0 oy
272 göst.
Diğer kategorisinde (1,843 puan) tarafından
Kızların eltime bikac ay önce saklama kabında köy yoğurdu koyup götürdüm 2 li takım bı tanesi bende diğerini siz boşaltınca bana yollayın dedim baktım yolladiklari yok 3 ay geçti ben söyledim bı yollayın lzm oluyor içine arada birşeyler koyup dolaba bırakıyorum 

O da biz yıkayıp aldık ama nereye koyduğumuzu hatitlamiyuz dedi her neyse bulunca yollayın dedim 

Dün de yemek yolladım kaynanamı aradım anne içine kasıkta koydum onunla beraber yengeye söyle yollasın ikisi beraber alt üst katta yaşıyor 

Kaynanam da ben kaç kez söyledim ama o da evli kızım gelmiş beğenmiş ona vermişim demiş 

Bende o bnm tabağın takımı bana sormadan neden verdi yengeye söyle bunları dedim siz olasınız ne dersiniz.... hiç hoşuma gitmedi yaptığı şey 

10 Cevaplar

+1 oy
(3,721 puan) tarafından
Çok beğendiyse aynı alınabilir başkasının tabağını vermek nedir. Nasıl bir sorumsuzluk sinir bozucu gerçekten. Bence sende kayınvalidene söyleyeceğine kendin arayıp söyle eltine 
(1,843 puan) tarafından
Bnm eltim hasta kan kanseri evindeki yiyecekler genel olarak midesini bulandırıyor bende yapınca arada yemek ona da yolluyorum vllh nerdeyse evde hiç boş kap kalmadi
(3,721 puan) tarafından
Oy Allah acil şifalar versin. Boş ver canım o zaman kalp kırmaya değmez. Hazır tek seferlik kaplar var fiyatı da uygun onlardan al istersen evine gönderdiğin zaman ondan gönderirsin
(1,843 puan) tarafından
Aynn yok cnm ya hasta ya isteyince bile tatlı dille konuşuyorum olmadı yine tatlı dille söylerim ama yemek gönderirim ya
(3,721 puan) tarafından
Aynen sen yine insanlık görevini yap ama dediğim gibi tek seferlik kaplarda gönder artık yine sen bilirsin tabi ☺️
(1,843 puan) tarafından
Aynn öyle yaparım cnm teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(757 puan) tarafından
Gerçekten sinir bozucu. Ben olsam bir daha birşey göndermezdim.
(1,843 puan) tarafından
Bende gondermezdim ama hasta evindeki çoğu şey midesi bulaniyor kan kanseri ama hani öyle yatalak falan değil gidip gelebiliyor işini falan rahat yapıyor
0 oy
(700 puan) tarafından
Ay insanlar ne tuhaf bende biri bana bir tabakla bir şey veree hemen tabağını yıkayıp en yüksek yere koyuyorum.kirilir falan diye.en kısa zamanda yani 1 hafta içinde de hemen veririm. Emanettwn çok korkarım cunku
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Ara söyle izinsiz ne diye veriyorsun diye. 
(1,843 puan) tarafından
Kız arayıp söylesem diyecek küçücük tabak nedir falan filan 2 saat uzatacak
(2,874 puan) tarafından
Olabilir ama başkasının malı.
(1,843 puan) tarafından
Öyle ama napalim iş işten geçti kalkipta kızını aratacak değilim bundan snr lzm olmayan plastikten kap yollarım o da evde hiç kalmiyir yollaya yollaya
(2,874 puan) tarafından
Ben olsam daha birşey yollamam
(1,843 puan) tarafından
Öyle ama ne bilim kan kanseri ya evinde yemek yiyemiyor bazen yemek evimde yiyince keşke o da yeseydi diyorum ilerde bu savaşı kazanmazsa çok üzülürüm
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Yani sürekli aynı şeyi yapmazsa benim önemsediğim bir şey değil ama plastik tek kullanımlık verin tekrar verecek olursanız. Ben mahalleye bir şey verirken öyle yapıyorum hem geri doldurmak zorunda kalmasınlar diye. 
(1,843 puan) tarafından
İnan normal plastik verdiğim kapları hiç hesap etmiyorum bile onların nerdeyse 10 taneye yakın gönderdik yemek falan inkar gelmedi boşver takımım bozulsun istemedim
(1,096 puan) tarafından
Anladım canım öyleyse haklısın tabi sen benim dediğimi yap ya da dediğin gibi ucuz plastikler oluyor
0 oy
(9,640 puan) tarafından
ne kadar ayıp ya kendinin olmayamçn bir şeyi başkasına vermek, kürdan bile olsa vermemeli insan 
(1,843 puan) tarafından
Vllh cnm bı komşunun tabağı geliyor e fazla bende 3 gün kalıyor o da içine bir şey koyup göndermek icin
0 oy
(1,520 puan) tarafından
Ayy hiç sevmem öyle şeyi komşum geçen yemek getirmiş ben yıkadım kaldırdım  annem de benim sanıp kullanmış mahcup hissettim o kullanınca 
(1,843 puan) tarafından
Öyle ama hani kullanmadığım bişey olsa ona veririm ama görümcem geçen sene bana hediye vermişti 3 tane takım olarak kaliyord bende
(1,520 puan) tarafından
Yani kullanmasan bile sana gelmiş sende gönder geri nasıl için alıp da kullanıyorsun ki
0 oy
(674 puan) tarafından
Emanete ihanet etmem direk saklarım birine kap verdim mi geri istemem yüzüm olmaz geri verirse verir vermezse peşine düşmem insanlardan birşey isteme huyum yoktur benim dahi olsa istemem 
(1,843 puan) tarafından
Aynn bende bu saatten snr istemem bilmiyordum ki kızına vermiş bana bir yere koyup hatırlamadığıni söylediğini diye geçiştirdi
0 oy
(15,393 puan) tarafından
Bundan sonra ya hiç bir şey yollamam ya da plastik tabakta yollarım normalde doğum günü pastası gibi zaten plastik tabağa koyduğumuz şeyler dışında asla komşuya plastik tabak gönderemiyorum geleni de  hemen yıkayıp götürüyorum 
(1,843 puan) tarafından
Kız ben çok kes yolladım o tabaklardan gelmedi tekrar yemek yapinca yolluyorum ama gelmiyor hasta kendi yemeğini yemiyor diye üzülüyorum
(15,393 puan) tarafından
Valla kendi bilir çok tebiyesizce beğendi verdim demek sende plastik tabak al marketten onla yolla anlasın
(1,843 puan) tarafından
Aynn öyle yaparım ya da eltime evde kapaklı tabak kalmadı falan derim
0 oy
tarafından
Ne kadar ayıp ya nasıl rahat rahat davranabiliyorlar başkasının malını verebiliyorlar çay kaşığı bile olsa sorması lazım 
(1,843 puan) tarafından
Cnm ben olsam sormam bile insanın kendi eşyasını kendi kızına vermesi başka eltisinin eşyasını vermesi baska

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 364 göst.
28 Ekim 2022 Aile kategorisinde Havvanur12 (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 207 göst.
3 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Dertli An_ne (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 631 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde kaderdemir (623 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 95 göst.