0 oy
372 göst.
Aile kategorisinde (66 puan) tarafından
Karşı komşum çöpünü benim kapıya yakın bırakıyor çöpü çok olsa daha çok yaklaştırıyor benim kapıya ortaya da bırakmıyor bende sinirlendim onun kapısına ittim yanlış değil mi yaptıkları normalde iyidirler ama bu huyları hoşuma gitmiyor 

12 Cevaplar

0 oy
(308 puan) tarafından
Şöyle ona ben olsam derim çok koku yapıyor kapıya fazla yaklaştırma ortada kalsın de bende olsaydım iterdim kapisina
(66 puan) tarafından
Ya kapıcı gelir alır zaten çokta bekletilmez ama soylicem
-Reklam-
0 oy
(94 puan) tarafından
Açıkça söylesene canım.. kapının önüne bırakır misin diye. 
(66 puan) tarafından
Soylicem bundan sonra
0 oy
(207 puan) tarafından
Sende o a yakın bırak. Anlar.
(66 puan) tarafından
Bir kaç kez yaptım ama anlamıyor
0 oy
(94 puan) tarafından
Bence hatta kapının önüne birakilmamali hemen gitsin atsın neden bırakıyor ki
(66 puan) tarafından
Kapıcı gelip atıyor canım
(94 puan) tarafından
Hım anladım. Soyle açıkçası hiç kırılır mı üzülür mü düşünme şikayetini direkt dile getir hatta en kısa zamanda
0 oy
tarafından
Kapının önüne çöp mu birakilir ya. Kaldı ki sizin kapının önüne koyulması ayrı ayıp.
0 oy
(19,961 puan) tarafından
Uyar canım çok zor değil benimde eski komşum bizim çöpe koyuyordu çöpü balkona aldım bidaha yapmadj yapsaydı uyarırdım
0 oy
(15,726 puan) tarafından
Kendi kapısına yakın koymasını söyle 
0 oy
(3,209 puan) tarafından
İnsanlar bu konuda çok bencil. Birde bu tip insanlar çok temizim diye takılır nerden biliyosun diye sorma bizzat başıma geldi farklisi
0 oy
(10,094 puan) tarafından
ittir canım, biraz daha yaparsa ben dökerim de. karşı komşum evde yoktu 1 sene kadar. birilerine anahtar vermişler evde 2-3saat kalıp yiyip içip gidiyorlar çöpü de benimkutuya atıyorlardı. gürültülü gelip gittikleri için biliyordum, attıkları çöpü kapıya asıyordum, sonra yapmadılar 
0 oy
(14,493 puan) tarafından
İtme..

Tekme at yayılsın öyle bikac kez yap anlasın.

E.seklign alemi yok o ne terbiyesizlik 
0 oy
(38 puan) tarafından
Aynı bu derdi bende çektim çöpü bıraktığı yetmiyomuş gibi hep yerlere akıyodu kaç kere uyardık ama yok artık çöp suyundan kat kokuyordu yerlere ufak tefek çöpler da atıyorlardı bizim geçeceğimiz yere dondurma falan dökmüşlerdi kaç kere temizledik ayak altı kirli kalmasın misafir falan gelirse olmaz diye neyseki sene başında defolup gittiler siz hiç uyarmamışsaniz bir deneyin anlayış gösterirler belki 
0 oy
(2,786 puan) tarafından
Kız çöp yok mu senin kapınA birakiyir simid bizim burda çöp yok herkesin çöp bidonu var herkes kendi çöp bidonu da atıyor düşün iki kere çöp attim diye ilk taşındığımda çok kavga etmiştim sende söyle deki benim kapımın önüne koyma hem eve sinekler giriyor hemde kokuyor 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 806 göst.
19 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 466 göst.
0 oy
2 cevap 65 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde mrcn06 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 84 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Yrdsn (412 puan) tarafından soruldu