0 oy
67 göst.
Diğer kategorisinde (532 puan) tarafından
Kizlar kızım çok aşırı uyanıyor sabaha kadar dikiliyorum resmen acaba erken mi uyutuyorum akşam 9da uyutuyorum gece 11bucukta kalkar doyururm geri uyutrm 2ye doğru vidaha 4 e digru bidaha 7.30da ayakta öğlen zorla uyutuyorrum 1 saat falan sonra uyutamiyoruz artık dizlerim koptu ayaklarim soyuldu çok direncsizim sasrdim nabcami çoksa hareketli benmi beceremiyorum sordum burda anason çayı bakacaktm misafir gelince kaldı yarın bakacağım inada sizin kilerin uyku düzeni nasıl Eylül'de asimiz var bizim ozmn baktircam bir işte anlaticam eline aldini atar izler böyle onu sonra yüzüme bakar hemen yzuum asilsa anne anne koşup sarılır öylede içim sızlıyor bu sefer dönmeyi öğrendi şimdide kendi etrafında dönuyor bizimkler zararlı diyor daha ufak ben ogretmiyorum sonuçta çok ilgiliyiz konusmasida daha güzel vir çok şeyi konuşuyor tekte söylüyor ztn onda sikniti yokda

6 Cevaplar

0 oy
(1,830 puan) tarafından
Daha çok küçük bence akşam 9 da yattığı için böyle oluyor bende kızımı erkenden uyuturdum o yaşlar da ama sabaha kadar uyanırdı her çocuk bir olmuyor bence sen akşam 10 buçuk 11 gibi uyut canım öğlen de çok uyumasın ama en fazla 1saat uyut bir de öyle dene 
(532 puan) tarafından
Çok sağol canım öyle deniyim birde inşallah fayda eder bn bitkin halsiz kaliyoeum çocuğuma verimli olamiyoeum bu sefer az dinleneyimki dinç olayım evlat çok başka büyütmesi sevmesi bakmasi
(1,830 puan) tarafından
Kesinlikle yarın öyle dene ilk bir kaç gün zorlanırsın çocuk alışana kadar belki ama sonra düzelir öğlen 1 saat uyusun akşam da 10 buçuk gibi uyut inşallah düzene girer öyle çok uyuyan çocuk bir daha uyumaz
(532 puan) tarafından
Evet canım inşallah fayda ederse çok dua edicem deniycem yarın uyuttum şimdi bugün geçti artik
-Reklam-
0 oy
tarafından
İki kızım var biri 25 aylık diğeri yaşına girecek iki gün sonra. İkisi de saat 9 da uyuyor sabahta 8 de ya da 9 da uyanırlar. Gece bazen küçük olan uyanır şu veririm uyur. Büyük olan 13. Aydan beri gece uyanmadan sabaha kadar uyur. Gündüz tek uyku yapıyorlar 14.00 da uyurlar bazen 1 bazen iki saat.
(532 puan) tarafından
Benmki neden çok uyanıyor anlamiyorki canim
tarafından
Gündü kaç uyku yapıyor, akşam 5 ten sonra uyumamasi gerekli.
(532 puan) tarafından
Bir uyku canim 2 de falan uyuyor genelde bugün 5 buçukta uyandı sabah 11de uyudu mesela ama normalde 2 civari
tarafından
Öğle uykusunu 1 e çek akşam 5 ten sonra uyumasin. Bir kaç gün aşırı yor akşam üstü uyanınca parka götür. Uyandiginda sallama şuan kendi başına uykuya geçiş yapmayı bilmediği için sizden destek bekliyor önce onu hallet ki uyandığında geri uyuyabilsin.
0 oy
(10,732 puan) tarafından
Benim kızımda 17 aylık 6. Ayından beri akşam 8 sabah 9 kesintisiz uyuyor bunu da gece beslenmesini kesmeme bağlıyorum. Her uyandığında doyurursanız alışkanlık eder. Geri yatırmayı deneyin bence. Benimki de zaman zaman uyanır su içer döner kıçını uyur. Tıpa basa doymuş karınla sen uyuyabilir misin mesela bebekler de öyle sen az yedi bişey yemedi ki dersin ama bebekler için öyle değil
(532 puan) tarafından
Canim iştahlı bir kız değil ztn gündüz düzenli yemiyor ve gece asla doymadan uyumuyor binde bir iyi yer ozmnda gece kalkmamz yada bir defa bana gece beslenmesini kesmemmi söyledi en son doktor kontrole giscegiz bu ay işte bakayım ne diycek
0 oy
(5,476 puan) tarafından
Hayır lütfen uyku saati gayet iyi. Büyümesi gelişmesi için (hormonlar açısından) 9 da uykuya geçmesi önemli. Öğlen bir saat uyuması normal. Ya bazı çocuk uykuyu sevmiyor. Benimki de böyle. 23 aylık. Bir gecede 3-4 kere uyanır. Kaldı ki gece 9da da uyumaz malesef. Akşam ön buçuk onbir gibi uyur gece uyanır sabah da 7.30 en geç kalkar. 
(532 puan) tarafından
Sağol canım :))
0 oy
(637 puan) tarafından
10 gibi uyutuyorum canım.  Sabah da 7 gibi ayakta . Gündüz de 1 buçuk saat falan uyuyor . Daha fazlasını uyutamiyorjm . Kazara uyusa çok uyanıyor gece . Öğle uykusunu 13 15 arasında yaptır gece de 22 uyumuş olursa düzen oturur
(532 puan) tarafından
Denicem canim
0 oy
tarafından
Benim kızım 10 da yatar sabah 6 kalkar
(532 puan) tarafından
Pek bir fark yok canım zor oluyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 69 göst.
30 Aralık 2023 Aile kategorisinde Sevimm12 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy