0 oy
513 göst.
Aile kategorisinde (79 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
.......

11 Cevaplar

+1 oy
(10,428 puan) tarafından
Bende güvenmiyorum güvenen varsa  çok da güvenmesin şu hayatta kimse için yapmaz etmez diye kesin konuşmam herkesten herşey beklerim 
-Reklam-
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Bir kere bulaştı mı durduramaz kendini Allah yardımcın olsun 
(79 puan) tarafından
Ne yapmam gerek bilmiyorum istese herşeyi birakabilevek bir insan ama o keybettigi paraya takmış durumda
0 oy
(3,094 puan) tarafından
Bi parmak bal caliyolar bi kavanoz para goturuyolar. Ah ah düşen bi daha cikamaz o bataktan . Allah yardımcın olsun bacim. Haram parayı da kendi yesin size yedirmesin
(79 puan) tarafından
Zaten kabul etmiyordum haramdan geleni yani o kaybettiği içinde ona birşey demedim git kazan vs demedim bak haram vs güzel de konuştum kavga da yok ne yapmam lazım kafayı yemek üzereyim
(3,094 puan) tarafından
Valla canim enistem senelerdir At yarışı onlar hic parasi olmasa on liralik oynar ama oynar. Ne kavgalar ne tartismalar bosanma esigi buyuklerin konusmasi vizzz geldi. Bu bi hastalik bence
(79 puan) tarafından
Hiç bir çözüm yokmu
(3,094 puan) tarafından
Canim benim inşallah vardır ve inşallah esin iradesi sağlam bi insandir. Rabbim her türlü haramdan uzaklastirsin
0 oy
(625 puan) tarafından
Zaten kumara , iddiaya alışma anlattığın şekilde oluyor. Önce ufak tefek kazanıp hoşuna gidiyor. Sonra kaybetmeye başliyor ve kazanacağım diye hırs yapıp daha çok oynuyorlar daha çok kaybediyorlar. Sonra bahane olarak kaybettiklerimi kazansam yeterli oluyor. Valla al çocuğunu direkt baba evine. İyice sürtsün. İddia oynuyor diye kötü biri olduğu anlamına gelmez tabii ki ama kazandığı parasına yazık. Burnunu sürtmen lazım. Iradeni güçlü tut.
(79 puan) tarafından
Yurtdışındayim ailem Türkiye'de malesef o şekilde gidecek yerim yok yani ne yapmam lazım bilmiyorum..
0 oy
(14,547 puan) tarafından
Boşanma celbini almadan akillanmaz böylesi 
0 oy
(2,703 puan) tarafından
Çok üzgünüm ama bir alkol bir kumar. İllet bir bataklık. Bir tanıdığımız idda yüzünden deli gibi işleyen marketini kapattı hemde ne borçlara. Sonra hasta oldu ve vefat etti. İnsallah biran önce bırakır. 
0 oy
(1,187 puan) tarafından
Alışmış bikere kolay kolay bırakamaz o işleri. İşin zor bacim
(79 puan) tarafından
Evet zor ama imkansız değil ne yapmam lazım bilmiyorum fikrilerinize ihtiyacım var
(1,187 puan) tarafından
Giderim falan desen .
(79 puan) tarafından
Diyorum ya düzeliyor sonra yine aynı
(1,187 puan) tarafından
Kendine başka bi uğraş bulmalı oyalanmak icin
0 oy
(1,841 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ya tedavi ettir ya boşa. Ben bu sebep den bosaniyorum ne yazık ki beni geçtim çocuğunu düşünmeyen insanı napim 
0 oy
(806 puan) tarafından
Bende bu yüzden bosaniyorum milyarlarcaborca battı bu yüzden bırakmıyorlar bataklık gibi birsey ailen arkanda duruyorsa bırak git bence
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Bırakmaz asla bataklığa girmiş kurtulamaz.ailesine söyle devreye girsinler ama sanmıyorum ya duymaz o sizi 
0 oy
(48 puan) tarafından
İşte maalesef hırsa dönüyor.Kolay kolay sözünde durmaz o .

İlgili bir soru bulunamadı

392,797 soru

11,746,875 cevap

35,733 kullanıcı

...