0 oy
85 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (6 puan) tarafından

16 haftalık hamileyim ilk gebeliğim çok heyecanlıyım hamileliğim çok şükür bulantısız rahat geçti hamile olduğumu hiç bilmedim.Cinsiyet için de ister istemez çok heyecanlıyım.Anlayan var mı tabi herşeyden öncesi sağlıklı olması ama sadece heyecanımı paylaşmak istiyorum.

image

3 Cevaplar

0 oy
(232 puan) tarafından
Bn kıza benzettim canım , sağlıkla kucağına alırsın inşallah.
tarafından
Nasıl anlıyorsunuz cinsiyetten bende öğrenmek istiyorum
(232 puan) tarafından
Kemik yapısı bide kızların kafa yapısı yusyuvarlak ama erkeklerin ki biraz ***** falan oluyor bn bu fotoğrafıda kızımın fotosuna benzettim
-Reklam-
0 oy
(355 puan) tarafından
Bu hafta da size tahminde bulunmadilar mi ben ikinci çocuğumu bu hafta da öğrendim de 
(6 puan) tarafından
Yok maalesef dün kontrolüm vardı çok hareketliydi doktorumuz görüntü almakta bile çok zorluk çekti hiçbir şekilde göstermedi kendini
(355 puan) tarafından
Zaten görüntü tam net değil anlayamadım bende siz ne hissediyorsunuz ben hep çocuklarımı hissederdim
(6 puan) tarafından
En başından beri erkek eşimde öyle hissediyor ama bulantım olmaması ekşi tuzlu yemem falan çevre hep kız diyor bu sefer de iyice merakimiz artmış durumda.Saglikli olması önceliğimiz tabi ama ilk gebeliğim o yüzden farklı bı heyecan ve merak var icimizde
(355 puan) tarafından
Canım valla değişiyor benim ilk gebeliğim kızdı 22 haftamda öğrendim kendini göstermedi çok mahfetmisti hamilelik beni kasık ağrısı miğde bulantısı yanması derken 5 ay sürdü bu şekilde kilo vermiştim baya 6 aydan sonra almaya başladım yavaştan ikinci gebeliğim erkekti hamileligimi adetim 1 hafta gecikti diye yaptım ve 16 haftamda öğrendim cinsiyetini şuan 3 cuye hamileyim buda çok şükür rahat geçiyor haftaya randevumuz var bakalım nasip kizimda oğlumda var hayırlı evlat nasip.etsin rabbim tüm istiyenlere ama kız bebekler kendilerini geç gosteriyorlar
(6 puan) tarafından
Rabbim hepsine sağlık sıhhat versin . Herşey gönlünüzce olsun inşallah.Bakalim bende merakla bekliyorum.
0 oy
(5,332 puan) tarafından
Allah gönlüne göre versin inşallah sağlıcakla kucağına alırsın umarım.
(6 puan) tarafından
Amin inşallah çok sağolun.

İlgili bir soru bulunamadı

398,134 soru

11,906,512 cevap

36,034 kullanıcı

...