+1 oy
610 göst.
Diğer kategorisinde (149 puan) tarafından
Siz bile sosyal medyada profil fotosunda bile kullanmıyorken kaynana ve kayınbaba bebeğinizin fotosunu sosyal medyalarında kullansalar naparsiniz? 

Üstelik bı kez uyarıp kaldirtmaniza rağmen 

27 Cevaplar

+2 oy
(1,982 puan) tarafından
Benimde kaynanam profiline koymuş bana sormadan. Benim için sorun olmadı açıkçası. Nasıl ki, maddi yada bakıma sevgiye falan gelince babaannesi tabiki yapacak diyorsak. Burda da hakkı var diye düşünüyorum. (Şahsi fikrim) ama sen rahatsız olmuşsun ve dile getirmişsin buna rağmen yapılmışsa, yanlış. Net bir şekilde tavır koyardım ben 
-Reklam-
+2 oy
(732 puan) tarafından
Kayinbabam yapar kızımın resmini bsey demem seviyor ki torununu yapıyor demekki kalp kırmaya gerek yok
+1 oy
(1,098 puan) tarafından
Siz istemiyorsanız yapmaları ayıp. Ben sorun etmiyorum kaynım filan sürekli paylaşır. Kayınpederimin profil resmi torunlarının resmidir filan karışmam :) 
+1 oy
(5,388 puan) tarafından
Ben izin vermedigim sürecek paylasamazlar Allah'tan paylaşmayı bilmiyorlar :)) olay çıkardı yoksa
+1 oy
(19,610 puan) tarafından
Bişey diyemem ya torunları sonuçta yabancı olsa kaldr derm ama
+1 oy
(645 puan) tarafından
Ben kendimi de çocuğumu da paylaşmadığım için kimse paylaşmaz paylaşmamalı da zaten. Annem profil yapardı kendisi kaldırdı sanırım biz paylaşmıyoruz diye
+1 oy
(2,807 puan) tarafından
Koyamaz. Ben çok dikkat ediyorum kimse koyamaz bu yüzden. 
+1 oy
(213 puan) tarafından
Benim görümcem profil resmi yapıyor bise demiyorum çok düşkün kızıma 
+1 oy
(1,928 puan) tarafından
Bir kere uyarıp kaldırttıysan ona rağmen bir daha paylaştıysa yine uyarırım ama bu kez daha sert olur tabii. 

Ben şu an bir şey demiyorum kayınvalidemin aksine annem paylaşıyor arada :D
+1 oy
(5,495 puan) tarafından

Görümcem aynı b.oku yedi çocuk doğduğunda. Biz asla hiçbir yerde paylaşmıyoruz çocuğu. Whatsapp dan bile göndermeyiz yani. Tutmuş instada paylaşmış emb.esil. E tabi geçtim içinden şuan konuşmuyoruz :D ama sen normalde de sosyal medyada paylaşıyorsan pek suçları yok yani

(149 puan) tarafından
Sosyal medya kullanmiyorum
+1 oy
(2,603 puan) tarafından
Kızarım içten içe.  Ne gerek var milletin gözüne sokmaya.  

İste fenomen Özlem oz den nefret etme sebebim bu 3 tane kızını milletin yabancı erkeklerin gözüne sokuyor 
(626 puan) tarafından
Tam unutmuştum o beyni geri çalışan kişiyi tekrar hatirlattin:))
(2,603 puan) tarafından
İkide bir videosu cikiyo karşıma. Mantar gibi cogaliyorlar:D
(626 puan) tarafından
Hemen ilgilenmiyorum yapıyorum bende:))
+1 oy
(657 puan) tarafından
Eğer hiçbir mecrada fotoğrafını paylaşmıyorsanız tabiki yine tekrar uyarın ve sebeplerini anlatın ama siz de paylaşıyorsanız zaten aynı şey onların yaptığı da. Bende hiç paylaşmam kimse de paylaşmaz bana sormadan 
(149 puan) tarafından
Biz kullanmıyorz
(657 puan) tarafından
Kalp kırmadan güzelce sebepleriyle söylerseniz belki kabul ederler baktınız olmuyor bu sefer artık kızarsınız ne diyelim böyle anlayışsızlık çok zor
(149 puan) tarafından
Evet arada giciklikta olduğu için daha çok batıyor iyi niyet goremiyorsun
+1 oy
(56 puan) tarafından
Ne ben ne eşim ikimizde sosyal medya olsun WhatsApp olsun daha bi kez olsun paylaşmadık asla da paylaşacağımızı düşünmüyorum.  . Etrafta bunu bildiği için aileler dahi ; öyle bi teklifleri dahi olmadı paylaşmak için 
0 oy
(1,874 puan) tarafından

Babam mesela ablamın çocuklarını paylaşır ama benim kızımı paylasmaz bilir çünkü kizacagimi buda hiç hoş bir davranış değil üstelik daha önce uyarmissiniz 

0 oy
(66 puan) tarafından
Fotoğraf çekerken bir yere atmayın derim direkt sosyal medyada mi paylaştı ister kırılsın ister kirlmasin umrumda değil açıkçası tepkimi koyarım kaldirtirim
0 oy
(337 puan) tarafından
Kaç kere ana avrat girdik birbirimize bu durumda bile arsız gibi paylaşıyorlar nefret ediyorum onlardan 
(149 puan) tarafından
Bilerek yapıldığını düşünüyorum zaten. Hem gıcık etmek hem de kavga çıkarsan ne var bunda bitanecik torunum herkes koyuyo yapmayn bu kadar vsvs melek rolüne bürünmek
0 oy
(1,756 puan) tarafından
Paylaşırlar sıkıntı yapmam kaynim büyük oglumun resmini profil yapmış yillardir 
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Yaşına bağlı aslında bebekse izin vermem nazar çok alır çünkü 3 4 yaşındaysa bir sorun olmazdı benim için 
(149 puan) tarafından
7 aylık. Kaz kafalilarla uğraşmak çok zor
0 oy
(559 puan) tarafından
Benim çocuğum yok ama olsa kaynanam kesin paylaşır wpde yok resimde dinlemez eşim çok kızıyor bu konuda benim resmimide paylaşır hiç takmıyo kocamı oğlunu takmayan benimi takar bende bişey demem zaten koca kadın kendi gibi wpyi zor kullanananlar var ne yapcaklar görüp:)))
(559 puan) tarafından
Yok desemde*
0 oy
(1,332 puan) tarafından
Valla onları mahvederdim asla kullanamazlar 
(149 puan) tarafından
Gaz vermeyin zor duruym zaten :D
(1,332 puan) tarafından
Böyle bir hakları yok ben kendi çocugumun resmini paylaşmıyosam onlar hiç paylaşamaz üstelik daha 5 aylık

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 885 göst.
0 oy
20 cevap 648 göst.
10 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,992 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,036 göst.
15 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,668 göst.
23 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu