0 oy
1,168 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Bazen o kadar doluyorum ki dayanacak halim kalmıyor ağlamak istiyorum oda zorla akiyor gözümden artık ağlaya ağlaya gözlerimde yaş kalmadı galiba bu eşimin dengesizliği beni yordu bazen diyorum bir ömür nasıl geçecek bu şekilde böyle yok yapamam ben heralde yamyam gibi hareketleri beni bunaltti uyuma gittik yatağı manda gibi dağıtmış düzeltmeye çalıştım aldı battaniyeyi fırlattı makyaj dolabima ne var ne yok döküldü bide utanmadan küfür ediyor üşüdüm aldım yerden geldim salona yatmaya kara kara düşünuyorum boşanmaya karar verdim ne olacaksa olsun böyle geçmez omur

14 Cevaplar

+3 oy
(2,849 puan) tarafından
Bnce eşinle güzelce konuş neden böylesin bana karşı falan de bakalım tavrı değişecek mi? 
tarafından
Ya ben defalarca konuştum artık konuşmaktan yoruldum ben boyleyim ben sinirliyim diyor geçiyor bende ömür boyu bunun tavrını çekemem yoksa deliirp onuda öldürcem kendimide
(2,849 puan) tarafından
Kadın fedakarlık yaptığı kadar erkeğin de yapmadı gerekiyor Allah yardımcın olsun canim zor bi durum ne demek ben böyleyim seni kaybetmekten korkması lazım
tarafından
Yok ya gerçekten alcam herşeyimi gitcem mahkeme çocuğu kime veriyosa versin ben yoruldum ben ömür boyu hakaret dengesiz hareket çekemem pskolojim bozuldu evlendim evleneli
(2,849 puan) tarafından
Sen bilirsin canım bi gut uzaklaş bakalım kafanı iyice topla öle karar ver
-Reklam-
+3 oy
(145 puan) tarafından
Kararrınızı vermişsiniz, boşanın o halde. Her gün bir ya da birkaç gönderide görüyorum sizi, oldukça sıkıntılı gibisiniz. Çözüm burada değil ama,sıkıntı orada.kimsenin derdi kimseye benzemez, hakkınızda hayırlısı olsun.
+3 oy
(802 puan) tarafından
Bence boşanmak bu kadar basit olamaz artık sen bir is olarak değil bir anne olarak düşünmelidir acaba ben boşansam çocuğum ne olur nasıl sorunlarla karşılaşır ne kadar mutsuz olur. Benim annem hep der şimdiki ler küçük birseyde hemen bosaniyolar benim annem nerdeyse 30 senedir evli benim annem hep anlatırdı babamda yediği dayaklari hakaretleri oda yetmezmiş gibi gorumcelerinden kaynindan bile dayak yemiş annem anlatır bende derdim hep niye boşanmasına bırakıp gitmedin diye bunu derdi ben bırakıp gitseydim siz vardiniz kucuktunuz sizin hakkınıza nasıl girerim ben bırakıp gitseydim böyle olucakmiydiniz kimbilir  başımızdan üvey anne o kadında size kötü davrancakti peki ben nasıl huzurla uyurdum sizi bırakıp gitmeyi sonra kızım ben artık eş değilim ben anneyim bencil olamam sizi dusumem gerekti dedi çevremde öyle evlilikler varki karısını aldatan sevgilise ev alıp o onda kalan çocuklarını bile gormek istemeyen erkek ve bu kişi benim en yakınım o bile çocukları için bosanmiyor bence hmn karar verip boşanma çocuğunu düşün 
tarafından
Herkesin çile çekme sınırı farklıdır benimde farkli ben sıkıntı cekmek için evlenmedim ben kimsenin kahrını çekemem düşüncem böyle bu dünyaya bikere geldim kimse için kendimi uzemem çocuğuma tabi yine bakicam nafaka ödesin baksın onunda çocuğu eziyet etmeyi bilen buna katlanır benim görüşüm bu
+2 oy
(52 puan) tarafından
Kavga etmediginiz bi andami bu hareketleri yapiyor durduk yere canım Allah sabır versin 
tarafından
Durup dururken
(52 puan) tarafından
Sorunlu yada takıntılı olan biri anca öyle yapar şu erkekleri hiç anlayamıyorum
+2 oy
(1,722 puan) tarafından
Ay canım ya senin yazdıklarını okumaya korkar oldum ne bitmez çilen varmış ne gülmez yüzün varmış Allah sana sabır eşinede vijdan versin demekten başka bişey diyemiyprum :(
tarafından
Allah ne verir bilmiyorum ama beni kacirtcagi belli
(1,722 puan) tarafından
Çok üzülüyorum sana nerde oturuyosun peki ?
tarafından
İzmirdeyim canm
+1 oy
(1,397 puan) tarafından
Neler yaşıyorsun ben bilemem ama ani kararlar verme cnm iyi düşün durup dururken mi fırlatıp küfür etti konuşmayı denedin mi 
tarafından
Duzeltmeye çalıştım ***** yumuk yapmış yatmış ortada bişe yok fırlattı attı battaniyeyi bende insanım ya nereye kadar çekerim kahrını bunun
(1,397 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun zordur eminim inşallah duzelir
+1 oy
(1,146 puan) tarafından
Kusura bakma canım yalnis anlama beni seninde mesela agresif yönün falan var mı yada hemen cevap verip ters davranıyor musun yada ters şeyler söylüyor musun. .Çünkü kimi erkekler 1 kere ters konuşsan onun karsigilini  burnundan kıl aldırana kadar  çıkartır 
(1,146 puan) tarafından
Kesin kararıni vercek sin o olmaz bu olmaz demiceksin Canim yada oturup cekceksin başka çaresi yok ozmaan
tarafından
Ben istiyorum kendi zorluk çıkarıyor kapıları kitliyor bilsen neler cektigimi
(1,146 puan) tarafından
Ozmaan ise gidince git aklı başına gelsin bir süre ozaman da anahtar alıp gitmiyordur heralde akillanmaz  seninki takıntılı hastalık olmuş kendi yaptıklarıni baskı yaparak sindirmeni  istiyor İşte bırak git ozmaan
tarafından
Öyle yapcam korkuyom anamada zarar vermesin ama neyse ki karakolun dibinde oturuyor annem de öyle bişe yapsa onu doğduğuna pişman ederim
(475 puan) tarafından
Bir erkeği tanımak istiyorsanız eğer önce annesiyle olan ilşkisine bakacaksınız çünkü anneye bugün nasıl davranırsa yarın aynı şekildede karısına davranıcaktır bunu kulağınıza küpe yapın okuyan herkes ALLAHDA YARDIMCIN OLSUN CNM İNŞ HAYIRLISIYLA DÜZELİR KOCANDA
+1 oy
(397 puan) tarafından
Kuzum ya ne guzl kadinsn cok uzulyrm snin bu haline ama onceden bizde boyleydk bi evin icinde iki dusmandk okdr asktan eser kalmasti ama bizimkinin sebebi her kapidan her delikten onlarca muska ckti evimzdn hep kaynana yapms cektk geldk birktk evimizi smdi allaha sukur cok cok iyiyz bi kere bile kavga etmiyrz acaba sizdede mi var boyle bsy
(397 puan) tarafından
Ozman pisman oluyrsa sen bi kac gun bi yerelere git anlasn senszligi
tarafından
Huylu huyundan vazgeçmez varsa yoksa çocuğu gelmiş çocuk düşerse seni gebertirim diyor ***** ***** konuşmaları var
(397 puan) tarafından
Ne bileym cnm belki bebek olunca duzelir insalah
tarafından
Daha beter olur
(397 puan) tarafından
Orasini bilemem karar senin cnm hamile hamile hergun can skyorsn uzulyrm sana
+1 oy
(61 puan) tarafından
bişey sorcam eşin nereli cnm ya 
tarafından
Rizeli canm .s
(61 puan) tarafından
Allah sana sabır versin zordur öyle bir eş ile başa çıkmak
(295 puan) tarafından
Benim eşimde rizeli ne çektiği mi Allah biliyor
tarafından
Karadeniz erkekleri çok zor oluyor kızlar valla ne çektiğimi Allah bilir dengesizlik çok kötü bişey boşuna demiyolar Karadeniz'den kız al kiz verme ben bilmiyodum böyle olduklarını alninda yazmiyorki
(295 puan) tarafından
Anneannemin bi lafı var bi karış b*k olsun ama kendi toprağın olsun derdi şimdi ki aklım olsa kendi memleketimden biriyle evlenirdim
+1 oy
(223 puan) tarafından
Canım sürekli okuyorum senin postlarını gerçekten çok zor anlattığına göre herşeyi yapar sana zarar verebilir evlenmeden önce hiç farketmedinmi canım ailede görüp yaşadıkları beynine işlemiş demekki çocukluktan beri şimdide sana uyguluyor çektiriyor birde psikolojik rahatsızlığı var galiba eşinin aman dikkat kendine canım  Allah yardımcın olsun 
0 oy
(4,759 puan) tarafından

Valla böyle düşüncesiz insanla yaşamak zor kuzum ömür geçmez rabbim hakkında hayırlısısını eylesin tatlım :(

0 oy
(6,136 puan) tarafından
Kuzum eşin böyle ama annende eşinden farklı değil boşansan napcan annen mi yoksa kardeşlerin mi sahip cikacak annen daha beter basının etini yemicek mi bide işin o tarafını düşün 
tarafından
Ben kendimi dusunmuyorum gider bulurum yatılı iş kaybetcek bişem yok
(6,136 puan) tarafından
Çok zor canim ya Allah yardimcin olsun
0 oy
(190 puan) tarafından
Rabbim hakkınızda hayirlisini nasip etsin size canım rabbim hayırlı kapılar açsın size
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Canım boşanmak kolayda sonraki adımları düşün. Ailen seni destekler mi yoksa tek başına misin. Bide çocuğun vardı yanlış hatırlamıyorsam. Onunda itibar ettiği bir büyüğünüz varsa onun hakemliğini iste. Uzun lafın kısası eşin senden soğumuş gibi geldi bana. Evlenmeden önce veya ilk aylarınız nasıldı. Böyle daha iyi günlerinizi hatırlayıp aradaki farkı bul. Bu farklar sizi birbirinizden soğutuyor. Onun iş hayatı nasıl. Orada ona kötü davraniliyorsa ya da işini beğenmiyor veya çalışmıyorsa bu durumda öyle yapar. Ayrıca sosyal medya hesabı varsa kontrol etmeye çalış ama sakın belli etme. Tv de bile neyi izledigine dikkat et. Daha farklı bir hayata özeniyorda olabilir. En iyisi bir devlet hastaneside olsa psikologdan randevu alıp görüşmen en iyisi. Birde yanlis anlama lutfen bende surekli yapamasamda evde namaz kilmaya calis. Ben bunu her denedigimde daha huzurlu bir ortamda buluyorum kendimi öyle hissediyorum. Ancak boşanmakta kararıysan bundan sonraki adımları daha iyi hesaplamam gerekir özellikle de maddi kısım. Devletin bu tür destek evleri de var. Ne karar verirsen önce arastir sonra uygula.
tarafından
Sosyal medya hesabımız bir ortak kullanıyoruz sevgiliyken daha guzeldi herşey evlendik bitti saygı sevgi afedersin cinsel.iliski bile bi defa oluyor bitiyor daha bu genç yaşta yaşlılar gibi oldum herşey monotonlasti ne gezmeye yanaşıyor ne başka şeye bende yoruldum artık daha napim psikologada hayatta gitmez

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 1,369 göst.
13 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Anneeecilik (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 359 göst.
11 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 375 göst.
0 oy
7 cevap 521 göst.

380,248 soru