0 oy
273 göst.
Diğer kategorisinde (382 puan) tarafından

Eşim yeni işe başladı şehir dışında. Daha yeni 1 hafta oldu. Şimdi ev falanda bulmadi arkadaşind kaliyor şimdilik 1 2 ay çalışıb sonra ev kiralamak istiyor bizide götürmek için. Ama şimdilik ayriyiz. Çok mutsuzum eşimsiz bu evde:(iyiki kizim var yoksa hic duramazdim. Ama kaynana kayinpeder var evde. Rahat olamiyorum. Herşeyime karisiliyor. Ne disari cika biliyorum ne kendime bişey ala biliyorum. Mesela alma cikma demiyorlar ama disariya ne icin gidiyorum ne alicam diye hepsini bilmek istiyorlar. Eczaneye gidiyorum diyorum ne alcan diyor kayinpederim. Sana ne belki hamilelik testi alicam. Annemlere gidiyorum diyorum kaynanam hayirdir diyor. Anneme gitmemin sebebimi olmalii. Esim yanimdaken boyle degildi ama. 

7 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Bir kere tersle daha sormazlar.
(382 puan) tarafından
Işte kavga cikar diye yapmak istemiyorum. Eninde sonuda gidicem diye sabr etmek istiyorum
-Reklam-
0 oy
(11,086 puan) tarafından
Normaldedemi birlikteydiniz
(382 puan) tarafından
Evet. Ama esim burdayken eşime derdim cikarkende kaynanama haber verirdim o kadar.
0 oy
(1,087 puan) tarafından
Sanki eşin gitmişte sana kocalık yapmaya çalışıyorlar 
(1,087 puan) tarafından
Ona göre hava hoş tabi kocası yanında.nereye gideceğini söylemek zorunda değilsin kimseye hesap vermek zorunda değilsin, işim var de çık çok mu zor.
(3,490 puan) tarafından
Bir ay sen girersin artık koynuma deseydin:)))
(382 puan) tarafından
Berna inan oyle yapiyorum işim var, alicam bişeyler falan diyip cikiyorum. Anlasinlar soylemedigmi ve sormasinlar diye yapiyorum
(382 puan) tarafından
Mine girer o)) ben biraz karanliktan falan korkarim. Kaynanam gece korkarsan gelip yaninda uyuyim demisti. Bende yok sen horluyorsun dedim:Ddd.
(3,490 puan) tarafından
Anaaa oha :)))) senin kaynana da bi haller var tobe tobe
0 oy
(7,117 puan) tarafından
Sessiz kalma hayırdır dediğinde ne hayırdır anneme gidiyorum işte sebebi mi olması lazım de mesela 
(382 puan) tarafından
Bende sebebi yok evde sıkıldım gidiyorum dedim
0 oy
(66 puan) tarafından
Eşine karşı cevap verme haber verme yükümlülüğün var da ailesi hesap sorar gibi yapamazlar bence . Ben olsam misal eşim biliyor işim var diyip çıkarım alacağım şeyi söylemem zaten bir iki seferden sonra soramazlar bu arada eşime anlatirdim çok darliyolar diye
(382 puan) tarafından
Bende aynen soylemedim. Aslinda kizimin vitamini vardi onu alicaktim ama bilerekten söylemedim alicam işte bişey dedim
(66 puan) tarafından
Söyleme canım bir kere açıklayınca  hep sorarlar. He arada sormaları normalde insaniz merak ederiz okeyde sürekli her adımıni da bilmesinler yani
0 oy
(2,567 puan) tarafından
Annenlerde kalsaydın bu süre zarfinda madem eşin seni bırakıp gidiyor sende onun ailesiyle yaşamak zorunda degilsin
0 oy
(277 puan) tarafından
İyi de siz neden kv kalıyorsunuz ki? Kendi anneniz de kalsanıza. Yani Kayınpederiniz var sonuçta ne kadar rahat edebilirsiniz ki? Bence eşinize çıtlatın baban var rahat edemiyorum annemlere geçeceğim deyin. Eşiniz birşey demez anlayışlı biriyse 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 265 göst.
10 Ağustos 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 4,453 göst.
0 oy
15 cevap 208 göst.
22 Aralık 2023 Aile kategorisinde Poine (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 360 göst.
8 Eylül 2022 Aile kategorisinde Zehrabnm (118 puan) tarafından soruldu