0 oy
134 göst.
Diğer kategorisinde (912 puan) tarafından
Hanımlar 41+1 hamileyim.Bugün doktor Ultrasonla baktı bebeğin suyu iyi sıkıntı yok dedi bebek 3450 g dedi. Yanlız kanala girmemiş dedi. Büyük ihtimal hafta sonu gelmezse kendiliğinden Salı günü suni Sancıyla doğum olacak dedi. Nstde falanda sancı çıkmadı. Bebek kanala girmeden suni sancı işe yarar mı boşuna Sancı mı çekmiş olurum çünkü sonu sezeryan olur diyorlar. Beklemekte istemiyorum artık 42.haftaya giricem haftaya perşembe riskli olur diye. Suni Sancı korkutuyor beni kafam çok karıştı. Benle aynı durumu yaşamış olan var mı? Bana dua eder misiniz 

5 Cevaplar

0 oy
(1,742 puan) tarafından
Benimki de inmedi canım, kendi sancımla 13 saat çektim 9 cm le  olmadi olmadı sezeryana alındım, çektiklerimde bana kâr kaldı
(912 puan) tarafından
Aynısını yaşamaktan korkuyorum bende işte kafama aşırı karıştı canım ya napıcam bilmiyorum ki
(1,742 puan) tarafından
İnşallah zor olmadan gerçekleşir sağ salim kucağına alırsın
(912 puan) tarafından
İnşallah canım amin çok sağol
(417 puan) tarafından
9 cm açılıyor madem neden sezeryana alıyorlar anlamadım, ben 8 cm ile dogurmustum
(1,742 puan) tarafından
Bebek yerleşmişti kanala inmedi canım
-Reklam-
0 oy
(117 puan) tarafından
Bol bol cinsel ilişkiye gir, hatta orgazm ol. 

Sıcak suya otur bol bol. 

Squat yap. 
(1,337 puan) tarafından
Korunmasız ilişki olsun ama, spermler rahim kasilmalarini baslatiyor, squat ve merdiven inip çık namaz kılar pozisyonda yerleri siler gibi hareket yapmak da iyi geliyor
(117 puan) tarafından
Evet arkadaşın dediklerine katılıyorum
(912 puan) tarafından
Sağol canım çok teşekkürler. Deneyeyim canım ben ilişkiye giriyodum ama korunmalı giriyodum bunu şimdi öğrendim daha 3 günde inşallah açılmam kendi sancım gelirde gerek kalmaz birşeye çok sağolun teşekkür ederim
(1,337 puan) tarafından
Rica ederim canım sağlıkla kavuşun ❤️
(912 puan) tarafından
Amin canım inşallah ❤
0 oy
(15,880 puan) tarafından
Kaldırım da yapılan yürüyüş vardı bi inip bir çıkılıyor yapanlar var internetten bak dene istersen bebeğin kanala girmesini sagliyormus
(912 puan) tarafından
Aksak yürüyüş Yapayım canım çok sağol teşekkür ederim
0 oy
(11,657 puan) tarafından
Bu tarz durumlarda ben saatlerce sancı çekip hadi sezaryen denmesini beklememek gerek diye düşünüyorum

Özeldeyseniz sezaryen talep etmek doğru olan
(912 puan) tarafından
Devlet canım ve benim doktorum sonuna kadar diretiyor normal diye tabi iyi birşey ama böyle durumlarda zor oluyor işte napıcam bilmiyorum
0 oy
(354 puan) tarafından
Benimde 39+4 te suyum geldi hastaneye gittim bebek kanala inmemiş dedi düşün doğum başladı ama bebek kanalda değildi ultrasonda yüzü görünüyordu. Suni verdiler koridorda yürüyüş yaptım sancı geldikçe de çömeldim öylelikle bebek aşağı indi 6 buçukta hastaneye gittim 13.30da doğdu oğluşum.
(912 puan) tarafından
Benimde oğlan canım. Bende çömelip kalkayım birşeyler yapayım ne olacağı belli olmaz hayırlısı Allah'tan. Benim bebek baş Aşağı pozisyondaydı 30.haftadan beri onla kanal farklı şeyler mi acaba anlayamadım onu
(354 puan) tarafından
Sanırım farklı şeyler. Çünkü ben doğuma gittiğimde doktor bu aşamada yüzünü görmemem lazım ama yüzü görünüyor demişti.
(912 puan) tarafından
Anladım canım bakalım hayırlısı olsun inşallah Pazartesi bidaha gidicem doktora belli olacak ne olup olmayacağı çok teşekkürler yardımcı olduğun için
(354 puan) tarafından
Rica ederim canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah. Bende pazartesi gideceğim 36.haftamdayım heyecanla bekliyorum.
(912 puan) tarafından
Amin canım inşallah sende sağ salim kucagına al inşallah yavrunu

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 698 göst.
4 Mart 2021 Diğer kategorisinde Kezbanozturk1903 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 173 göst.
8 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 238 göst.
0 oy