0 oy
118 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
En son 92 idi şimdi 84 kaç beden incelmis oluyorum bilen varmi

4 Cevaplar

0 oy
(176 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Nasıl kilo verdin kız bende 91 im 
tarafından
Aralıklı oruç diyet spor başka gitmiyor bende
(176 puan) tarafından
Bacım benimde öyle şeyler yapmam gerek ama yapamıyorum irademe sahip çıkamıyorum birde 3 buçuk aylık bebegim var umarım bende kilo veririm 10 kilo versem yeter ayrıca göbek degil kalçadan kaynaklanır ne giycegin kaç beden giycegin evdeki kıyafetlerinle ölçebilrisin ancak mesela ben 38 beden giyen biraiydim sonradan 42 bedene çıktım birden kilo versem de 42 de kaldım sıkılaşamadım şuan ikinci dogumumdan sonra 42 44 de kaldım
(112 puan) tarafından
Sorduğunuz soruyu anlamadım o zaman
tarafından
Haklısın ama kesim tarxina göre degisiyor bazen yeri geliyor L olmuyo bazen S. Beden bile oluyor kalıptan galiba
-Reklam-
0 oy
(112 puan) tarafından
Çıkarma işlemi bilmiyor musun 
tarafından
Ne alakası var çıkarma demiyorum yani bir beden aralığını soruyorum yani yeri geliyor L oluyo yeri geliyor M beden oluyor anlatabildim mi
(525 puan) tarafından
Ölçüyle Beden araliginizi en iyi siz bilebilirsiniz sadece beldeki incelme ile beden değişimi hemen farkedilmeyebilir. Mesela 12 kilo felan verdiğim zaman ben sadece 1 beden dusebiliyordum kişinim boyuna kilosuna göre değişir
tarafından
Anladım canım çok sağol
0 oy
(3,556 puan) tarafından
Beden değişimi sadece göbek bölgesinden ölçümü ile olmaz canım boyuna kilona göre de değişir mesela göbek bölgen incelmiştir ama basenlerin aynı duruyordur göğüsten koldan hiç incelmeyen olmamıştır o zaman bedeninde çok bir değişim olmaz
tarafından
Oldu balım onlarda inceledi
(3,556 puan) tarafından
Bak mesela benim boyum 168 kilom 62 beden olarak m giyiyorum genelde aslında en doğrusu boy kilo oranı
0 oy
tarafından
benim bildiğim her 5 kiloda 1 beden inceliyorsunuz
tarafından
O zaman 1 beden incelmisim yani M ama o da bazen bol geliyor
tarafından
evet 1 beden incelmişsiniz 5 kilo ve üzeri verdiyseniz. istikrarlı bir şekilde devam edin aralıklı oruç gerçekten çok işe yarıyor

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 504 göst.
18 Mayıs 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 205 göst.
14 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,410 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 124 göst.
10 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meryemustafa (671 puan) tarafından soruldu

399,939 soru

11,963,142 cevap

36,130 kullanıcı

...