0 oy
326 göst.
Diğer kategorisinde (1,412 puan) tarafından
Kizlar iyi akşamlar. 

Eve parke yaptirmak istiyorum yakın zamanda evine parke yaptiran var mi ne kadar ödediniz ? 

Ben bi ustaya sordum 38 bin gibi garip bir fiyat verdi piyasası bu şekilde dedi :) 

Evim 3+1 kabalama metre kare verecek olursam da 120 veya 130 metre kare. 

12 Cevaplar

0 oy
(7,607 puan) tarafından
Ustalar aşırı derecede fazla fiyat veriyor geçen sene sadece bir odaya 8 bin istedi bizden elimde kendi yaptı iyi araştırın ustayı cnm
(1,412 puan) tarafından
Piyasada usta da yokki hepsi deprem bölgesine gitmiş
-Reklam-
0 oy
(249 puan) tarafından
Şehirden şehire fark eder mi bilmiyorum ama 2 ay önce yaptırdık 2+1 heryere degil giriş mutfak fayans cocuk odası yatak odası ve salon parke toplam 65 metrekare yaptırdığımız alan 16.000 verdik 
(1,412 puan) tarafından
Ben ankaradayim daha fazla isterler bizde
0 oy
(610 puan) tarafından
Biz geçen sene temmuzda 110 metrekare aldık..işçilik dahil 24bindi sanırım. Tuvalet banyo balkon vs düşün bence kaplanacak alanınız 100 metrekareden azdır ev 3+1se
(1,412 puan) tarafından
Evin metrekaresini hic bilmiyorum ama aklimda niyeyse 120 metre kare olarak kalmis
0 oy
(14,937 puan) tarafından
Komşum yaptirdi küçük bir kapali balkona. En fazla 6 m² dir yapilan alan. 3 bin lira vermiş. Seninkide ona göre normal yani. 
(1,412 puan) tarafından
Yok ya 38 bin ciddi bir para bence
0 oy
(1,626 puan) tarafından
Bizde yapcaz fiyatlar 140 mrtekare eve salon 3 odaya yapacak adam 100 bine yakin gider dedi yorumdaki herkes çok uygun değil mi
(1,412 puan) tarafından
100 bin miii
0 oy
(74 puan) tarafından
Yuh yani abartmışlar 75 metrekare 8 verdik ustalara 
(1,412 puan) tarafından
Bence de abarti cok ciddi bi rakam
0 oy
(510 puan) tarafından
Bugün kaynım yaptirdi oturduğu evi 2 +1  85 metrekare daire 17.000 
(1,412 puan) tarafından
Bizi kaziklayacaklardi o zaman
(510 puan) tarafından
İyice arastın öyle yaptırın canım bizde yeni taşıdığımız eve yaptırdık bir buçuk ay önce ve ben salonuma ara bölme de yaptırdım parkeyle birlikte oyleyken bile toplamda 22 bin tuttu hangi şehir buarada
0 oy
tarafından
Tek birne bağlı kalmayın sorun 
(1,412 puan) tarafından
Usta bulamadik ki hic hepsi deprem bölgesinde
0 oy
(795 puan) tarafından
Öncelikle yaptıracağınız parkenin kalitesi fiyatı ciddi anlamda etkileyen bi faktör, bunun farkında olun. Doğrudan bi ustayla konuşup bunu kaça yaparsın demek yerine parke satılan mağazaları bi dolaşıp fiyat araştırması yapın. Farkında olmanız gereken bi başka gerçek daha var, bazı bölgelerde bu tür işleri yapan ustalarda danışıklı dövüş meselesi vardır (hatta bazılarının grupları var Whatsappda) hani bana böyle bir iş geldi şu fiyat dedim, daha aşağısında bi fiyat söylemeyin diye yazıştıkları 
(1,412 puan) tarafından
Ya usta bulamadik ki hepsi deprem bolgesindeymiş. Parke modeli rengi vs etkili onu biliyorum
0 oy
(814 puan) tarafından
1 ay önce yaptrdim canm ama bizmki uygun tuttu kaliteli güzel bı sknti yaşamadım  eşim kendi parkeyi yaptı 
(814 puan) tarafından
Oturma odası yatak odası çocuk odası koridorlar 8 bin felan tuttu
(1,412 puan) tarafından
Ama iscilik yok degil mi esin yaptiği icin sadece malzeme
(814 puan) tarafından
Aynn işçilik yok eşimde ilk defa denedi normalde blmyrdu yapa yapa öğrendi
0 oy
(99 puan) tarafından
Eşim ahşap dekorasyon ustası parke de yapıyor parkenin kalitesine göre metre kare fiyatı değişir süpürgeliklere ayrı fiyat parkeye ayrı fiyat verirler metre karesini kaçtan yapıyormuş onu sorun şehir şehir genel de eşime telefon açınca metre karesini kaçtan yapıyorsunuz diye soruyorlar ondan sonra toplu fiyat istiyorlar süpürgeliğin çivisini gaz parasını filan herşeyi eklerler tam hatırlamıyorum ama metre karesini 300 TL den yapıyordu yanıma gelince sorarım yine de
(1,412 puan) tarafından
Tesekkur ederim
0 oy
(5,380 puan) tarafından
Geçen yıl en fazla 25 bindi bn öyle yaptım cnm 4 oda 
(1,412 puan) tarafından
Ya zaten usta bulamadik ilk bulduğumuz dukkana girip sorduk ama cok uçuk geldi bana fiyat
(5,380 puan) tarafından
Yalnız parke değil ki cnm herşeyin fiyatı uçtu

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 192 göst.
14 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 102 göst.
26 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 179 göst.
7 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu