0 oy
134 göst.
önce Diğer kategorisinde (225 puan) tarafından

Dün yatak odası temizledim tüy toz ve perdenin deterjan kokusu boğazımı mahvetti güne ballı sütle başlıyorum:) siz ne yapıyorsunuz bugün neler yapacaksınız❤️

Bir de benim nevresimler dolapta durdukça rutubet gibi kokuyor normal mi uzun süre durduğu için yoksa yatak odası başka odadayken rutubet almıştı neyle silsem geçmiyor koku bütün nevresimleri tekrar yıkıycam 

10 Cevaplar

0 oy
önce (232 puan) tarafından
Hayırlı sabahlar canım. Ay evet ya ben de aynı dertten muzdaribim,eğer yumuşatıcıyla yıkamazsam uzun süre beklemese bile rutubet gibi kokuyor nevresimler
önce (225 puan) tarafından
Ben de yumuşatıcı kullanmıyordum bu ay aldım yıkıycam bakalım inşallah kokmaz. Anneminki falan mis gibi duruyor ya kirli mi koydun diyor ama yıkayıp koymuştum sadece kullanılmıyor fazla
önce (232 puan) tarafından
Kız benim öyle kullanmadığım falan da değil,zaten toplasan üç nevresimim var onları da sürekli kullanıyorum doğal olarak ama dediğim gibi çözümü yumuşatıcıda buldum
İnşallah benimkine de çözüm olur yaa fazladan iş çıkarıyor
-Reklam-
0 oy
Hayırlı sabahlar canım.  Dolabının kapağı kapalıysa kokuyordur arada kapaklarını açık bırak ben öyle yaparım 
Sağ ol canım yıkayıp koyucam ya artık arada açarım hazır temizken
0 oy
önce (1,536 puan) tarafından

Evde iş çok yapmaya adam yok :D bulaşık temizlik yemek duruyo. 

Kolay gelsin ben anneme kaçıyorum:D
0 oy
önce (215 puan) tarafından
Mesela pıkeleri mevsim geçişinde kullanırım sadece bahardan bahara çıktığında mıs gibi kokar neyle yıkamıstım ya ben bunu en son dıye düşünürüm acaba rutubetlı olduğundan mı ev koku yapıyor anlamadım canım katlanıyor koyuluyor ya her katı actıgımda odayı sarar koku resmen 

Bugün hastayım halsız yatıyorum bütün gün yemek ve ütü dısında bırsey yapmayacagım 
Anneminkilerde öyle işte benim yatak odası küçük odadaydı orası bi kere rutubet almıştı o düzelmedi sanırım. Geçmiş olsun Rabbim şifa versin canım
0 oy
önce (5,239 puan) tarafından
Günaydın ❤️ 

Gece uykum kaçtı temizlik yaptım :)) yatakları vs topladım. Şimdide kahv3 içiyorum arkadaşa msj attım bugün bı macera ya atilalimmi diye :))
Oh afiyet olsun şimdiden iyi eğlenceler:)
0 oy
önce (980 puan) tarafından

Ayy benim bugün eşim gelecek birazdan onu almaya gidicez 3 aydır ayrıyız çok heycanlym tek planm bu:angel:

Gözün aydın canım ❤️
0 oy
önce (1,535 puan) tarafından
Bugüne bir işim yok sadece kızım uykudan kalkınca mama almaya gidecez ona onun dışında dinlenecem bu iki gün önümüzde nişan var kendimi yorma istemiyorum 
Keyifli günler sana da❤️
0 oy
önce (1,243 puan) tarafından
Ev toparlancak güxelce sonra kaynanamla görümceme gidcez
Kolay gelsin canım
0 oy
önce (664 puan) tarafından
Nevresimleri yumosla yikamayinca öyle oluyor ya 

Bende kalktım.evi sildim süpürdüm topladım. Sonra patlıcan guveç etli ve mercimek çorbası yaptım sonra da kızın altını değiştim yüzünü yıkadım kahvaltısını verdim şimdide oyuncakları önüne serdim onunla uğraşıyo bende 5 haftalık hamileyim daha bebek gözükmedi Allah'ın izni  gözükür inşallah bende kendime ödül olarak turk kahvesi yapcsm sonra bebem yatar kalkınca öğlen yemeği yedirir az sahile indiririm
İnşallah sağ salim kucağına alırsın canım❤️ ellerine sağlık yemeği erken yapmak çok rahat oluyor ama ben ne zaman erken yapsam eşim tok oluyor o yüzden yapmıyorum çorba falan yaparım sadece
0 oy
önce (23 puan) tarafından
***** ***** oturmak sanırım bu kafayla yapabilicegim max şey bu
İnşallah namazda dua edeceğim Rabbim doğru yolu göstersin ferahlık versin
önce (23 puan) tarafından
Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
51 cevap 630 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde Beyyzaa992 (371 puan) tarafından soruldu
0 oy