+1 oy
1,578 göst.
Aile kategorisinde (141 puan) tarafından
Eşim vefat etti 3 yaşına daha girmemiş kızımla kaldık ölüm çok zor birşeymiş çooook hayatimda bu aciyi hiç yaşamamıştım eşim ilk oldu hala gelecek diye bekliyorum.Gercekten ölüm gelince diğer herşey önemini yitiriyor Benim ve kızımın için dua edin(kan hastasıydı tedavi süreçini kaldıramadı :(( ;((

40 Cevaplar

0 oy
(719 puan) tarafından
Rabbim mekanını cennet eylesin.Sizlerede hz Eyüp Sabri versin insallah
-Reklam-
0 oy
(6,630 puan) tarafından

Başın sağolsun canım rabbim dayanma gücü versin :(

0 oy
(1,114 puan) tarafından
Başınız sağ olsun, Allah geride kalanlara can sağlığı versin :(
0 oy
(639 puan) tarafından
Allahım size gönul ferahlığı versin esinizide cennetiyle mükafatlandırsın inşallah cennette tekrardan kavuşursunuz dunyada yapamadiginiz eksik kalan herseyi orada tamamlarsıniz doya doya rabbim gercekten sabır versin bazen tartisiyoruz kavga ediyoruz kırıyoruz birbirimizi ama evli olan bi insanın esinden çocuğundan baska hic kimsesi olmuyor bu böyle yani.Rabbim kızınıza hicbir zaman babasinin yokluğunu hossetirmesin inşallah bundan sonra kızınıza sarılın sadece onunla hayatınıza devam edin ancak o sekilde güclu kalabilirsiniz.Başınız sağolsun tekrardan...
(141 puan) tarafından
Allah razi olsun.Öyle valla sevdiklerimizi kaybedecegimiz zamani bilmiyoruz sıkıca sarilmak lazim.umarim kizima ywtebilirim Allah razi olsun
(639 puan) tarafından
Allah dize güc kuvvet versin insallah
0 oy
(50,193 puan) tarafından
basiniz sagolsun canim Allah sabirlar versin 
0 oy
(269 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin.   
0 oy
(2,553 puan) tarafından
Rabbim mekanını cennet eylesin .sen çocuğuna artık hem anne hem babasin rabbim sana güç kuvvet versin.sen iyi ol ki evladinda iyi olsun .çok zor rabbim güç kuvvet versin.insallah yanında destekçin vardır üzüldüm :(
(141 puan) tarafından
Allah razi olsun eşimin aileside ailemde yanimda çok şükür
(2,553 puan) tarafından
Allah onlardan da razı olsun canim
0 oy
(1,626 puan) tarafından
Rabbim sana ve kızına en güzel yolları çiçek bahçesi gibi sersin, dilerim başka acı yaşatmasın,esinede merhameti ile muamele etsin canım benim, basın sağolsun 
(141 puan) tarafından
Amin aminnn Allahh raziii olsunnnn
0 oy
(456 puan) tarafından
Başınız sağolsun Rabbim mekanını cennet etsin inşallah okurken birden gözümden yaş geldi sizi hiç düşünemiyorum bile...
(141 puan) tarafından
Öyle valla Rabbim düşmanima vermesin
0 oy
(652 puan) tarafından
O kadar üzüldüm ki içim parçalandı tutamadım kendimi okurken :’( rabbim sabırlar versin 

Eşinin mekanı cennet olsun inşallah.. kızının ve senin hayırlı sağlıklı ömürleriniz olsun rabbim güzelliklerle doldursun ömrünüzü. 
0 oy
(386 puan) tarafından
Allahım sabır versin mekanı cennet olsun inşAllah 
0 oy
(290 puan) tarafından
Rabbim rahmet etsin canım ağla yaşını tut, ama sakın kendini salma. Abim 6 sene önce vefat etti 21 yaşında aniden oldu annemin en düşkün olduğu evladiydi ama çok çok iyiydi işte iyiydi ki Rabbim onu erkenden yanına aldı, annem çok ağladı psikolojikmen çöktü, çok ağladı öyle ki yanında duygusal şarkı açmaz hâle geldik ama bir yerden sonra alıştı, eski hayatına zamanla döndü, senin de öyle olacak. Başta hiç geçmeyecek gibi gelecek ama zamanla alistigini fark edeceksin bazen aklına geldiğinde yüreğin sıkışacak ama kısa sürecek böyle böyle alistigini hissedeceksin..
(141 puan) tarafından
O kadar yaniyor ki canım kalbim gogsume gogsum bedenime bedenim dünyaya sığamıyorr inşAllah gecerr
0 oy
(424 puan) tarafından
Rabbım sabr versin canm, başınız sagolsun mekanı cennet olsun 
0 oy
(424 puan) tarafından
Rabbım sabr versin canm, başınız sagolsun mekanı cennet olsun.
0 oy
tarafından
Basın saolsun cnm
0 oy
(8,363 puan) tarafından

Allah'ım sabır versin canım çok üzgünüm :(

0 oy
(5,477 puan) tarafından
Ne denir hiç bilemedim... Boğazım düğümlendi. Rabbim gönlünü ferahlatsın, kızına öyle güzel bir kader çizsin öyle güzel bahtı olsun ki bir günden bir güne babasızlığı hissetmesin inşallah
(141 puan) tarafından
Amin aminnn inşAllah
0 oy
(9,384 puan) tarafından
İnna lillahi ve inna ileyhi raciun. Rabbim sabırlar versin canım mekanı cennet olsun 
0 oy
(13,356 puan) tarafından
Cennet mekanı olsun başınız sağolsun Allah'ım yardımcınız olsun canım bu acı geçmez ama zamanla alışıcaksın :(
0 oy
(883 puan) tarafından

Rabbim sabir versin ne diyeceğimi bilemyom :unsure::( 

İlgili sorular

+1 oy
45 cevap 2,672 göst.
26 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Mertin annesi (643 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,249 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Mertin annesi (643 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 2,562 göst.