0 oy
76 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (279 puan) tarafından
Mesela eczanede 720 ama trendyoldan 320 kızıma balık yagı alacagmda çok fark var ya  sızde alıyormsuunuz  sahte mı sızce  

4 Cevaplar

0 oy
(209 puan) tarafından
Ben Zühre ana kozalak şurubu aldım kendi sitesinden Trendyolda 
-Reklam-
0 oy
(743 puan) tarafından
Aldim evet ama bi kadar fiyat farkı biraz garip geldi
(279 puan) tarafından
Sız alıyor musunuz internet üzerinden
(743 puan) tarafından
Alıyorum d vit ve süt arttırıcı almıştım solgar. Ürünler orjinaldi bı sorun yasamdim ki çok çok fazla alan insan var çevremde
(279 puan) tarafından
Dımı ya bencede sahte degıl  bu eczacılar bılerek  ı böyle dıyor acaba   onlardan  alak dıye
(743 puan) tarafından
Canım benim görümcem eczanede çalışıyor o bile diyor yorumlarina bak illaki alan vardır ordan güvenilir olanlardan al diye ki kendide alıyor yani. En basit bir biberon dışarda 50 ise eczanede 150 fazla fark koyuyorlar tabiki.
Ben oğluma mustelanin sampuani ve biodermanin kremini aldım eczanden 750 vermiştim ikisine sonra bı baktım trendyolda çok çok daha uygun
0 oy
tarafından
Ben eczaneden alırım 
(279 puan) tarafından
Güvenmiyor musunuz
tarafından
İlaç takviye tarzı şeyleri ben internete güvenmem
(279 puan) tarafından
Ama ben soruyorım orjınal mı diye soru sor kısmından evet orjınal bılmem ne fılan dıyor hep
tarafından
Kim ürününü kötüler
0 oy
(9,658 puan) tarafından
almam. satıcının kim olduğu belli değil. ya ürünün kendi sitesinden alırım ya da eczaneden 
(810 puan) tarafından
Eczanenin de nereden temin ettigi belli değil. Belki onlarda internetten getirtip satiyordur. Firmadan alıyorlardır.
(9,658 puan) tarafından
bu mantıkla hiçbir şey almamak lazım o zaman. eczaneler ecza depolarında temin eder. x firmasının ürününü satacaksa da x firmasından gider alır. hepsinin anlaşması vardır. eczavılar bakkal değildir
(810 puan) tarafından
Sen gıda takviyelerini ilaç mı sanıyorsun da ecza deposundan temin etsinler  .dd
(9,658 puan) tarafından
yazılan şeyler tan okunmayınca böyle yorum yapılıyor işte.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 259 göst.
8 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zhramt (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
6 Kasım 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (238 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
27 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Öykü'mün öykü sü (461 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 322 göst.
23 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde T&RT&L&M (293 puan) tarafından soruldu

398,153 soru

11,906,924 cevap

36,036 kullanıcı

...