0 oy
101 göst.
Diğer kategorisinde (123 puan) tarafından

Cocuk gelisimi onlisans bolumunu 2. Uni olarak okuyacagim ama sistem nasil isliyor hic bilmiyorum . Bana bilgi verir misiniz? Bir de kayit icin 2.4 k para yatirdik kesin kayit onaylandi . Simdi takvime girip baktigimda materyal ucreti diyo n3dir o

image

4 Cevaplar

0 oy
(424 puan) tarafından
Moda tasarım bölümü de açıktan okunabiliyor mu biliyomusunuz ? Yada önü açık başka bi bölüm mü okunmalı açıktan 
(123 puan) tarafından
Moda tasarim.okunabiliyor mu bilmiyorum zaten yanlis bilmiyorsam 4 uni aciktan egitim veriyor . O 4 universitesnin sitesine girip bakabilirisniz var mi yok mu yok mu diye
(424 puan) tarafından
Hangi üniversiteler? Para ne kadar yatırıyosunz
(123 puan) tarafından
Istanbul . Ankara . Ataturk ve Anadolu universiteleri var . Bölüme gore degisiyormus ucreti bende bu sene onlisans cocuk gelisimine kayit yaptirdim ama herkes demis önü cok kapali 2.4 k verdik
(424 puan) tarafından
2.4 bin TL mi verdiniz ? Bi dönemlik mi fiyatı senelik mi ? Bundan önce ne okumuştun
-Reklam-
0 oy
(94 puan) tarafından
O da içinde sanırım.  Ben de ikinci üniversiteye kayıt yaptırdım bende de öyle yazıyor 
(123 puan) tarafından
Bende bir insta hesabina sordum o zmn da para yatiriyorsunuz dedi
0 oy
(245 puan) tarafından
Ben yıllar yıllar önce okudum Atatürk üniversitesini açıktan. Senin ilk yatirdigin kayıt için olan ücret. Materyal ücreti dediği de dönem ücreti. Bankadan yatiriyosun. Kitap göndermiyolar okulun sistemine yüklüyolar ordan takip ediyosun. Benim okuduğum zaman sınav sistemi 3 şekildeydi. İlk sınavları internet üzerinden giriyorduk diğer ikisini okula gidip. Şuan nasıl bilmiyorum o yüzden bişey diyemem 
0 oy
(877 puan) tarafından
kayıt ücreti ayrı materyal ücreti ayrı mı onu bilmiyorum ben 2 sene önce kayıt yaptırdım 3 gün önce de mezuniyet sınavına girip mezun oldum ata aöfden. Ata Obs ye giriş yap Harç ödeme kısmına gir eğer ödenecek bi ücret varsa orada çıkıyor
(123 puan) tarafından
Dersleri nerden aliyoruz
(877 puan) tarafından
Googleye Ata Öys yaz ordan derslerin çıkıyor deneme sınavı ve konu anlatım video/pdfleri var oradan çalışırsın

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 161 göst.
13 Mart 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,816 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 147 göst.
9 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Semos (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 167 göst.
0 oy
2 cevap 89 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,816 puan) tarafından soruldu

399,779 soru

11,958,203 cevap

36,124 kullanıcı

...