0 oy
444 göst.
Diğer kategorisinde (537 puan) tarafından
Açıkçası ben yüzmeyi bile bilmiyorum ki rahat biseyler giysem ne olcak tesettürluyum 

13 Cevaplar

+1 oy
(5,037 puan) tarafından
yani hasema da rahat. her seyin her yerin bir adabi vardir giyinilmesi gereken. atiyorum mezarliga bikiniyle girilmez yani camiye acik da olsan basina bi tulbent cekersin camiye gidecegini bile bile sort giymezein en azindan pantln giyersin uzun. yada nebilim banyo yaparken kiyafet giymezsin. nebilim hacda oyle kici basi acik gezemezsin acik bile olsanortunir kapali giyinirsin..vs vs nebilim dügune giderken evde temizlik yaparken giydigin camasirsuyu lekeli koyafetlerle gitmezsin şik bisey giyim dersin. bayramda oyle evlil kiyafet degil herkes yeni temiz bisey giyinmek ister adabi usulu oyledir. ayni byle usul gibi dusun yuzme bil yada bilme o bisey farkettirmezki denizin havuzun usulu bu aciksan mayo bikini sort vs kapaliysan hasema dir .yani bence
(537 puan) tarafından
Vallahi deniz için aynı şeyi düşünmüyorum ben, hiç girmeyecem belki ha hasema almak isterim ama misafirlerim geliyor yeterince acldm artık onuda almaya gucum yetmiyor açıkçası
-Reklam-
0 oy
tarafından
İkiside aynı bence haseme da yapışıyor çıkınca, kıyafette yapışıyor..  Sadece hasema daha çabuk kurur.
(537 puan) tarafından
Ben hiç girmeyecem suya sadece kenarda ayaklarımı bırakırım oda oğlum izin verirse 2 yaşında eşim girerse girer
0 oy
(409 puan) tarafından
Canım normal kıyafetler ıslanınca üzerine çok yapışır vücut hatlarını çok belli eder. Şöyle yapabilirsin denizde hasema yerine ne giymek istiyorsan onu evde giy duşun altına gir bakalım nasıl görünecek rahat edebilirsen hasema giymezsin
(537 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum canım
0 oy
(672 puan) tarafından
Denize girmeyeceksen denize özel hazırlanmana gerek yok bence
(537 puan) tarafından
Misafirlerim geliyor denize gitmek istiyorlar o yüzden yoksa ne işim var ya ben su dan korkan biriyim
(672 puan) tarafından
Dediğim gibi denize girme niyetin yoksa denize özel hazırlanmana da gerek yok. Giy feraceni ya da normalde ne giyiyosan onu git öyle
0 oy
(3,595 puan) tarafından
Ben de bilmiyorum ama mayom var:D Kenardan kenardan kafan içine girmeden durabilirsin yüzme bilmeye gerek yok ama haşemasız normal giysiyle girmek üstüne çok yapıştığı için göze batar, su da havaya kalkar tek parça değil diye falan rahat duramazsın bence suyun içinde. 
(537 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım
0 oy
(66 puan) tarafından
Hasema dışında ne giyersen giy ıslanınca vücut hatlarını belli eder canım ha kalçadan aşağı bacağımı ayaklarımi sokucam yada benim için sorun değil diyosan tercih senin 
(5,037 puan) tarafından
su iten kumastan yapilan hasemalar var bir gram yapismiyor . akerin vakkonun su itici basortuleri gibi. semsiye gibi dusun pitir pitir su damlacik seklinde kalio itiyor suyu hasema
(537 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım
(537 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canımm
0 oy
(123 puan) tarafından
Bende bilmiyorum canim ama aldim hasemamj gittim keske bir tane daha alsaydim dedim ayaklarını sokarsin boyuna kadar gidersin esin le cocugunla suda oynarsin ben 2. Ci almadima pişman oldum bende ilk diodum almasam mi bilmiyorum die 
(537 puan) tarafından
Ay asla giremem su benim fobim
(537 puan) tarafından
Ay asla giremem su benim fobim maesef
0 oy
(1,888 puan) tarafından
Ben denizden cok korkuyorm aslnda bana kalsa gitmem bile ama  cocuklrm icn mecbur kaliyorm.denizede girmem ayaklarimi bile sokmam o derece koekuyorm oyizden hasema falanda gitmiyorm normal kiyaftle gidiyorm ve kamp sandalyesine cökuyorm okadr.
(537 puan) tarafından
Benim kafa
0 oy
(1,249 puan) tarafından
Islanınca üstüne yapışıyor çok kötü oluyor he hasema da aynı ama o çabuk kuruyor 
(537 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(613 puan) tarafından
ben uzun ve bol bi elbise giydim cok rahatti
(537 puan) tarafından
Aradığım yorum elbise
0 oy
(11,884 puan) tarafından
Kaliteli bir haşema alırsanız üzerinize yapışmaz. Dandik olanlar yapışıyor. Bunun dışında ne giyerseniz giyin yapışacaktır maalesef. 
(537 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(5,676 puan) tarafından
Normal pijama ve tişört giydim türban sıkı.sıkı bağladım kafama ama oturdum içine öyle kafamı soktum öyle yani hasema giyen vardı cogunlukla
(537 puan) tarafından
Almak istemiyorum sadece 1 gün için birde maddi açıdan alamam bu ay o yuzden
0 oy
(4,374 puan) tarafından
Bende bilmiyorum yüzmeyi deniz kenarinda takildim havuza girmedim bile esim yuzmeyi biliyor o yuzmek istedi cocugu ben oyaladim cocuk havuzunda deniz kenarında ben heşama aldım 
(537 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 250 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,017 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 192 göst.
15 Temmuz 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yv (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
16 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Birkizannesi (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 344 göst.
18 Ağustos 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde A♡GÖNÜL♡S (3,676 puan) tarafından soruldu

395,556 soru

11,832,572 cevap

35,906 kullanıcı

...