0 oy
62 göst.
Diğer kategorisinde (960 puan) tarafından
Yorumlara gore yarin ilk işm o olucak alcam 3bck yasnda oglm.surekli bogaz enfeksiyonu oluyor antibiyotiksiz iyilesmiyor 

4 Cevaplar

0 oy
(7,481 puan) tarafından
Bana doktor önermişti aldım ama oğlum saolsun ilaç içmeme huyu olduğu için düzenli kullanamadım. AYRI ayrı 2 doktor önermişti. Sende dene fayda verir insAllah canim. Bise sarımsak bal limon kürü var canım yedirenilirsen onu tavsiye ederim canım. Benim oğlumda çok hastalanır. Kızlarımda boğaz enfeksiyon u sık olurdu bu kürü onlara yapıyorum antibiyotik siz atlatiyoruz onu kullanınca hamdolsun. Sanada tavsiye ederim.
(960 puan) tarafından
Onuda denedim ama.malesef antibiyotiksiz asla gecmiyor :( ilerlemis hatta gotrmedm.bilerek doktora mafoldu boguluyodu oksurukten dun gece apar topar acile gittik
-Reklam-
0 oy
(502 puan) tarafından
Doktor önerdi ama benım kız inatçı ilaç sevmiyor kullanamadık inşallah fayda eder sıze
(960 puan) tarafından
Ya valla yeterki fayda etsin ben ona igne verir yoksa deynce icer
0 oy
(3,615 puan) tarafından
Bize Dr birakc kere yazdı kullandık biz bir faydasını göremedik.Hastalik öncesi çok hafifvhastalik belirtileri varken hasta mı acaba diye düşündüğümüzde  vs vermişti Dr. 
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Ben kullandım. Hastalanacagini anladığım an iyileşene kadar her gün 10 damla demişti doktor. Işe yaradı mı bilmiyorum anlamdım çünkü. O şişe bitti bur daha kullanmadım ama.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 48 göst.
26 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Ozgen (960 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 89 göst.
28 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ozlemyc (512 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 965 göst.
7 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Didm (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 299 göst.
2 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Serap2020. (635 puan) tarafından soruldu

399,819 soru

11,959,279 cevap

36,126 kullanıcı

...