0 oy
81 göst.
Diğer kategorisinde (291 puan) tarafından
24+2 de dogum yapan bir arkadaşımın bebegi 6 bucuk aylik aslinda ama duzeltilmis 3 aylık. Eve yeni taburcu oldular oksijenle ama durumu gayet iyiydi. Bu sabah hareketsiz kollarina yığılmış bebegi. Acilen hastaneye götürmüşler durumu çok kritik her an her sey olabilir agir ilaclar kullaniyoruz ne kadar dayanabilir bilmiyoruz diyorlarmış. Hastaligi ne neden oldu anlayamamislar. Benim gordugum anladigim araştırdigim kadariyla kan değerlerinde sekeri cok yuksek kalp kriziyle ilgili bir degeri cok yuksek ve biraz da enfeksiyonu var. Lütfen arkadaşımın bebeginden de dualarınızı eksik etmeyin.

İsmi İlay Nur.

3 Cevaplar

0 oy
(986 puan) tarafından
Rabbim Şafi ismi ile kamil şifalar versin inşallah melek kuzuya :(
(291 puan) tarafından
Aminnn Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(16,956 puan) tarafından
Allah'ım yavrucuga şifa versin tez zamanda. Benim arkasının bebeği de kriz geçirdi. Meğer şekeri çok yüksekmiş yavrunun. Günlerce komada yattı. En son bacağını kescez dediler yaşaması için. Ama çok şükür iyileşti. Bacağının kesilmesine de gerek kalmadı. O zaman 2.5 yaşındaydı minnoş. Şimdi 12 falan olmuştur. Belki umut olur diye anlatmak istedim
(291 puan) tarafından
Ayyy canım yaaa maşallah. İnşallah İlay Nur da onun gibi sorunsuz iyilesip sağlıkla büyür Allah razı olsun
0 oy
(253 puan) tarafından
Rabbım safi ismiyle şifa versin inşallah. Cok üzüldüm alalhim sen annesine bağışla ilay nur kuzuyu

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 290 göst.
5 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 558 göst.
19 Aralık 2019 Diğer kategorisinde ❤Semos❤ (2,423 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 547 göst.
25 Eylül 2019 Diğer kategorisinde elif merve❤yusuf (2,181 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 213 göst.
7 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

393,745 soru

11,775,016 cevap

35,793 kullanıcı

...