0 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde (142 puan) tarafından
Bebeğim dün 4 aylık oldu ama geçen hasta oldum ve sütüm kesildi mama aldım verip vermemek arasında kaldım Bebelac almış eşim iyii sizce kilo aldırır mı oğluma Aptamil almıştık ama hiç kila almadı aksine zayıfladı kızıma bunu aldık versem mi acaba 

11 Cevaplar

0 oy
(704 puan) tarafından
Bebelac Gold kullandık biz en güzel o kilo aldırıyordu
(142 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım bunun üstünde sadece Bebelac yazıyor olmadı değişim yaparım
-Reklam-
0 oy
(193 puan) tarafından
Ben 7 aya kadar kullandım bebelqc goldu  sütüm gelmiyordu ek gıdaya geçince bıraktım keşke brakmasaydım çocuğum mama içtiğinde kilosu çok iyiydi sağlık durumu yerindeydi ama mamayı braktıkdan sonra iyice zayıfladı hastalandı 
0 oy
(457 puan) tarafından
Aptamil aldım aşırı gaz huzursuzluk yaptı 

Sma kullandım çok uzun süre çok güzeldi sonra bozdu böyle balık balık kokmaya başladı ve aşırı pahalandi bıraktım 

Sonra Bebelac kullandım onuda baya bi güzel içti sevdi bı sıkıntı yaşamadım 
0 oy
(14,307 puan) tarafından

Ben de kızımı Bebelac la büyüttüm :)

İlk ay Aptamil verdim neden bilmiyorum bize kabızlık yapıyordu.

Doktor değiştir deynce Bebelac denedim sorunsuz içti şükür 

(142 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(1,840 puan) tarafından
Ben ogluma sma aldim asla kilo aldirmadi sonra bebelac gold aldim oda hic kilo aldirmadi en son normal benelac aldik o yaradi kilo alimi cok iyi oldu canm ama bu seninde bebegine yaricak anlamjma gelmez cocuklar kendilerine ozeller her mama her cocuga yaramaz kimisine kabiz yapar ishal yapar kilo yapmaz kimisine tam tersi.oyuzden deneyerek gorebilirsn canm bunu bebegin iciyorsa dene derim
0 oy
(229 puan) tarafından
Bebelac içtiği an ishal oluyordu bize yaramadı hiç humana çok yaradı ve kilo kaldırmıştı bayağı 
0 oy
(5,142 puan) tarafından
Bebelac gol güzel canım benim. 4. Çocuğum da 18 aya kadar kullandım üstelik SMa ve Aptamil gaz yaptı o hiç gaz yapmadı.
0 oy
(442 puan) tarafından
Benim çocuğuma Bebelac iyi gelmişti kilo yapmıştı diğer mamaları sevmemisti
0 oy
(1,535 puan) tarafından
Ben 7 aya kadar Aptamil 7 aydan sonra Bebelac gol 15 aylık olunca da normal Bebelac kullandım 
0 oy
(2,279 puan) tarafından
Ilk oglumda bebelac gold kullanmistim cok guzeldi tadi kokusu kilo almasida guzeldi tavsiye ederim
0 oy
(886 puan) tarafından
Mamayla kilo almasi çokta iyi birşey değilki mamanın içeriğine bakacaksın ben şimdi oturim çikolata abur cubur yiyim kilo alırım ama sağlıklı besleneyim sebze meyve almam dimi onun gibi düşün içeriği en iyi olanlardan biri hip bütçen yetiyorsa tavsiye ederim yani kiloya bakma aldığım mamanın içeriğine bak 
(142 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim
(886 puan) tarafından
Rica edderim cnm

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 146 göst.
25 Haziran 2024 Aile kategorisinde ahlas04 (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 159 göst.
22 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine&&& (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 172 göst.
9 Nisan 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,601 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
7 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysegul&20 (4,217 puan) tarafından soruldu

393,734 soru

11,774,415 cevap

35,790 kullanıcı

...