0 oy
902 göst.
Diğer kategorisinde (16,632 puan) tarafından

image

kopekler kümese girmiş bunlar ölüp kalanlar diğerlerini yemişler. Sokakta köpek görünce sinirlerim tepeme çıkıyor. Olan bize emeklerimize oldu ya o kadar bak besle büyüt köpekler gelsin öldürsün.

26 Cevaplar

+11 oy
(2,705 puan) tarafından
Köpektapar vicdansızlar. Köpekten başkasını candan saymıyor bunlar. Hadi bu canlar, bu emekler ne olacak. Geçmiş olsun çok üzüldüm. 
(241 puan) tarafından
Hah, evet bak özel bir alan açılabilir. Kendi alanları olabilir. Ama bunun olmaması o hayvancağızların değil belediye nin devletin suçu. Kininizi onlara kusmanız lazım. Dilsiz günahsız köpeklere değil
(2,705 puan) tarafından
Ben köpeklere değil köpektaparlara kızıyorum zaten :) benim lafım değil ayrıca talha uğurluel diye bir tarihçi rehber var o söylüyordu. Bunlar hayvansever değil köpektapar diyordu. Sadece köpek seviyor manasında ;) bunlarda hay.van, insanların yetiştirdiği keçi koyunda Hay.van. Ayrıca insanların geçim kaynağı.. Ama yok varsa yoksa köpek köpek köpek.. Lafım meclisten dışarı. Sizi tanımıyorum etmiyorum . Ortaya konuşuyorum. Üstüne almak isteyen alır.
(241 puan) tarafından
Hayır üstüme alındığımdan değil zaten, lafın kime ait olduğunun da bi önemi yok bence. Tapma kelimesini kullanmak yanlış geliyor bana çünkü kimsenin içini bilmiyoruz☺️
(9,728 puan) tarafından
Bunun bi ust leveli adamı öldürmuşler geçen gün istanbulda. Yani bildiğin her yerini parçalayp öldürmuşler. Hala savunanları aklım almıyor bi onlem alınmalı artık çok geç bile kalındı.. bu uyutma olur kısırlaştırma olur toplatma olur ama biseyler yapılmalı..
Ben küçuk bi ilçede oturuyorum burda bile o kadar çok ki. Sürü halinde geziyorlar bide. Allah kimsenin başına vermesin ama başlarına gelmeden almayacak sanırm bu köpektapar dediğjn kesim...
(202 puan) tarafından
arkadaşlar sıkıntı yok bu tür durumlarda belediyeyi şikayet edeceksiniz.sorumlusu onlar
-Reklam-
+1 oy
(1,514 puan) tarafından
Bu başı boş köpekler toplatilsin ciden yeter şimdi bana ****** severler çıkmasın açtır susuzdur demeyin karnı tok olan köpek bile saldırıyor 

Geçenlerde kardeşim bana yemek getirdi 5 köpek sandildi hamile halimle kürek alıp ayakabiziz kostüm Allah'tan ayırdık çabuk dağıldılar birşey olsaydı kalbim durdu o an vede mahalle kopegi tanıyorum yemek su bulunan bir yerde ama saldırdı komşuda geçen torunumada saldırdı bunlar vahsileşmis dedi 

Bazen haberde görürüm çocuklara saldırır sözde ****** sever biri çıkar birşey olmaz der o köpeği götürüp üstüne sakladım geliyor yeminle 

Sanada büyük geçmiş olsun dikkat et tavuğa böyle yapan çocuk falan bahçe çıkarken gözün ustunde olsun 
(270 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum o sevenlerin cocuklarini sevdiklerini bi isirsinda bakalım böyle konusacaklarmi çok merak ediyorum sokaklarda gezemez olduk onların yuzune
(2,243 puan) tarafından
Türkiyede mahalle arası köpekler aç olma ihtimali yok.. aç diyenler sadece bahane üretiyor.. tok olanlar daha çok saldırıyor.. sabahtan akşama kadar yiyorlar görüyorum balkonumdan gelen koyuyor giden koyuyor sonra gece 12 de bi başlıyorlar sabah ezanına kadar havlıyorlar bizde bıktık inan
(1,514 puan) tarafından
Vallah aç köpek tok köpek belli oluyor ****** severlere bakıyorum cidden kendi ailesine Hayri olmuyor ama bir çocuk saldırısında köpeği tutup ailesine de diyor sen çocuğuna sahip çık geçen paylaşımda gördüm İstanbul'da köpekler birine saldırıp öldürmüş şimdi h******severler çıkar köpek açtır der
Eskiden köpekler böyle değildi ne olduysa insalar gibi hayvanlarda saldırgan oldu (insan dediğim şiddet uygulayanlar faln)
(2,243 puan) tarafından
Bence hazır o mamalardan oluyor . Ne var o mamaların içinde bilmiyorum onların yiyince kuduruyorlar. Eskiden dediğin gibi köpek her mahallede vardı hiç böyle saldırmazdı artık yemek yerlerdi mangal yapardık onun kemiklerini yerlerdi gayette uysallardı
0 oy
(1,017 puan) tarafından
Off ya çok geçmiş olsun ya 
(16,632 puan) tarafından
Sağol canım
(1,017 puan) tarafından
Herkes tutturmuş sokak kepekleri diye buda can geçen bı adamı yemişler resmen valla dışarı çıkmaya korkuyoruz artık
0 oy
(388 puan) tarafından
Ayyy yazık olmuş yaaa
(16,632 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(834 puan) tarafından
Cok uzuldum gecmiş olsun canım 
(16,632 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(13,732 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Köpekler Geçen haberler de çıktı adamın boynunu koparmış ölmüş adam 

İyice zıvanadan çıkmaya başladı  

Üzüldüm emeğinize tavuğunuza :(

(270 puan) tarafından
Aynen bnde çok üzüldüm hala daha şu sokak köpeklerinj koruyorlar aklım almıyor alsınlar barinaklara
(16,632 puan) tarafından
Ay nasıl koparmış Türkiye de mi olmuş
(9,728 puan) tarafından
Ne yazarsan yaz canım, Allah gostermesin ama başlarına gelmeden anlamayacaklar..
0 oy
(270 puan) tarafından
Geçmiş olsun sokak köpekleri çok saldırgan insanlara bile saldiriyorlar
(16,632 puan) tarafından
Allah var daha burda hiç insanlara saldirdiklarini görmedim ama her gün bir eve girip tavuk çalıyorlar..geçen bir köylünün koyununu yediler
(270 puan) tarafından
Ayyyy çok kötü olmuş üzüldüm
0 oy
(225 puan) tarafından
Ya geçmiş olsun canım Allah yerini doldursun inşallah 
0 oy
(1,536 puan) tarafından
Vay pi.s.likler. Üzüldüm bende tavuk bakıyorum.  
0 oy
(129 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım rabbim emeğinin iki katını geri verir inşallah çok üzüldüm yazık olmuş 
0 oy
(3,391 puan) tarafından

Kizim bir kaç gündür rahatsiz nezle ,ve sanırım kuşumda kızımın bardağından falan,su içti, o da nezle oldu.Goz nezlesi dün aksam fark ettim..O kadar üzüldüm ki Allahim sifalandir cok kucuk diye dua ettim.Sonra kızıma h.yvan sevgisini asiladigim geldi aklima kedi köpek tavuk hatta tavşan vs ile oynamasına izin verdiğim zamanlar geldi.

Kusun gözüne damlasını damlattim maden suyu alıp sigara içmek için balkona çıktım.Citirt diye bir ses geldi yere bir baktım uçan kara Fatma :)) çok korkarım böcekten içeri nasıl kaçtığımi bilmiyorum eşimi uykudan uyandırdım Öldürsün diye.O da öldürmedi aşağıya attı.Tabi niye öldürmedin vs dedim gitti yatti .Sonra balkona çıkmadım geri gelir diye :) mutfak camına gittim sigara içtim o an aklıma ne oldu hani hayv.n sevgisi ,böceğin ölmesini istedin diye içimden geçti.Ve kendimi sorguladım bendeki h.yvan canli sevgisi değil mi diye.Ama kendimde suçluluk hissettim.

Sevmediğim yada korktugum hayvanlar ölmeyi mi hak ediyordu aklımdan defalarca geçti.Sonra dedim ki sen anca kendini kandirabilirsin,yaradan senin ne olduğunu biliyor al sana cevabi dedim kendi kendime.

(3,391 puan) tarafından
Seninle de paylaşmak istedim ,dün akşam başıma gelen  küçücük bir durumu ,hissettiklerimi...
Tavukların için çok üzüldüm..
0 oy
(9,728 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Emine çok üzuldum :( 

Bunlar neden ölmüş korkudan mı
(118 puan) tarafından
Kız ne korkusu boğmuştur
(9,728 puan) tarafından
Diğerlerini yemiş bunlar ölüp kalanlar diyince nasıl ölmuşler diye düşundum
(16,632 puan) tarafından
Hepsini öldürmüş sadece 2 tanesi sağ kalmış bunlar da yemeye yetişemediği heralde
0 oy
(442 puan) tarafından
Ayy çok geçmiş olsun üzüldüm ya
0 oy
(118 puan) tarafından
Yada neden buraya atıyorsun ki  gerçekten kötü 
0 oy
(146 puan) tarafından
Köpek mi sansar mı 
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Yazık ya çok üzüldüm bizim burada da başı boş köpek dolu sokağa zor çıkıyoruz nasıl bu kadar heryer köpek doldu anlamıyorum kadının biri geçen muhtara yazmış parkta oğluma saldırdılar bekçiler zor aldı ellerinden diye hemen biri yorum yapmış ee bize hiç saldırmıyor diye sanki millet yalancı geçen gözümün önünde 4 tane köpek kediyi yakalamış parçalamaya çakılışıyordu adam ağızlarından alamadı zavallı öldü sokak ta kedi kalmadı bunlar yüzünden toplayıp barınakmı yapacaklar napacaklar bilmem tramvayda bile koltukta köpek oturuyor yer verir olduk Hindistan'a döndük onlar ineğe tapıyor bizde köpeğe tapacaz yakında ****** sevgisi bu değil çok seviyorsanız güzel yerler yapın bakılsın oralarda yoksa bende kuduz vakası taşımayan saldırgan olmayan köpeğin öldürülmesine karşıyım 
0 oy
(2,528 puan) tarafından
Annemin de götürdü hep agladi resmen kadın kaç gün.yenisi alınır elbet ama alışmıştı başka seviyordu onları kara kızım sarı kızım diye severdi.
0 oy
(1,535 puan) tarafından
Çok kötü olmuş 
0 oy
(257 puan) tarafından
Tavuklar gibi ne insanlar çocuklar öldü bu yüzden unutulmasını istiyorum açıkçası buralarda bile çok var salmislar köylere barınak lardan
0 oy
(202 puan) tarafından
belediyeyi sikayet edin ödesiinler 

İlgili bir soru bulunamadı

393,734 soru

11,774,415 cevap

35,790 kullanıcı

...