0 oy
93 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (36 puan) tarafından
Hanımlar onumzdeki hafta tatile gidicez kadınlara özel havuzda nasıl giyiniyorsunuz ilk defa gidicem ortak havuza giremem zaten tesettürlüyum büyük eşarp bol ferace giyerim kadınlara özel havuzda ne giyilir bilemedim

3 Cevaplar

+1 oy
(273 puan) tarafından
Kadınlara özel yerlerde şort yarım atlet tarzı giyerim ben normalde ama rahat edemem dersen tesettür mayolardan alabilirsin haşema 
-Reklam-
0 oy
(1,532 puan) tarafından
Nasıl yani anlayamadım. Havuza ferace ile nasıl gireceksiniz
(1,640 puan) tarafından
kız ferace ile havuza girmeyecek,normalde ferace giyiyor diye anladım ben :))
(1,567 puan) tarafından
Haseme giyilir
(1,532 puan) tarafından
Kadınlara özel havuzda ne giyilir diye sormuş bende öyle anladım yani ne giyeyim diye sormuş
(4,905 puan) tarafından
ne istersen o bikiniyle de giren de var var cikista bi bakiyosun pece mece bi gozleri acik icerde bikinililer. benim annem sort bikini ustu giydi bi senesi. bi sene de sort altina mayo giydi gibegide kapatan. oyle yani. karisik havuza da hasema giyer uzun kol tunik boy dizlerinde. altinada uzun alt hasema.su tutmayan parasut hasema kumasindan kendi dikiyor alt ust. hazir alinanlar yapisiyor ya ic kisim penye alt esipman buzi penye gibi kayo kumasindan olunca. annem yapismayan kumastan dikio. akerin vakkonun su tutmayan  esarplari varya onlardan kumaş
(1,532 puan) tarafından
Yani bende kadınlar plajında mayo giymiştim normalde kapaliyim
(4,905 puan) tarafından
olur ya neden olmasin. ben acigim mesela ama babamin kardesimin yaninda bikini giymeyi sevmem. altima bi sort cekiyorum. iki senedir sey gityorum  askili mini elbise tarzi mayolar var etekli mayo diye gecio alti sortlu. distan bakinca mini elbise giymis gibi gozukuo. cik gogsu acikta sevmiyorum inlar da iyi oldu hem alti hem ustu biraz kapamaya. kadinlar plajina falan gtsem yine onu giyerim yani oyle rahatim bikini mayodansa etekli elbise mayo
(36 puan) tarafından
Evet öyle
(36 puan) tarafından
Kadınlara özel ya başka birşey giyebilirmiyim acaba giye
(36 puan) tarafından
Hee bende öyle dusundum bikiniyle kötü hissederim şort büstiyer olabilir
0 oy
(2,246 puan) tarafından
Ortak havuza hiç girmedim ya aqua Park lı yerde çocukları izledim yada kadınlara özel yere girdim ordada tesettür mayomu giydim fark olmadı 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 109 göst.
1 Ağustos 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Balbalkiz99 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 172 göst.
10 Mayıs 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Birkizannesi (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
18 Temmuz 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,400 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 304 göst.

393,775 soru

11,775,779 cevap

35,794 kullanıcı

...