0 oy
657 göst.
Diğer kategorisinde (2,815 puan) tarafından
Çok çok özür dilerim eşimle birliktelik te hiç bende rahatlama olmuyor toplasan 3 4 kere anca olmuştur... Eşim bana soruyor rahatlasın mi evet diyorum ama tık yok bende ne yapabilirim 

10 Cevaplar

+1 oy
(2,872 puan) tarafından
Ön sevişmeyi gün içine yayın.
(2,872 puan) tarafından
Evet o lohusalığın en çoğuna verilen müddet. 40 günü geçerse 40 gün lohusa geri kalanı özür hükmüne girer. En azı için bir sayı yoktur, isterse 1 gün olsun. İbadetlerine geri döner.
Cinsi münasebet içinse doktorun cevaz vermesi önceliktir.
(2,521 puan) tarafından
https://youtu.be/KAqMS70o0AA?si=2kgUqpdh5umbI5Jh
Bu sohbeti dinleyince ben rahatlamıştım canım sonuna kadar
(2,872 puan) tarafından
Kendi öz sitesinde bizzat kendi yazdığı yazı yüzünden bu şekilde uzak duruyorum. O yazıyı kaldırıp ben onun görüşlerini savunmuyorum diye bir yazı koyarsa başım gözüm üstüne. Yoksa benim yeterince hocam var zaten, daha fazlasına gerek yok. Az öz.
(2,521 puan) tarafından
Bilmiyorum canım o yazıyı görmedim.
(521 puan) tarafından
Bu konuda alaskaya katiliyorum. 40, günü geçerse özür o 40 ibaresi 40 günü geçenler için öncesinde biterse temizsiniz
-Reklam-
0 oy
(4,293 puan) tarafından
Kendini kasiyorsun galiba . Dogumdan sonra bende öyleyim bebek uyanacak diye 
(4,293 puan) tarafından
Yapan yapiyo ben 2 ayı bekledim nerdeyse  .
(370 puan) tarafından
simdi yine tartisma olacak da yine de dicem ya 40 cikmadan mikrop kapsaniz nolacak soyler misiniz yani az bisey bekleyemiyor mu bu kocalariniz hep mi akillari uckurunda sizin sagliginizi hic mi dusunmuyorlar anlam veremiyorum ya dini olarak bisey diyemiyorum kimi kanama bitince olabilir gunah yok diyor ama 40 gun bekleyiverecekler anlamiyorum hem de canin aciyormus onceyi sonrayi bilmem de zorunda misin yani canin yanarken sevismeye az bekliceksiniz ya
(4,293 puan) tarafından
Aynen haklisin
(2,815 puan) tarafından
Lohusaligim bitti 40.gun duş aldım canım namaz kılıyorum öyle bir yanlış yapmam Allah'ın izniyle biliyorum bende dinimizde olmadigini
(1,813 puan) tarafından
Dinimizde 40 gün diye bir şey yok lohusa kanaması ne zaman biterse lohusalık o zaman biter. Hocalarda anlatır bunu. Ancak sağlık açısından rahmin toplanması yaklaşık 40 günü buluyor o yüzden önerilmiyor
0 oy
(1,914 puan) tarafından
Kadın doğuma gidebilirsin en mantıklısı bu
(2,815 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(2,756 puan) tarafından
Çekingen olabilirsin yada kendini çok mu kasiyorsun 
(2,815 puan) tarafından
Kasılma çok oluyo 1aydir doğum yapmışım acidann korkudan önceden de vardi istemsizce kasılma
(2,872 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kime göre, neye göre? Haram değildir, kan biterse aynı adet gibi her şeye devam edebilirsiniz. Eğer doktorunuz enfeksiyon gibi bir risk var der ve izin vermezse o zaman sadece cinsi münasebet yasak olur, diğer ibadetler yapılmalıdır. Aksi türlü doktor bir sakıncası yok derse dini olarak hiçbir sakıncası yoktur.
(654 puan) tarafından
Saçmalamayın benım 2. Lohusalık 21 gün sürdü. Bittıkten sonra ibadetımı yaptım aradan bir hafta geçince ilişki de yaşadım. Bilip bilmeden konuşmayın. Bilmedığiniz konularda bilgelık taslamayın
(2,872 puan) tarafından
Tamam işte kime göre neye göre fetva verdiniz? Hangi kitapta, hangi alim bu hükmü vermiş? Kim demiş haram diye? Yoksa siz müüctehid misiniz?
Doktor izin verdikten sonra bir mahzuru yok. Dinen bir sakıncası da yok.
0 oy
(152 puan) tarafından
4 yıldır evliyim bnde gerdek hariç hiç olmadım sonra baktım olmuyor banyo yaptığıma değmiyor eşime dedim bk şuana kadar sana yalan söyledim hiç rihatma olmadı bnde oda sağ olsun yardımcı oldu şuan iyiyiz kendini ona odakla ve ön sevişme uzun olmalı 
(266 puan) tarafından
Banyo yaptığıma değmiyor :-)))
(2,815 puan) tarafından
On sevişmeye de birakamayiz kendimizi ☺️☺️ iki çocuk büyük kızım 3 yaşında evde yoktu diye fırsat bulduk☺️
0 oy
(15,646 puan) tarafından
Eşine bunun olmadığını söyleyebilirsin ki zaten kişilerin ne istediği ve tatmin olup olmadığı bir ilişkinin gidişatını belirler onu sağlayacak şey her neyse beraber bulmalısınız 
(2,815 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(455 puan) tarafından
Kendini rahat bırakman lazım diken üstünde gibi yaparsan olmaz. Kadınların zaten çok daha zordur erkeklere göre. Kadınlar aman çocuk uyanacak, aman ses olacak diye hep bir tedirginlik duyuyor bence ondan olmuyor. Rahat olmaya bak biraz.
(2,815 puan) tarafından
Tmm canım çok sagol
0 oy
(2,162 puan) tarafından

Uyarıcı hormonla alakalı canım o yavaş çalışıyordur 

Hipotalamus deniyor o hormona 
0 oy
(60 puan) tarafından
1 aylık diyorsun normal ağrının olması kırkım çıktığı gibi oldu benim yeminle ilk geceyi yaşıyor gibiydim nasıl acıdı hiç unutamam çok zordu ve iki buçuk aylık oldu bebek beş defa tek oldu bizim bende hiç bir şey hissetmiyorum ama asla belli etmiyorum kendimi ilk çocuğum da da öyleydi 7 aya kadar hiç bir şey hissetmedim adet oldum olunca rahatladım 
0 oy
(1,283 puan) tarafından
Kadın 10 temmuzda doğurmuş,  kadın cevap vermeden nasıl da hoca olmuşsunuz (!)
(2,815 puan) tarafından
Maşallah herkes hoca kesilmiş burda sagolsunlar tanimadan bilmeden yorumlar yapmışlar bende namaz kılan kuran okuyan ki evlenmeden önce kuran kursu hocalığı yapmisdim...40.gun zaten lohusalık o dolmadan  namaz nasıl olmuyorsa cinsellikte olmaz....ki 40 gün snradan kacgun geçti aradan

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 444 göst.
11 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Budak0101 (468 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 305 göst.
18 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Budak0101 (468 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 315 göst.
18 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Hasan56 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 691 göst.