0 oy
397 göst.
Diğer kategorisinde (2,553 puan) tarafından
Ya fobim aslında birkaç tane var ama klozetten yılan çıkması korkusu beni çok çok irite ediyor ya bu korkumu nasıl yenecegim ben .bugün Tayland'da piton çıkmış adamın özel bölgesini koparmış.klozete nasıl bir önlem alınır gerçekten uzun zamandır aklımda yoktu ve karşıma çıktı yjne zor oturuyorum afedersiniz :(gerçekten ciddi soruyorum postu açmak için açmadım ya 

10 Cevaplar

+6 oy
(5,302 puan) tarafından
Hassas olan girmesin diyince insan daha cok giresi geliyor.d.d.d
(1,700 puan) tarafından
valla bende aşırı hassasım, ama merak işte:))
(2,553 puan) tarafından
Biliyorum bende onlardanim ama hassas değilim:)))
(601 puan) tarafından
@Meleksss Vallahi soruyu okuduğum ilk an aklımdan geçen o oldu, tam yazacaktım senin yazdığını gördüm :)) :))
-Reklam-
0 oy
tarafından

O Tayland'daki klozete oturtmak istediğim biri var... :angel:

(2,553 puan) tarafından
Hahaha :)) bazılarına mustehak
0 oy
(3,694 puan) tarafından

Ayyy yalnız degil misim agliycammmmm :'( benim de aklima gelir bu soru hep hele gece filan girdiysem. Ay Allah affetsin değil resmine sekline bakmak adını soyleyemem yazamam o derece iticilik. Kendimi sakinlestiriyorum napayim yok sacmalama olur mu oyle şey filan sonra da neden olmasin diyorum :)/ oyle oyle derken benim is bitmis oluyor hemencecik kalkiyorum

(2,553 puan) tarafından
Ya valla yapamıyorum da ya zırt pirt kalkıyorum tekrar oturuyorum bı çare yokmudur acaba süzgeç falan yokmudur acaba
0 oy
(1,916 puan) tarafından
Burda biri klozette fare gördüm demişti şimdi korkuyorum giremiyorum
(2,553 puan) tarafından
O daha masum ya yaninda
0 oy
(3,810 puan) tarafından

Klozet kullan.ma :D

(2,553 puan) tarafından
Ne kullanayım canim altıma bezmi baglayayim
(3,810 puan) tarafından
Normal diger tuvalet
(2,553 puan) tarafından
Olmadigi için klozet kullaniyorum
0 oy
(1,042 puan) tarafından
Benim eski oturduğum yerde yan komşumun tuvaletindenn çıkmıştı itfaiye gelmişti bizim de kapılarımızı teker teker çalıp  uyarmıştı klozet kapaklarınızı kapatın yılanı yakalıcaktık geri kaçtı diye . Bu fobi bende yıllardan beri var. Her tuvalete girdiğimde önce içine bakarım sonra sifonu çeker öyle otururum. 
(2,553 puan) tarafından
Sifonu çekince gidermi varsa bile canim bende yapım ozmaan ya öyle
0 oy
tarafından
Bende fare çıkar mı diye korkarım Allah'tan evim deki klozet değil 
(2,553 puan) tarafından
Keşke alaturka olsa asla klozet sevmiyorum zaten
0 oy
(380 puan) tarafından
O bende de var malesef bişey çıkacak diye hep korkuyorum 
(2,553 puan) tarafından
Sifonu çekip girin diyorlar klozet kapalı kalacakmış hep
0 oy
(110 puan) tarafından
Bu tarz şeyler apartman dairesinde olmuyor diye bilmiyorum merkezi yerlerde böyle müstakil olan veya yeşil alan köy yaşantısı gibi yerde yaşayan kişilerin basına geliyor diye okunmştm bende çok arastrdm korkudan bizde müstakil yerdeyiz çok korkuyorum bu tarz yerde akar'dan girmesi daha kolay ama diyelim 10 kat sitede böyle birşey olmazmş 
(2,553 puan) tarafından
Gerçekten mi ya biri yazmış yorumda üçüncü kattayim istanbulda oldu diye :((
0 oy
(9,640 puan) tarafından
köylük yerde vs belki olur ama Türkiyede en azından haber olmuş bir vaka yok diye biliyorum. daha çok avustralyada oluyormuş bu tarz şeyler. bazı sayfalarda yorum yapılsın falan diye abarta abarta yazıyor. takılma onlara 
(2,553 puan) tarafından
Gerçekten mi içim rahatladı desem yalan olur fobi işte cikmasa bile çıkacak diye aklıma geliyor oturamiyorum rahat rahat

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 316 göst.
27 Eylül 2024 Diğer kategorisinde hillylcn_ (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 622 göst.
15 Eylül 2024 Diğer kategorisinde _Masal0211 (332 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 615 göst.
31 Ağustos 2024 Aile kategorisinde 1prensesannessiii (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 350 göst.
13 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Gozdeh (9,640 puan) tarafından soruldu

398,117 soru

11,906,040 cevap

36,033 kullanıcı

...