+1 oy
401 göst.
Diğer kategorisinde (270 puan) tarafından
Kpss sınavına hiç çalışmadım zaten meslek lisesi moda tasarım mezunuyum üniversitede meslek okudum, bi 10 senedir sınava yönelik ders görmüyorum zaten.

Hiç hazirlanamadim sınava da Eylülün 1 de onlisans sınavı, 1 1.30 saat mesafede sınava gideceğim yer, 4 yaşında oğlumda gelcek bunların hiç birini bahane degil, ama önemli olan benim çalışmamam eşimde gir sınava diyor çok stres yaptım kafam aşırı karışık ne yapsam kızlar 

11 Cevaplar

+1 oy
(21 puan) tarafından
Ay keşke benimde öyle şansım olsaydi.. bence kafana göre uydur gir çık .. tutarsa tutar tutmasa yapılacak birşey yok
(270 puan) tarafından
İnşallah sende istedigini yapabilirsin gönlünce
-Reklam-
0 oy
(349 puan) tarafından
Bunda stres yapicak ne var kız  ille de kazanacaksın o sınavı dememiş ya eşin gir çık hem kendini denemiş olursun 
(270 puan) tarafından
Evet kendini dene diye diyor o da zaten
(349 puan) tarafından
O yüzden stres yapma gir dene kendini
0 oy
(1,055 puan) tarafından
Sınava girmiş olursun ortamı görürsün.  Belki seneye çalışmak için motive eder seni 
(1,313 puan) tarafından
2 senede bir oluyor ya sınav o yüzden demiştir illa gir diye muhtemelen, 2 sene zamanı olacak arkadasin bu 2 yılda güzelce hazirlanir da atanır insallah
(270 puan) tarafından
Düşük puan almakdan korkuyorum bende
(1,313 puan) tarafından
Calismadigin için bir mucize olmazsa eğer düşük alacaksin canim zaten çünkü insanlar o kadar emek veriyor illaki herkes ektiğini biçer ama sen rahatlıkla kendinden emin şekilde aklına gelen ilk şık ile ilerle rabbim yardımcın olsun bu sınav senin seviyeni belirleyecek sinav olacak bundan sonraki sınav için hangi düzeyle başladığını göreceksin diğer öğrenciler ile arandaki farki ölçeceksin oyle düşün bu bir deneme gibi senin icin
(270 puan) tarafından
Evet çok da doğru söylüyorsun bisey beklemiyorum çünkü kendimden, kolay olmicak çıkmış sorularına da baktım biraz
0 oy
(14,547 puan) tarafından
Gir ne olacak bir şey kaynetmezsin 
0 oy
(262 puan) tarafından
Girsen ne kaybedersin gir gitsin. Ben de tekrar sınava girmiştim İngilizce öğretmenliği geldi :D
(270 puan) tarafından
Atandın mi peki
(262 puan) tarafından
Yok kız ne atanması daha yeni açıklandı üniversite sınavını kazandım ben ODTÜ İngilizce öğretmenliği, daha bunun 4 sene okulu var, okursam tabii :D
0 oy
(427 puan) tarafından
Bir şey olmaz kız eşin istemiş gir en azından şansını denersin. Ben de giricem ben de çalışmadım. 2 yaşında kızım var hamileliğimin son zamanlarındayımm
(270 puan) tarafından
İnşallah giricem bakalım
0 oy
(275 puan) tarafından
Hiç belli olmaz canım kendine stres yapma ben çalışıp girdiğim sınavdan daha yüksek puan almıştım çalışmadan girince. Allah büyüktür.
(270 puan) tarafından
Seneler geçti bu konuları görmeyeli o kadar yetersiz hissediyorum ki kendimi
(275 puan) tarafından
Hiç öyle hissetme gir dene şansını birşey kaybetmezsin.
0 oy
(3,524 puan) tarafından
Çalışmasan da az çok bir fikrim vardır kesinlikle gir burada açılan postlardan görüyoruz nicesi okumak istiyor ama zamanında babası şimdi de kocası izin vermiyor senin eşinle güzel düşünceli davranıp senin adına başvuru yapmış
(270 puan) tarafından
Evet o konuda hep destek bana çok şükür yüksek puan alamam diye girmek istememiştim
0 oy
(317 puan) tarafından
Bende eşime gideyim sınava gireyim dediğimde ne işin var demişti oysa konulara göz atıp azda olsa çalışmış biriyim hayırlısı olsun bilmiyorsan bile gir çık en azından kendini denemiş olursun 
0 oy
(3,302 puan) tarafından
Deneme amacli gir iste nolucak sonucta hazirlikli degilsin, bilirsin neyin eksik bi sonraki sinava eger istiyosan ona gore hazirlanirsin.
(270 puan) tarafından
Kız hersyim eksik bilgisizim:)
0 oy
(2,113 puan) tarafından

6 kere giren ben :(

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 495 göst.
9 Mart 2022 Aile kategorisinde Semos (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 315 göst.
10 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 495 göst.
7 Aralık 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 556 göst.
23 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Azra05 (234 puan) tarafından soruldu

392,803 soru

11,747,335 cevap

35,736 kullanıcı

...