0 oy
104 göst.
Diğer kategorisinde (2,460 puan) tarafından
Kızlar ablamın 2 kızı var büyüğü 5 e geçti 1.sınıftan geçen seneye kadar okul ihtiyaçlarını herşeyini aldım şimdi küçük olan 1.sınıfa başlıcak ablamların durumuda biraz bozuk bu aralar zor alıcaz ihtiyaçlarını dedi bende bu sefer küçük olana alayım dedim ama bu sefer büyük yeğenim kızıcak bana almadı diye ama bizimde durumlar malum yani ufak tefek şeyler alabilcem az az alıp ikisine almakmı mantıklı yoksa küçüğe alıp büyüğe almayımmı gönül ister çok çok almak ama malum

5 Cevaplar

+1 oy
(227 puan) tarafından
Yani teyze olarak tabi ki alırsında bence ablan alışmış durum  sıkışık diye arada sana çıtlatmış maden okula başlayacak kenarda üç beş bişey bırak bugünlere lazım oluyor zaten diğerine almışım küçüğede ailesi alsın 
-Reklam-
0 oy
(159 puan) tarafından
Büyüğe bir parça alsanız yeter ama küçük ilk defa okula gidecek yani sıfırdan başlayacak büyüğe gönül almak amaçlı bir tane alıp küçüğe alirdim büyüğe zaten yapmışsınız yeterince maksat hem gönül almak hemde küçük kızı okul için heveslendirnek
0 oy
tarafından
Küçüğün masrafı daha fazladır şuan. Küçüğe almak daha mantikli. Büyük içinde zaten geçen seneden illaki kalanlar vardır. Eksikleri almaya çalışırdım 
0 oy
(351 puan) tarafından
büyüğe mesela hayalindeki çantayı alıp küçüğe çekici görünmeyen ama ihtiyaç olan detayları alabilirsiniz
0 oy
(1,920 puan) tarafından
Vay be helal olsun böyle teyzeler kaldimi 

Benim bacimda çocuğuma 300 lira taktı 
(1,920 puan) tarafından
Bu arada not maddiyati var
(2,460 puan) tarafından
Benim ablam az çok yaptı benim çocuguma almassada kendisi bilir sonucta yegenlerim icin ben herseyi yaparim canim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 84 göst.
27 Eylül 2024 Aile kategorisinde Elifff16 (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.
0 oy
13 cevap 221 göst.
23 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Kubra_2101 (2,091 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 149 göst.
18 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Hayalseveranne77 (163 puan) tarafından soruldu

398,185 soru

11,907,484 cevap

36,039 kullanıcı

...