0 oy
199 göst.
Aile kategorisinde (22 puan) tarafından
Oğlum 3 yaşında evde normal bir çocuk ama bir yere yatılı misafir olarak gittiğimiz zaman aşırı şımarıyor aşırı asla tanıyamıyorum hiç oturmuyor sözümü asla dinlemiyor saçma sapam konuşuyor ağlıyor sanki benim çocugum gidiyor başkası geliyor yerine insanlar sürekli ay çocugun ne kadar hareketli ay çocugun ne kadar aksi sadece dün yaşadığımız olayı anlatıcam yatılı misafirix parla gittik ben oyuncaklara gidicem dedi git oğlum dedim insanlar bana kızacak diyerek ağlamaya başladı oğlum niye sana kızsınlar dedim normalde aşırı sosyal bir çocuk insanları aşırı sever korkmaz kimseden sonra dedim tamam gitme o zaman bananae gitcem ye ağlamya başladı bu sefer tamam oğlum git dedim yine ağladı sonra arkadaşımın kızı ikna etti gittiler oynadılar eve döneceğiz bu seferdr eve gitmicem diye ağladı anlamıyorum huyu suyu yemek yemesi bile değişiyor ya :(

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Acaba misafire gittiğiniz evlerde görmeden çocuğuna kötü mü davranıyorlar  çocukların ani hal ve harektetleirn değişmesi normal değil birde size bana kızacaklar demiş ya görmeden  çocuğunuza kötü davrandıklarını düşünüyorum 
(22 puan) tarafından
Hayır hiç gözümün önünden ayırmam ki mümkün değil yani dikkat çekmek için yapıyor gibi daha çok çünkü öyle bir şey olsa gerçekten korkar ve yaklaşmaz bu biraz nazlanıyor sonra oynuyor onlarla
tarafından
Hiç konuştun mu peki çocuğunla neden böyle yapıyorsun diye
(22 puan) tarafından
Evet konuştum bişey söylemiyor korksa hiç yaklaşmaz bu 2 dakika ağlıyor sonra oynuyor hatta gelmiyor yanıma ki arkadaşım dediğim yatılı kaldıgım kişide oğlumun halası
tarafından
Insalah bir an önce bu huyundan vazgeçer allah yardımcın olsun canım
(22 puan) tarafından
Ki sadece bir konuda böyle değil bazen yemek için de aynısını yapıyor yicem diyor ye diyorum yemicem diyor ağlıyor
tarafından
Evde eşinizle aranizda sorun mu acaba kendisini sevdirmek için ilgi için yapıyor olabilir
(22 puan) tarafından
Yok çok şükür kendi evimizde yapmıyor sadece misafirlikte yapıyor acaba orda ihmal mi ediyorum daha mı çok ilgi istiyor tosbik
tarafından
Ondan olabilir canım
-Reklam-
0 oy
(409 puan) tarafından
Canım çocuklar dışarı da yada eve başka biri gelince kızamayacağımızı bildiği için sınırlarımızı zorlamayı seviyorlar ve onlarla baş başa olduğumuz zamanki gibi ilgi göstermediğimiz için dikkat çekmeye çalışıyorlar. Benim oğlum da 5 yaşında biri gelince yada ben telefonla konuşurken bile sürekli farklı farklı şeyler yapıyor. İlginin üzerlerinde olmasına alışıyorlar evde basbasayken
(22 puan) tarafından
Vallahi çok doğru
0 oy
(2,452 puan) tarafından
Benim kızımda 3 yaşında inanırmısın geçen ablam kalmaya geldi burnumdan getirdi kızım normalde hiç böyle yapmaz ama bi yere kalmaya gidince resmen pişman oluyorum sebepsiz ağlamalar yemek yemez 2 dakika sonra acıktım der tekrar yemek koyarım tekrar yemez kendini atar yerden yere geceleri uyumaz bu çocuklar neden böyle bilmiyorum aynı sıkıntılar bendede var canım arkadaşımın kızı 2 yaşında bi yere kalmaya gittiklerinde annesinin yanından kalkmıyo arkadaşım oturuyo rahatla çayını kahvesini içiyor hayret ediyorum bazen diyorum evden çıkmadan çocuğu okuyomusun napıyosun diye 
(22 puan) tarafından
Valla ne okuyosa bizde okuyalım :(
0 oy
(1,067 puan) tarafından
Benim 1.5 yasinda kizim da boyle.Evde iletisimimiz cok iyi ama annemlere bile gelsem icinden enerji patlamasi bir canavar cikiveriyor.Her seyi uyku duzenine kadar degisiyor.Bence heyecan ve mutluluktan enerji yukselmesi yasiyorlar biz de bunun adina şimariklik diyoruz.
(22 puan) tarafından
Kesinlikle yaa hemen değişiyorlar

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 149 göst.
16 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur29 (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 592 göst.
28 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Prensesp (8,189 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 187 göst.
27 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Ymckrm (364 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 229 göst.
29 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

395,487 soru

11,830,898 cevap

35,902 kullanıcı