0 oy
291 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (138 puan) tarafından
Kızlar bebeğim hamakta bahçede uyuyordu yanindaydik biranda duvarın üzerinde kedi arkasını dönüp kızımın üzerine isedi 4 aylık yüzüne bişey geldiğinde dilini çıkarıp emiyor ağzına girdi mi bilmiyorum direk duşa soktum ama bişey olur mu

8 Cevaplar

0 oy
(1,651 puan) tarafından
Kedi asla böyle bişey yapmaz ama nasıl olur da bir insanın üzerine işer ona şaşırdım 
(902 puan) tarafından
Her insan aynı olmadığı gibi her kedi de aynı değil maalesef. Balkonuma gelen bir kedi vardı kıyamadım yemek verdim ondan sonra da balkona balkon camlarına büyük tuvaletini yapıp durdu. Yemek vermeyi de bıraktım yeni yeni gelmemeye başladı.
(1,153 puan) tarafından
Kediler bazen bölgelerini işaretlemek için, sağlık sorunları yaşadıkları için veya tuvalet kaplarını kullanırken kendilerini rahat hissetmedikleri için insanların üzerine işerler .
(1,153 puan) tarafından
Bu arada kızgınlık dönemlerinde de veya stresli olduklarında da özellikle insanların üstüne ve yataklarına işer ki durumu anlasinlar diye.
(138 puan) tarafından
Evet erkek kediydi
(138 puan) tarafından
Sokak kedisiydi
-Reklam-
0 oy
(306 puan) tarafından
Kediler normalde kuma yaparlar, yıkadıysan bisey olmaz herhalde 
0 oy
(2,603 puan) tarafından
Yaparlar kokularını bırakmak için yapiyorlar maalesef . Duvara isiyorlar ben gördüm. Manavda marulun üstüne işemiş arkadaşım görmüş. Daha marul almam diyodu :D
0 oy
(603 puan) tarafından
Bunu erkek kediler yapar bebeğinizi sevmiş olmali sahiplenmiş benim diye koku birakmis idrarli döl bırakıyorlar arkalarini dönüp fışkırır tarzda aynisini kedim bebeğim e de yapmıştı ilk geldiği zamanlar bizde hemen yikadik tabi bir sorun olmadi
(138 puan) tarafından
Evet aynısı ama sokak kedisi ve ağzına girdi mi girmedi mi bilmiyorum şuana kadar da bişey olmadı sadece duştan sonra su kustu biraz
(603 puan) tarafından
Hiç bişey olmaz canım o kediye dikkat et yine yapabilir
0 oy
(813 puan) tarafından
Yikadiysan bir şey olmaz inşallah canım 
0 oy
(8,754 puan) tarafından
Resmen istiyerek yapmış şok oldum 
(138 puan) tarafından
Ben hayatımda görmedim hani kime desen inanmaz ama önce bebeğime baktı hizayi ayarlayıp arkasını döndü yaptı gözümün önünde şok oldum
0 oy
(64 puan) tarafından
Yapar vallah benimde balkonuma gelip kombi dolabının ucundan totosunu dönüp boydan boya işemişti şok olmuştum 
0 oy
(66 puan) tarafından
Valla zor ve değişik bir durum emiyosa emzirirdim birkac saat içinde ateş vs olmazsa bir şey olmaz demektir diye düşünürdüm . ama işte başa gelmeden boyle demekte kolay .çok telaşlı insanım ben bunları yapmaya sabredemez hastaneye götürürdum kesin
(138 puan) tarafından
İnsanın başına böyle bişey milyonda bir gelir ve herkes şaşırdı nasıl yapar diye ilk çocuğum herkes bişey olmaz dedi kaynanamlar falan ama ağzına girmişse diye korktum da duştan sonra sadece su kustu ateş olmadı
(66 puan) tarafından
Kusması güzeldir heralde çıkmıştır hepsi inşallah. Rabbim korusun

İlgili bir soru bulunamadı

395,545 soru

11,832,372 cevap

35,905 kullanıcı

...