0 oy
301 göst.
Diğer kategorisinde (200 puan) tarafından
Kızlar yüzüme hiç bakım yapmıyorum ama karar verdim bundan sonra dört dörtlük bakım yapacak 

Siz hangi ürünleri kullanıyorsunuz tavsiyelerinize açığım Bioderma güneş kremi aldım birde Farmasinin aydınlatıcı setinden sadece normal kremi var şuan o ikisini kullanıyorum 

Linkte isterim ☺️ 

13 Cevaplar

+1 oy
(2,581 puan) tarafından

Bence bakımın 4×4lük olması değil, doğru ürünlerin devamlı olması önemli. Aşağıda benim rutinim var ama artık her gün yapmıyorum, haftada 3e indirdim çocuk yüzünden. Eskiden çok az miktarlarda kullanmak kaydıyla her gün yapardım, dermatologum bu şekilde ayarlamıştı. Ama şimdi zamanım yok. Öyle olmasına rağmen yüzüm hala daha elhamdülillah iyi.

Sabah rutini;

Temizle

L-ascorbic (C vitamini)

Niacinamide

Nemlendir

Güneş kremi sür

Akşam rutini;

Temizle

AHA BHA Tonik

AHA BHA asit

Hyalüronik asit

Nemlendir

✨️Her gün az miktarlarla tekrar et çünkü bakımın amacı TEMİZLE - TEDAVİ ET - KORUdur.

Göz altı

Vitamin K

Retinol (temizledikten 10-15 dk sonra, 2 günde 1)

Kararmalar

Yumurta beyazı ve sirke

AHA/BHA peeling solution (5 dk max, 2 haftada  1)

Glikolik asit (sadece gece)

Yüz

CeraVe ya da Celenes (sabah- akşam temizlik)

Vitamin C (Göz altına sürülmez)

BHA AHA (akşam sadece-gözenekler)

Niacinamide (siyah noktaları giderici ve gözenek küçültücü)

Retinoid asit (iyice araştırarak kullanılmalı)

Hyaluronic asit (%200 nemlendirir)

Salicylic asit (kapalı komedonlar için)

KESİNLİKLE GÜNEŞ KREMİ

(200 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
(2,581 puan) tarafından
Evet retinole çok çok dikkatli başlamak lazım, her durumu göze alarak ve araştırarak hem de. Gerçekten mercimek tanesi kadar kullanıldığı halde çok etkili.
Ben doakozmetikten alıyorum, en güvendiğim ve ucuz ama kaliteli olan orası. Dışarıdan bir malzemeye vereceğim parayı bunların hepsine bir veriyorum.
Rica ederim.
(255 puan) tarafından
Bu kadar ürün yüze ağır gelmiyor mu acaba? Bir se sabah akşam yazdıklarınız ürünlere baktım bazılarında üç günde bir yazıyor. Ben de bilgilerden faydalanıp uygulamak istedim de
(2,581 puan) tarafından
Sabah akşam olanlar benim doktorumun bana verdiği rutin, alttakiler de neyin ne işe yaradığı. Yani üstteki benim rutinim diye açıkladım, sivilce tedavisinden sonra lekeler için vermişti. Altta yazanlar da her gün değil, bilgi amaçlı. Not yerinden kopyala yapıştır yaptım direkt. Belki araştırmak isteyen olur diye.
Her gün her gün olmaz zaten, bazıları her gün ama. Bir de o kadar az kullanmak gerekiyor ki aynı yemeğe katılan tuz gibi. Fazlası kötü, azı yerinde.
(255 puan) tarafından
Anladım. Zaten hemen baktım yazdıklarınıza benim pek bilgim olmadığı için. Asitler serumlar...
-Reklam-
0 oy
(200 puan) tarafından
Kizzzlllaaaarrrr
0 oy
(7,121 puan) tarafından
O kremin ful setini kullandım zerre faydasını görmedim 
(200 puan) tarafından
Farmasinin mi bana çok iyi geldi kaç sene önce sabununu da kullanıyordum ama kişiden kişiye farklılık gösterebiliyor demek ki
0 oy
(394 puan) tarafından

Hiç bisey kullanmayan ben :O sadece su 

(200 puan) tarafından
Bende öyleydim ama insanın yaşı büyüdükçe yüzünde ister istemez kırışmalar oluyor bakım yapınca en azından daha geç oluyur
0 oy
(2,733 puan) tarafından
Özden özdoğan gül mayası aldım yeni kullanıyorum  
(2,733 puan) tarafından
Gül mayası gül suyu gibi biraz. Cilde zaten iyi gelir gülsuyu ama saç bakım sütünü de aldım saçlarıma hacim kazandırdı. Ben ilk leke çıkarıcısını aldım gayet başarılı. Halıdaki çay boya lekelerine, çocuğun kıyafetlerindeki lekeleri çıkardı.  O yüzden 2.yi alırken bunları da denemek istedim. Güzel bilmiyorum herkese aynı etkiyi yaparmı
(7,121 puan) tarafından
Sürekli story atıyor ya bı anda yüzü pasparlak oluyo canlılık kazandırıyor filan diye övüyor dedim acaba gerçekçi mi reklam olsun diye mi övüyor ana merak etmekten de geri kalmadim. Bide leke çıkarıcıyi da sipariş vermeyi düşünüyordum belki ikisni bir alirim onun reklamına inanmıştım zaten deterjan yani her türlü harcanur zaten zararı yok
(2,733 puan) tarafından
Yani reklamın her türlüsüne inanmamak lazım belki ben çok takip etmiyorum ama samimi geliyordu bana.denemek istedim. Yüzümde kötü bişey yok şükür genel olarak iyi ama öyle sürüyorum arada iyi oluyor
(805 puan) tarafından
Özden Özdoğan ürünlerini kullananların çoğu memnun. Bende leke cikaricisini aldım. Aklina gelebilecek her yerde kullanıp güzel sonuç aldım. İkinci kez sipariş ettim, su gibiydi ve almadım bir daha. Bakim ürünleri hakkında bilgim yok ama.
(126 puan) tarafından
Bnde kullanıyorum kızlar leke cikarticisini çok memnun kaldım halıda özellikle çok iyi tekrar sipariş verdim 2 tane kampanya yapmış onlar nasıl bakmadım daha bide saç bakım sütü aldım iyi geliyor bnm kızlar da kullanıyor kokusu uçuyor çabuk ama yumuşatıyor baya bb kremini merak ediyorum bnde
0 oy
(411 puan) tarafından
Ayva cekirdeginden jel yapmistim bi donem mukemmeldi bebek gibi oldu yuzum ama ugrasamadim biraktim cocuklardan dolayi
(200 puan) tarafından
Ahh zaten çocuklardan insana fırsat gelmiyor ki
(411 puan) tarafından
Hic sorma bacım Allah omurlerini versin insanda kendiyle ugrasmaya güc morel istek zaman kalmiyor
0 oy
(321 puan) tarafından
Ben lyn skin care  ve eyenlip ürünlerinden kullanıyorum düzenli yapamıyorum ama kullandığım da çok iyi hissettiriyor 

Eyenlip: Göz altı kremi, uyku maskesi ve canlandırıcı tonik kullanıyorum

Lyn : Aydınlatıcı serum ve aydınlatıcı krem bunları gündüz, gözenek sıkılaştırıcı serumu gece sürüyorum sonrasında uyku maskesi sürüyorum uyku maskesi çok iyi tavsiye ederim 

Procsinden yüz yıkama jeli aldım bayağı uygundu fiyatı memnun kaldım
(200 puan) tarafından
Teşekkür ederim link varsa alabilir miyim ❤️☺️
0 oy
(118 puan) tarafından
Yani iki ürün sipariş verdim yorumlar çok iyiydi bakalım işe yatarsa önerebilirim 
(200 puan) tarafından
Sen yinede link ver ☺️ teşekkür ederim
0 oy
(322 puan) tarafından
Hiç bir şey kullanmıyorum yüzüm çok kurursa bioderma atoderm
(200 puan) tarafından
Teşekkür ederim bende kullanmıyordum ama artık kullanacam
0 oy
(2,460 puan) tarafından
İnanırmısın o kadar maskeler aldım tonikler aldım cildime bebek gibi baktım keten tohumu maskesi iyi geliyo dediler ama yok fayda etmedi yüzümde geçmek bilmeyen sivilce ve siyah nokta var milletin yüzü bebek gibi pürüzsüz benim yüzüm mayın tarlası gibi 
(200 puan) tarafından
Ya neden acaba
(2,460 puan) tarafından
Kiz valla anlamadim yağlıda yemiyorum ama neden böyle çözemedim vallahi
(2,581 puan) tarafından
Karaciğerinize baktırmanız lazım, cildiyeye gidin bence. Bende de böyleydi.
0 oy
(118 puan) tarafından
https://ty.gl/bqf98ussu7jzc

https://ty.gl/v69ahdrzjhjv1

Bunlar. Yorumlar ve alanlar baya çok 
(200 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(1,375 puan) tarafından
The purest ürünlerini kullanıyorum ben yüz yıkama jeli tonigi toz peelingi sonrasında serumunu cidden çok iyi
(200 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(19,813 puan) tarafından
Ben öyle aşırı pahalı ürünler kullanmam kil maskem var doğal kil bide garnier in güneş kremi bide yüz temizleme jeli nemlendirmeyi unutma yeterli
(200 puan) tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 473 göst.
0 oy
5 cevap 78 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde ebruses (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
29 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gammmze (1,331 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
19 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,599 soru

11,892,013 cevap

36,012 kullanıcı

...