+1 oy
328 göst.
önce Diğer kategorisinde (2,866 puan) tarafından

image

senin yüreğin felan yanmıyor bence yazık insanlık bitmiş Rabbım biran önce aileye güzel haberler aldırır 

17 Cevaplar

+8 oy
önce (273 puan) tarafından
Maalesef din düşmanları her yerde. İngilizce kurusuna gitse, yada yüzme , yada piyano vs. Wooaaaww ne kadar elit bir aile bilinçli bir aile diyecekler. Ama Kuran kursu olunca”ne işi var bu yaşta “deniyo. Yazık çok yazık
önce (19,272 puan) tarafından
Aynen öyle ağzına sağlık gerçekten insanlar çok değişik
önce (273 puan) tarafından
Teşekkür ederim ☺️
-Reklam-
0 oy
önce (1,430 puan) tarafından
Ben şaşırmadım açıkcası var çünkü böyle yobaz insanlar 
0 oy
önce (1,904 puan) tarafından
9 yaşında girdim ve bence geç bile kalmışım.
0 oy
önce (1,134 puan) tarafından
Bunun kuran kursuyla falan alakası yok ki. Doğuda öğretmenlik yaptım. Kimi aile okulun iç kapısına sınıfın içine kadar çocuğu teslim ediyor. Ondan başka okul cikisinda kimsenin almasına izin vermiyor. Kimi aile de bırak hocam tek başına eve gelsin diyor 4 yas cocugunu. Biz öğretmen olarak başına bir şey gelir diye izin vermiyoruz. Defalarca uyarıyoruz çocuklarinizı en yakınlariniza bile emanet etmeyin diye ama laf dinleyen yok malesef. Son gelişmelerden haberim yok bulundu mu kız cağız
0 oy
önce (860 puan) tarafından
Anne baba neden çocuğunu kendileri alıp kendileri götürmüyor? Tamam Allah yardımcıları olsun ama bence ihmal var
0 oy
önce (14,212 puan) tarafından
bir de muslumanim derler 
0 oy
Kaç yaşında gidilmesi gerekiyo acaba benim oğlumda 8 yaşında cami uzak diye yollayamadm öğrenemedi diye hergün oğluma bari yazalm öğren diye ısrar ediyorum işte tek bi harfine kurban olsunlaar  dini soyutlamaya uzaklaştırmaya çalışıyolar Allahı unutturmaya çalışıyolar 
0 oy
önce (10 puan) tarafından
Çocuk baleye dansa vs gitmis olsa kimse ses etmez 
0 oy
Dedem vefat etti rahmetli bizi gönderdi gitmezsek kızdı Allah ondan binkere razı olsun dedemi çok seviyorum namaz kuran Allah peygamberden başka muhabbeti yoktu 30 yaşından 95 yaşına kadar namaz kıldı hiç namaz kaçırdığını kılmaya üşendiğini hatırlamaz hayret ederdim çocukken uykudan nasıl kalkıpta hiç üşenmiyo diye kendim kılınca anladım dedemi Kuranı öğrenin okuyun ona göre yaşayın derdi ah canım dedem beni böyle yetiştirdiğin için minnettarım sana ♥️
0 oy
önce (49,474 puan) tarafından
ne yazikki inancini kaybeden insanlar cogaliyor Rabbim iman kuvveti versin
0 oy
önce (7,134 puan) tarafından
 8 yaşında öğrenilir dinimiz    mesele Kur'an kursumu  çocuğun koybolmasımı    sen islah et Allah'ım 
0 oy
önce (123 puan) tarafından
Olay ne ki bilmiyorum 
0 oy
önce (442 puan) tarafından
8 yaşında gidilir zaten sacmalamislar
0 oy
önce (2,768 puan) tarafından
Gerçekten böyle insanlar var valla bilsemki kızım 3.5 yaşında alırlar hiç düşünmeden kuran kursuna veririm yatılı... bı hocam var ona diyanetin kursuna
0 oy
önce (3,895 puan) tarafından
vallah çocuklarınizi  asla tek başına bir yere göndermeyin  kapınin önünde oynarken bile gözünüz  hep uzerinizde  olsun  tek başına bırakmayın akraba erkeklerle  dünyanın çivisi çıkmış 
0 oy
önce (1,538 puan) tarafından
Okula da gidiyor 8 yaşındaki çocuk.  Hep bahane hep bahane. 
0 oy
önce (279 puan) tarafından
Malesefki böyle insanlar fazla fazla var 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 359 göst.
6 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Canakkalem (866 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 300 göst.
23 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Sihirlimom (7,035 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 356 göst.