0 oy
45 göst.
Diğer kategorisinde (61 puan) tarafından
Kızlar 3 gündür felaket şekilde diş ağrısı çekiyorum. Emziren anneyim parol icebilir miyim? İlaç Sütümü azaltır mı ve ya doğal bi çözümü var mı geçmiyor sancısı.

6 Cevaplar

0 oy
(442 puan) tarafından
Sadece parol öneriyorlar ya benim de çok ağrıyor sadece parol içiyorum bazen acısına katlanıp ilaç dahi içmiyorum. Karanfil varsa omu koy uyuşturuyor biraz
(61 puan) tarafından
Teşekkür ederim:)
-Reklam-
0 oy
(4,297 puan) tarafından
Yesil nane koyun diyorlar 
0 oy
tarafından
Parol içebilir siniz karanfil koyun hangi diş ise uyuşturuyor 
0 oy
(1,952 puan) tarafından
Ayy ayyy ayyy 3 gün 2 gecedir sabaha kdr gözüme uyku girmedi dişim perişan etti beni karanfil yağı dene bende emziriyorum birde parolu ortadan kesip içiyordum Allah yardım etsin çok zor çok 
0 oy
(533 puan) tarafından
Emzirirken arveleste kullanabilirsiniz parol kesmiyorsa ağrınızı birde karanfil yağı çok güzel uyuşturur
0 oy
(815 puan) tarafından
Parol diş ağrısına çok da etki eden bi ağrı kesici değil, en azından benim çektiğim diş ağrılarında avuç avuç da yesem kesmiyodu desem yeridir. Sarımsağı tuz ve karbonotla ezip macun haline getir, ağrıyan dişin etine koy, daha çok etkisini görürsün diye düşünüyorum 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 32 göst.
0 oy
3 cevap 91 göst.
3 Eylül 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gmzkyashn (126 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 26 göst.
6 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde agbutt (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 23 göst.
2 Haziran 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Armesclk (0 puan) tarafından soruldu

399,430 soru

11,947,651 cevap

36,102 kullanıcı

...