0 oy
387 göst.
Aile kategorisinde (48 puan) tarafından
Defalarca uyarılmasına rağmen çat kapı gelen kaynananız olsaydı ne yapardınız,özel hayat kalmadı tuvalette yakalıyor duşta yakalıyor kapıyı duymasam Bile kapıyı açmadı bana diyor 

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Çok sık gelinmesinden hoşlanmam, kaynanamı severim ama mesafemi de her zaman korurum. Öyle hergun, her dakika gelemez kimse. Bu benim annem içinde geçerli.
(48 puan) tarafından
Bende aynı fikirdeyim mesafe de koyuyorum bugün uyarıyoruz haber vermeden gelme diye tamam diyor ,bir sonraki gün yine kapıda kızım var evde ses oluyor o yüzden evde uokmuş gibi yapamıyorum
tarafından
Sende evde olduğun halde kapıyı açma. Sonra da oğlumla işimiz vardı açamadım de. Belki utanır Cat kapı gelmez.
(48 puan) tarafından
Oğlunun iş çıkışını hangi günler evde olduğunu ezbere bilir kaldı ki açmasam direkt arar nerde karın diye
-Reklam-
0 oy
(206 puan) tarafından

Seni çok seviyor her gün seni görmek belki ona mutluluk veriyor :)

(48 puan) tarafından
Hem de nasıl neler neler yaşattı yazsam roman olur :)
0 oy
(7,622 puan) tarafından
  Baskın basanındır o gelmeden sen git 
(48 puan) tarafından
Kestiremiyorum ki geleceği saati:) kapının şifresini de öğrenmiş çat ev kapısında hazır bekliyor
(518 puan) tarafından
Yöneticiye söyleyin şifreyi herkes biliyo değiştirin de :))
0 oy
(2,915 puan) tarafından
Eşim çok güzel ayar verir.. Bir daha arayarak bile gelmek istemez. 
(48 puan) tarafından
Benim ki ayardan anlamıyor
(2,915 puan) tarafından
Valla demek ki hakkını veremiyorsunuz :) ne eşimin annesi ne benim ailem asla çat kapı gelmedi gelmez.
0 oy
(36 puan) tarafından
Valla benimkide öyleydi sürekli çocuklar uyaniyordu Cat kapı artık açmıyorum duymadım diyorum isim vardı açamadım diyorum açmadı desin umrumda bile xeil 
(48 puan) tarafından
Öyle olunca arıyor beni eşimi nerde diye çatlıyor bu sefrr
(530 puan) tarafından
Alkış alkış alkış :))))
0 oy
(5,016 puan) tarafından
Bi gun seksi bi gecelikle karsila :D
(48 puan) tarafından
Ooo adımı ahlaksıza çıkarır
(5,016 puan) tarafından
Niye canim esim icin hazirlandim dersin
(48 puan) tarafından
:) ama cidden bunalttı yaa bi insan defalarca uyarılmazki ya
0 oy
(815 puan) tarafından

Kaynanam bana 2 defa haber vermeden çat kapı geldi, ilki benim onlara gitmediğim ilk gündü (evliliğin 20. Günüydü sanırım, onun kaynanasıyla ufak bi sıkıntımız olmuştu ve o gün gitmemekte kararlıydım yanlarına)  ikincisi de hastaneden çıkıp eve geldiğim günün ertesiydi sanırım. Kendi evinin eksiklerini almak için çarşıya çıkmış, yukarı çıkmışken de benim için yapabileceği herhangi bişey var mı diye gelip kontrol etmek istemiş sağolsun. Şükür ki kaynanam öyle çat kapı gelen biri değil yani, ama sanırım ben biraz öyleyim :angel: onların evine kaç kere haber vermeden gittiğimin haddi hesabı yok, tabi bu benden ziyade onların sürekli gel gel olan tavrından kaynaklı. 

0 oy
(15,651 puan) tarafından
Kocamla işimiz vardı aslında duyduk ama müsait olmadığımız için açamadık de 
0 oy
(2,553 puan) tarafından
Çocuğumu alıp tazı gibi balkona kosuyordum :)))eşim arıyor acmiyordum falan .kac defa oldu öyle habersiz gelmemeye başladı.aradiklarinda naoiyorsun derlerdi hep misafirim var diye en başta söylerdim geleceğiz demelerine fırsat vermeden  sonra elim ayagimiz çekildi birbirimizden .abarttilardi artık olayı çünkü bikmistim .biktirdilar mecbur ettiler.can sıkıntısından bize gelesileri geliyordu oglunuz işte ne b.ok yemeye gelirsiniz .her hafta eşimin ixin gününde gelirlerdi gerçekten yilmistim.hic gezemiyorduk bı hayatımız yoktu özel.alt katlarında yasasaydim demekki iç içe yaşayacaktır yatak odanızda uyucaklardi herhalde aramızda.
0 oy
(2,164 puan) tarafından
Valla yaptı yaptı bi gün bi kavga ettik bizim evde bi daha da gelemedi habersiz
0 oy
(1,874 puan) tarafından
Acma duysan bile, kaoida kalinca telefon etmeyi veya mesaj atmayi ogrenir
0 oy
(703 puan) tarafından
Annemde canının istediği her saatte geliyorsa kayınvalidemde gelebilir bunda sorun görmüyorum ki k.vslidem bana yakınken gelirdi asla sorun yapmazdım kareketer meselesi demekki 
(530 puan) tarafından
Peki kaynananız da anneniz gibi mi size karşı tavırları davranışları iki kişiyi asla kıyaslamam özellikle annemse.(3
(703 puan) tarafından
Evet yaşlı olmasına rağmen çok yardımcı oldu bana sağolsun kolum kanadimdi taşındık ayrı düştük yaşlı olduğu için fazla gelmez her gün gelip kızımı dışarı çıkarır gezdirirdi temizliğimde gelir tanımda dururdu eksik şeylerimi getirirdi
(530 puan) tarafından
Herkesin aynı olmuyor işte. Ne kadar ekmek o kadar köfte misali kendisine kötü davranan birine annem neyse o da odur diyemiyor sizin adınıza sevindim
0 oy
(807 puan) tarafından
Ayy benim kaynanam da çat kapı odamıza giriyordu sinirden deliriyordum artık. 
0 oy
(4,317 puan) tarafından

Beraber yaşadığım için öyle bi sıkıntımız yok :D:D

Sende hazırlıklı ol yapacak bisi yok . Biisi desen gelin beni istemiyor derler

0 oy
(530 puan) tarafından
Açma. Sen sinir olacağına o olsun mecbur musun. Telefon diye birşey var arada olsa tamam ama yaptığı kabul edilir değil sen bu durumda normal karşılarsan o da kendi rahatina uygun olanı yapar.
0 oy
(106 puan) tarafından
Sen açmamaya devam et banyodayım duymadım de evde degildim de kulaklık vardı kulağımda de bende çay kapı gelenlere karşı TV den kameraya bakılıyorya onu ayarlatcm Rve almıyor diye laf edecek ederse etsin alsan da ediyorlar almasan da 
0 oy
(9,027 puan) tarafından
Benimkide kapı komşum Cat kapı geliyor hiç rahatsız olmuyorum istediği zmn gelsin sıkıntı olmazda sadece eşim haftada bir gün evde o günde bazen geliyo 2.3 saat kalıyor film izleriz bilmem ne yaparız diyorduk zamanimizdan gidiyor 
0 oy
(130 puan) tarafından
Kapıyı acma sende

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 658 göst.
12 Ekim 2022 Aile kategorisinde Poyrazuraz (37 puan) tarafından soruldu
+3 oy
27 cevap 432 göst.
21 saat önce Diğer kategorisinde Nur343746 (3,314 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 435 göst.