ağladım,  öldüğü günü düşünüp aynı acıyı defalarca yaşadım. Öldüğü gün morgta buz kesmiş yanağından öptüm veda ettim cenazesinde bile ağlayamadım hayat devam etti ve ediyor. Onu sevmeye özlemeye devam ediyorsun.  Ama o korktuğun şey başına geldiginde kafandaki gibi olmadığını anlayacaksın. Doğanın kanunu bu çünkü
0 oy
(64 puan) tarafından
Sadece annenize karşı mi var bu durum
(12 puan) tarafından
Annem daha cok galiba
0 oy
(113 puan) tarafından
Destek almalısın bu hastalıklı bır durum

Ama her canlı ölümü tadacaktır bundan kaçış yok önce sen yada annen bılemeyız ama ölüm gelecek bırgun her an kendıne işkence etmek yerıne kabullenip olabildiğince anın tadını cıkarmak güzel anılar biriktirmek daha mantıklı bence 
0 oy
(48 puan) tarafından
Aynı şey bende de var.Atıyorum eşim ekmek almaya çıksa telefonunu açmasa hemen telaşlanıyorum.Malum dışarda her türlü pislik melanet var.
0 oy
(42 puan) tarafından
Annenin sağlık durumu iyiyse kafana takma canım.yoksa öyle hayat gecmez

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 93 göst.
20 Eylül 2023 Aile kategorisinde dunyali _birisi (279 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 137 göst.
13 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Melek06 (847 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 53 göst.
6 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Melek06 (847 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 105 göst.
8 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek06 (847 puan) tarafından soruldu

392,799 soru

11,746,917 cevap

35,735 kullanıcı

...